Autor Téma: Žijete, nebo se trápíte?  (Přečteno 7110 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #30 kdy: Ledna 08, 2024, 11:47:18 »
Drz se chlape. Kdybys chtel, napis, muzem kecnout.

Vcera jsem nejak s rodici narazil na tohle tema a vysvetlil jim co a jak, a i nejak priznal svou pozici v teto komunite. Docela koukali, ale vubec ne s nepochopenim ci opovrzenim. Naopak jsem zminil nejake situace a zahrnul nyni do nich i stav meho nekdejsiho ab a zeptal se, a co by se jako stalo, kdyby zbytek rodiny vedel? A vubec, dokazali (onen zbytek rodiny) by pobrat duvody? No.. prestavam to resit cim dal vic..

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #31 kdy: Února 01, 2024, 20:04:43 »
Dnes podvečer okolo pol šiestej a siedmou hodinou som bol doma sám, tak som si to aj patrične užil. Lozil som po štyroch, s cumlíkom aj som istý čas ležal horeznačky a pozeral do bieleho stropu. Snažil som sa správanie prispôsobiť čo najviac detskému. Bolo to celkom príjemné, ale pripadal som si ako keby som mal "o koliesko menej". Ono to nie je až také ľahké byť "ako malý chlapec/ dievča." Treba sa na to troška ponížiť. Svoje hrátky som ukončil ako ináč v kúpelni, kde som si doslova musel dať sprchu... Moje druhé JA bolo na istý čas šťastné. Ďakujem aj za tento krátky čas. Dnes na noc minimálne cumlík a večierka okolo 20.30 až 21.00. Uvidím podľa situácie. 
Bez cumlíka ani na krok.