Autor Téma: Jste samotáři?  (Přečteno 5179 krát)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Jste samotáři?
« kdy: Listopadu 05, 2017, 21:23:07 »
Já tedy za sebe musím říci, že ano. Nejsem moc oblibený člověk ve společnosti.Není to kvůli tomu, že bych byl arogantní nbo sprostý, ale snažím se lidi od sebe spíš odhánět a to tak, že se nechci moc podřizovat tématům, tak že když na téma dojde,tak většinou mlčím.Ale nejhorší je, že to nedělám schválně.Nemám přátelé je to zvláštní, ale nemám.Mám v sobě jakýsi pocit studu.Postavil jsem zeď a neumím ji zbourat. Asi jsem blázen
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 05, 2017, 22:16:20 »
Ahoj  :)
Já sem hodně společnská bych řekla. Nemám problém přijít do společnosti naprosto cizich lidi a skamarádit se. Neboj.  ;) né každý si dělá přátelé snadno. Sice se skamarádím ale blízkích přátel mám také pouze pár.  :-*
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 05, 2017, 22:33:08 »
No já ani nevím :D někdy jsem společenský a někdy zase chci být sám ale řekl bych že problém se seznámit asi mít nebudu
ale přesně jak tu už padlo tak když se ve společnosti řeší nějaké téma jsem raději zticha a jenom poslouchám

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 05, 2017, 22:34:36 »
Já také moc přátel nemám nejsem moc oblíbeny ve společnosti i když na sebe upozornuji dost tak pak akorát se to proti mě obráti a jsem akorát za blbce šaška do kterého si mužete rypat jak se vám chce a i když se chovám normálně tak stejně nic odpozuji je svím obličejem :-( 

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 05, 2017, 23:08:38 »
Já nemám problém se s někým bavit ale kamarádit jse s někým je pro mne těžké mam kamarádu jen  pár  zbytek bych nazval spíš známí nebo spíše pracovní kolegové ve společnosti zrovna oblíbený nejsem protože mám svojí hlavu a vlastní názor na věci sice jsem schopnej uznat že je něčí nazor lepší ale stejně tomu něco vytknu a bohužel plno lidí neni schopno dát jakýkoliv argument aby jsi to obhájil  a také to že jsem otaku tomu taky moc nepomáhá (OTAKU = fanoušek anime,mangy,her,cosplay atd. Tohle je asi to nejdůležitější :D )

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 06, 2017, 06:27:56 »
Jiří S teď tedy musím reagovat na tvůj příspěvek.Snad to najdeš, nesmim citovat,tak pouze takhle.
Tvá věta : Odpuzuji svým obličejem. Jako vážně? Tu už by se dalo brát jako pocit méněcennosti. Jsem názoru, že krása spočívá uvnitř člověka. Člověk je neuvěřitelný tvor má ohromnou moc, umí pomáhat slovy.Nepotřebuje k tomu doteky, nepotřebuje k tomu krásu jen slova. Bohužel je málo těch, kteří to využijí. Ať jsme krásní,ošklivý, nebo nemocní, vždy čekáme na to, aby nás druhý pochopil.Jenom blbec a neinteligentní nukleární hovado může říci, to je ale hnusnej člověk a tak se s ním nebudu bavit. k čemu je jemu samotnému krása, když je blbej a řadí se do elitní společnosti jen proto, že je ulízanej,napomádovanej a doma před zrcadlem skáče a řve "jsem to ale kus borce. Dnes půjdu ven a sbalim si rošťenku, protože na to mám." No a potom zjistíš, že má v hlavě takovou zimu, že jediné co od něj dostaneš je rýma. Ne neodpuzuješ obličejem na krásu se vys....r, je pomíjivá.Ale to co máme v hlavě všichni to má sílu, nebo li někdo řekne má dobré srdce, protože umí dát lásku,soucit, pochopení,pomoc.To pouze můj názor neber to ve zlém
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 06, 2017, 08:13:06 »
Děkuji máš pravdu :-)

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #7 kdy: Listopadu 06, 2017, 17:57:52 »
Kejklir> Citovat můžeš, nesmíš citovat jen poslední příspěvek ve vlákně.

Offline mrx

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #8 kdy: Listopadu 10, 2017, 20:50:12 »
Samotar: ako sa to vezme. Su dni, ked chcem byt sam, a su dni, ked sa chcem zabavit a byt v spolocnosti.
Kejklir: to casom prejde, ja mam len par ludi, na ktorych sa viem 100% spolahnut a zazili moje vselijake stavy (obcas som horsi ako zena :D) ale cim som starsi, tym menej to riesim a bavim sa aj o temach, ktore ma az tak nezaujimaju, a ta zed o ktorej pises casom spadne, len sa nesmies nad tym velmi zamyslat a zit zivot tak, ako je.
JiříS: vzhlad absolutne neries, normalny clovek nepozera na to, ako ten druhy vyzera, ale aky je, a ako sa sprava. ja som pocas svojej prace stretol roznych ludi a vzhlad bolo to posledne co som si vsimal.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #9 kdy: Září 10, 2023, 16:52:38 »
No tak u mňa je, že nejakých kamarátov mám, ale o takýchto veciach sa nebavíme- bolo by to troška trápne nahodiť takúto tému. Ale ani doma som nenašiel zatiaľ odvahu sa s tým pochváliť- že som Abdl, alebo na to hrám.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #10 kdy: Září 10, 2023, 17:33:00 »
Já samotařim, ale protože chci. Už mám dost všelijakejch zlatokopek a ženskejch, co se mě snaží předělat k obrazu svému. Sex mi baví pořád, ale ženský doma už nechci dýl, než tři - čtyři dny. Leda by se našla nějaká "Princess of the Down," ale to dřív asi přijdu do hrobu.
« Poslední změna: Září 10, 2023, 18:45:36 od tretioko »

Offline dominik

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #11 kdy: Října 12, 2023, 18:38:14 »
ja teda jo vecinou jsem radsi zavrenej doma :D nebo se prochazím nekde ale radsi sam. ale nemel bych problem byt s nekym asi :D

Offline martinpcz

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #12 kdy: Října 13, 2023, 16:02:56 »
Ano, jsem samotář, co se rád kouká na hvězdy a nechá se kochat přírodou například Jeseníky.

Offline Braňuľa

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: -5
Re:Jste samotáři?
« Odpověď #13 kdy: Října 16, 2023, 08:34:27 »
kto vie, koľko tu je aspergerov, jak ja ;) https://www.rdos.net/sk/