Autor Téma: Zvláštní dotaz  (Přečteno 7312 krát)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Zvláštní dotaz
« kdy: Listopadu 19, 2017, 13:22:07 »
Zkuste se ponořit do fantazie a zkuste schválně jen na chvilku přemýšlet a odpovědět na tohle:

Jak by jste se chovali,kdyby ABDL bylo proti zákonné a hrozilo by za to povinné léčení na psychiatrii a kriminál.Dokazali, by jste se toho vzdát?
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 19, 2017, 14:35:24 »
Myslím že bych s tim stejně pokračoval   :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 19, 2017, 15:47:34 »
Velmi zajímavý dobtaz i když bych neřekl, že zvláštní, co není, může být, ale raději ne.
Já sice plenky nenosím, jsem sympatizant, píši do sekce Převratná novinka. Určitě by se tato situace týkala Internetu. No, asi bych v tom pokračoval, ale přiznám se, že bych měl husinu. Již jsem něco podobného jsem zažil za totality, kdy jsem poslouichal Svobodnou Evropu, tehdy to bylo i trestné, ale přiznám se, měl jsem strach.
Tato otázka mne inspirovala, v příštím roce bych na toto téma chtěl napsat v sekci Převratná novinka příb ěh. Již vím, jak se bude jmenovat a to Speciální léčebný tábor pro ABDL. Děj bude situován do Polska, kde zvítězí netolerantní Pravá strana, která bude stíhat ABDL, uživatele diagnostických nočníků a všechny, kteří s tím budou mít co do činění.
Mám již náčrt.
Myslím si, že na takové Kubě, nebo v Severní Koreji, pokud by byl někdo ABDL, měl by problémy.


Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 19, 2017, 16:13:35 »
Jenže na Kubě nebo v Severní Korei tolerujou nosit plínky a abdl možná taky. Spousta lidí tam na cesty vlakem i jinou dopravou používají pleny. Jinak k tématu - asi bych byl abdl dál, ale měl bych taky strach.
« Poslední změna: Listopadu 19, 2017, 21:30:42 od Bibinko »

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 28, 2017, 12:47:14 »
Když si to tak vezmu, hrátky provozuji soukromě a mé okolí o tom pořádně neví. Takže v případě převedení do ilegality by se až tak moc nezměnilo. Spíš by mě zajímalo, jak by se hledali "úchyláci" mezi zdravotně znevýhodněnými. Ta hranice je strašně tenká a těžko rozlišitelná.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 28, 2017, 13:13:54 »
Co se týče zdravotně znevýhodněných, určitě ti, co by byli doma by zas až tak velké problémy neměli, horší by to bylo u rěch, kteří by byli umístěni ve specializovaných školách, nebo ústavech, tam by to mohli zkoumat psychologové a určitě kvůli větší manipulovatelnosti by se mnohé snažili na základě vykonstruovaných dobrozdání o úchylkách zbavit svéprávnosti. V takových zařízeních by byly hrátky zcela nemožné, také je třeba pamatovat na udavačství.


Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #6 kdy: Ledna 08, 2018, 11:04:15 »
Rozhodně bych pokračoval na tomhle bych dlouho nepřemíšlel. ;D

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #7 kdy: Května 25, 2021, 19:49:19 »
Tak tohle je věc... Přijde na ti, zda by to složky věděly. Pokud ano a začali by  mi všelijaký benga znepříjemňovat život, tak emigruju.

Offline U.D.L

  • Příliš sexy na normální nick
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 1
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #8 kdy: Května 26, 2021, 13:48:57 »
V takovém státě bych nechtěl žít už z principu, dával bych si setsakra pozor a emigroval bych při nejbližší příležitosti.

Offline Dappy_

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #9 kdy: Června 07, 2021, 10:04:02 »
A co by se mi stalo? Zavřeli by mě do ústavu/vězení mezi další plenkaře? To nezní tak špatně   ;D ;D

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #10 kdy: Listopadu 19, 2023, 22:55:49 »
Nevzdal bych se toho, asi bych nechodil na zahradu v dupačkách, ale doma bych to nevydržel.
Smutnější je fakt, že třeba v Texasu bych asi strach měl, ač je to rozvinutá země. Plenky se daj asi ukecat i všude, ale oblečky těžko.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Zvláštní dotaz
« Odpověď #11 kdy: Listopadu 21, 2023, 19:04:37 »
Ja tiež súhlasím s užívateľom 13 jh 02. Pokiaľ je to v súkromí- to je aj podľa mňa ok. A aj na verejnosti aj to ("nenápadne") a potom je tu ten strach, ten by som mal aj ja.... Pekná téma, je čo rozvíjať.
Bez cumlíka ani na krok.