Autor Téma: Trest za kouření v dětství  (Přečteno 3973 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Trest za kouření v dětství
« kdy: Října 31, 2017, 12:31:19 »
  Ahojky všem  zaj.ímalo by mě jak jste v dětství dopadly při skoušení cigaret jestli na to rodiče přišli a jaký následoval trest.
    Já jsem prvně skusil cigaretu asi ve dvanácti . Vzal jsem jí tátovy doma balenou bez filtru, takže jeden šluk kuckáni, kašlání a pochvilce střevní exploze rovnou do gatí. No a trest za kouření následoval až druhý den kdy nás načapali mámi. Kouřili jsme u nás na vsi za hospodou a spolužačky segra s kterou jsme tam kouřili nás napráskala doma . Po chvíli přišli mámi no a ta moje moc neotálela a chytla mě utrhla pár kopřiv stahla mi tam kalhoty i slipi a před všema my začala kopřivama tríznit muj holí zadek máma spolužačky řekla že si to viřídí spolu doma. Což mi prišlo trochu nefér že já dostal hned a ona ne.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Trest za kouření v dětství
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 01, 2017, 22:58:46 »
ahoj všem, no s mamkou jsem se ani jako malá moc neviděla takže jsme takový problémy naštěstí neměla, lituji tě, asi to muselo dost bolet. jinak jsem kouřila jen jednou, a vytrestala jsem se sama, asi něco nekvalitního, po....a sem se dost.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Trest za kouření v dětství
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 02, 2017, 08:23:30 »
No já jsem zkoušel kouřit ve 13 letech s kamarádem a kamarádkou, v obchodu jsme si koupili petry a v parku jsme si zapálili. Nic se nám nestalo, žádný střevní potíže nebo špatně, tak jsme kouřili dál. Aby to naši nepoznali, tak jsme si nějakou rostlinou mnuli ruce, aby ten pach z cigaret nebyl cítit a do pusy žvýkačku sevak a bylo po problému. Naši to nezjistili a nikdy na to nepřišli. Jinak už nekouřím nějakejch 20 let.

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Trest za kouření v dětství
« Odpověď #3 kdy: Ledna 06, 2018, 21:57:12 »
Jo jo ach ty časy. Já a můj bratr jsme zkoušely kouři tak cca ve 14 (on ve 12).
Můj kamarád nám nabídl jednu no a tak jsem si řekl proč ne, stejně jsem věděl že jednou to zkusím ale tak jsem se z to pozvracel že jsem si řekl že cigarety NE.
A aby to nebilo málo tak na to přišla mamka a já strávil zbytek dne doma a poslouchal jsem jak na to lidi umírají a že je to špatný.
No ke vší smůle přišel domů táta a řekl že ty proslovy jsou zbytečný a já si naivně myslel že je to zamnou ale opak je pravdou.
Dal mi zaracha na měsíc.