Autor Téma: Žijete, nebo se trápíte?  (Přečteno 7121 krát)

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 181
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #15 kdy: Srpna 26, 2023, 09:15:27 »
 To áno 24-7-365 je asi nešťastné riešenie, ale keď je chuť, voľný čas a keď pominú isté okolnosti, ktoré bránia užívaniu si
AB-DL hrátok, tak prečo to nevyužiť- hoci len na krátku dobu 1 noc, celý deň....
 A tí jedinci, ktorí ešte nepoznajú ten dôvod (alebo ho ešte len spoznávajú)- to by im trebalo nejako vysvetliť, že to nie je jen
na lekára, alebo "do ústavu", záleží, kto to a za akých okolností toto píše.
Ab to nie je žiadna hanba, ale istá forma života Nie?
Bez cumlíka ani na krok.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #16 kdy: Srpna 26, 2023, 12:20:27 »
Njn, jenže obvykle jde o tytéž osoby, co pak všude brečí, že se s nima nikdo nechce bavit, protože žijou ve svym uzavřenym světě a nejsou schopni nabídnout nic, jen potřebujou přebalit od maminky atd. I ty ženy maji svoje potřeby a požadavky a jeden z nich je mj. i ten, že nechtějí každý ráno řešit posraný plínky svýho partnera.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 181
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #17 kdy: Srpna 26, 2023, 13:25:50 »
To je tiež pravda, ale čo tak vyskúšať Pull up- záleží na aké bábo sa chceme hrať, Tie pull upky si zvládne dať aj taký cca 3 ročný chlapec/ dievča. A áno aj ženy, partnerky majú tiež svoje potreby- súhlas.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline Braňuľa

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 18
  • Karma: -5
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #18 kdy: Srpna 26, 2023, 14:21:25 »
Ja sa trápim, ale nie pre plienky a tak, mám aspergerov syndróm, sociálnu fóbiu, neviem dospieť, všetkého sa bojím, 11 antidepresív nepomohlo, v blázinci som nevydržal, a tak nejak som rozhodnutý sa v zime zabiť, viem kde, viem ako, dopis na rozlúčku mám, nasrať, nenávidím tento svet.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #19 kdy: Srpna 26, 2023, 17:58:03 »
Vymazat se z mapy se dá vyložit jen dvěma způsobama - buď ty svoje problémy řešit nechceš, anebo nevíš jak. A na sebevarždu (jakkoliv to neschvaluju) musíš mít koule.

Tak aspoň to udělej nějak, abys nenaštval všechny okolo, např skokem pod vlak.
« Poslední změna: Srpna 26, 2023, 18:25:27 od tretioko »

Offline Braňuľa

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 18
  • Karma: -5
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #20 kdy: Srpna 26, 2023, 18:07:05 »
Jo, kto tvrdí, že samovražda je zbabelý čin, nevie o čom hovorí. Na to treba kurva veľkú odvahu. Mne sa zabilo už 6 blízkych ľudí. A sám mám za sebou dva pokusy, ale v amoku, nepremyslené, tak nevyšli.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #21 kdy: Srpna 26, 2023, 18:32:02 »
Já jsem se jednou stal nedobrovolnym nástrojem sebevraha - vedl jsem vlak, pod kterej skočil... No hnus. A na vojně na stráži se mi jeden blb zastřelil... Asi eště větší hnus.

Offline Braňuľa

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 18
  • Karma: -5
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #22 kdy: Srpna 26, 2023, 20:39:08 »
Chápem, smrť pod vlakom je fajn, ale práve pre strojvodcu a cestujúcich je blbá, preto by som takú formu samovraždy nikdy nezvoiil.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 181
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #23 kdy: Srpna 27, 2023, 15:27:14 »
Áno, ale toto už nemôžeme zmeniť, taký je život. Treba si ho užiť najviac, podľa možností, a nie sa trápiť.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 181
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #24 kdy: Září 10, 2023, 16:14:56 »
Dnešné odpoludnie si užívam s plienkou a cumlíkom, paráda, čo dodať.... Ale iba na pár hodín, ale stačí.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline diaper-tom

  • dudlaj dudlaj dudlaj daaaa
  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 0
  • Nějaký prima DL chlap pro mně?
    • Facebook fotky
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #25 kdy: Září 15, 2023, 06:39:19 »
Netrápím se tím, nejlepší je si z toho udělat svou přednost že je nosíte :-) Díky za to že mi už hodně dávno vstoupily do života., neměnil bych.
T O M

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 181
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #26 kdy: Října 09, 2023, 17:07:57 »
Neviem, či robím správne, keď sa vyjadrujem o niekom inom práve tu, ale nedá mi to: Mám zážitok doslova na vlastné oči. Keď som dnes vystúpil z autobusu v blízkosti zastávky je kostol a vonku kľačala jedna dáma s cumlíkom v ústach a s malou nádobkou na mince. Pomohol som jej- dal som jej mincu a šiel svojou cestou.
Toto je (alebo bol) môj prvý zážitok. Pekné.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #27 kdy: Října 09, 2023, 19:59:16 »
I já už jsem něco takovýho viděl, akorát to bylo na opačnym konci EU.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 181
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #28 kdy: Prosince 25, 2023, 14:12:53 »
Tohtoročné Vianoce- moje prvé ako AB (na skúšku). Tam dole správne oblečený, inak normálne oblečený- nikto si nič nevšimol a s cumlíkom vo vrecku nohavíc. Diskrétne a opatrne. Tešil som sa aspoň z tohoto.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline erichb

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Žijete, nebo se trápíte?
« Odpověď #29 kdy: Ledna 06, 2024, 08:23:17 »
Ahoj, všechny zdravím a děkuji moc za tuhle komunitu. Já celý život osciluji mezi žitím a trápením.
Podle mě je úplně úžasné když někdo dokáže přijmout svou sexualitu takovou jak ji od přírody dostal. Určitě jsou horší věci, protože tohle nikomu neubližuje a podle sexuologa to co nikomu neubližuje (a nebudí veřejné pohoršení) je ok. Myslím že je lepší nějaká podivná činnost než drogy chlast krádeže a pod. Je to jako přijmout nějakou svou část, nebo jako smířit se sám se sebou. Já tohle nikdy nedokázal. Někdy si říkám, že také hodně záleží na postojí okolí a zkušenostech z dětství. Já dostal ve školkovém věku hroznou sodu od mámy a ostatních žen doma. Nedokážu ani napsat co mi dělaly, po třiceti letech se pořád stydím a nedokážu vyslovit slovo plen... Často mi bývá hrozně, i když z mého okolí nikdo nic netuší. Často čtu že spousta z vás jsou osamělí bez zázemí či prostředku apod. Já to mám naopak, rodina děti prestižní práce. Ale můj tajný život stojí za to. Manželka byla konsensuální (sexuolog a splněný životní sen úchylačení se ženskou) ale to jen před svatbou a po svatbě se mi vysmála. Byly časy, kdy jsem táhl paralelní domácnost (tajný byt v centru města), kde jsem měl samotu klid a bezpečí. Vždy jsem měl sklony k extrémnímu masochismu a sebepoškozování. Teď beru ATD, byť stále si raději udržuju sebevražednou zbraň (po nějakých neúspěšných dětinských pokusech), takže uživatele Braňuľa chápu, i když bych ho raději od takových věcí odradil a nějak mu pomohl. Závidím vám vaše sebepřijetí (pokud ho máte) a vy byste mi mohli závidět můj "úspěch". Poslední dobou se chovám v oficiálním životě jako pošuk (asi se ty světy chtějí spojit) a od hodně lidí poslouchám jakou jsem mohl mít kariéru kdybych takový nebyl. Snažím se jen sedět u nějakého komplikovaného kódu abych nemusel na nic myslet a mým nadřízeným se hodí že maj kluka který bude kompilovat cokoliv, byť jakkoliv nemožného. Mně osobně slovo úchyl nevadí a vím že v BDSM komunitě se tak lidé s obrovským nadhledem oslovují (Altair Valášek říká úchyláctvo a je to sranda s ohromným nadhledem). Omlouvám se za takové rozepsání, ale shrnul bych to. Nemůžeme za to jak nás bůh stvořil, ale za to jak se s tím popereme. I společnosti budeme více prospěšní se svými drobnými libůstkami než na psychiatrii nebo pověšeni na stromě. Alan Turing pro společnost vyhrál WWII a položil základy k modernímu PC, po drastické a ponižující experimentální léčbě homosexuality (kterou se mu společnost odvděčila) se zabil (kousl do otráveného jablka jako Sněhurka čímž logo Apple inspirováno nebylo).
« Poslední změna: Ledna 06, 2024, 08:28:50 od erichb »