Autor Téma: Návštěva ABDL salonu  (Přečteno 5560 krát)

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Návštěva ABDL salonu
« kdy: Listopadu 23, 2017, 23:59:31 »
Nedávno jsem se rozhodl udělat si radost a navštívit opravdové ABDL studio. Vybral jsem si norimberský Windel Wunderland a udělal jsem dobře. Strávil jsem dvě skvělé hodiny v dětském pokoji http://www.windelwunderland.de/site/index.php/spielzimmer.html a vyzkoušel si, mimo jiné, nejlepší svěrací kazajku, co jsem kdy měl, Segufix a především Spreizhose, tj. kalhotky, které vám nedovolí dát nohy k sobě. Starala se o mě jedna maminka/domina, která skvěle plnila mé představy a doplnila je o své nápady. Na základě mého "zadání" mě předvedla svým dvěma kamarádkám=kolegyním, které se mi náležitě vysmály.
Jelikož jsem se v minulosti vyjadřoval k nápadům na založení "družstevního" ABDL studia v režii návšěvníků tohoto serveru, nemohl jsem se neptat, jak se mají dámy v Norimberku. Podle mého odhadu investovaly cca 3-5 tisíc Euro do zařízení a vybavení pokojíčku. Mají výhodu, že jsou součástí velkého SM studia, kde dětský pokoj je jedním ze sedm tematických místností. Spousta fixních  nákladů a vybaveni tak mohou sdílet s ostatními "divizemi" :-)
Za týden mají několik ABDL zákazníků, ale ne denně. Za nějakou dobu se investice určitě vrátí, ale chvíli to potrvá.
Na závěr malé upozornění: je zbytečné se mě ptát na cenu. Bylo to fakt drahý a já nemám chuť číst tady výlevy o holkách, které za 500,- udělají všechno. Tady jsem si za své peníze užil skvělý zážitek a rozhodně nelituji. MŠ

Offline Pocurane plinky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -2
Re:Návštěva ABDL salonu
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 24, 2017, 10:48:25 »
Paráda a mají tam i látkové plínky
Honza 👶

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Návštěva ABDL salonu
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 24, 2017, 10:51:11 »
Ahoj, látkovky jsem neviděl, ale je to možné.

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Návštěva ABDL salonu
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 24, 2017, 20:00:17 »
Látkové jsou cool :D
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline kamzub

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 160
  • Karma: -1
Re:Návštěva ABDL salonu
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 25, 2017, 16:02:01 »
Kojili tě?

Offline Pocurane plinky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -2
Re:Návštěva ABDL salonu
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 30, 2017, 22:58:59 »
Látkové plínky mám nejraději pěkně tučný balík to je potom wau
Honza 👶

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re:Návštěva ABDL salonu
« Odpověď #6 kdy: Prosince 03, 2017, 20:50:22 »
Sám dlouho uvažuju o návštěvě nějakého zahraničního podniku. U nás je to bohužel trošku bída :(

Je to jak sám píšeš. Čistý abdl salón to u nás ekonomicky nikdy neutáhne, pokud to nebude v rámci většího SM salonu a i tak se větší SM salon na ABDL vyprdne. Pokud ne, většinou je to místnost na klinik ve které jsou plenky a tím to povětšinou hasne :)

Díky za doporučení!

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Návštěva ABDL salonu
« Odpověď #7 kdy: Prosince 04, 2017, 18:26:06 »
Tady v Praze nic není takového??
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Návštěva ABDL salonu
« Odpověď #8 kdy: Prosince 04, 2017, 21:20:33 »
V Břežanech máš Azyl, kde má Leona postýlku, ale celkově je to nesrovnatelný, jak vybavením, tak výběrem "maminek." Na druhou stranu i cenou. Jinak nevím v Čechách ani o jednom veřejnosti přístupném podniku, kde by měli aspoň postýlku.