Autor Téma: Slibná kariéra 3  (Přečteno 9343 krát)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Slibná kariéra 3
« Odpověď #15 kdy: Října 06, 2017, 13:15:57 »
Ahoj, přikláním se k tomu, abys pokračovala v psaní, já jsem to také zkoušel na mobilu a bylo to katastrofální, tak jsem toho fraději nechal, ale i tak tam těch chybiček není zas až tak mnoho, důležitější je obsah a ten je opravdu skvělý, již se těším, jak to vše bude pokračovat.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Slibná kariéra 3
« Odpověď #16 kdy: Října 06, 2017, 13:38:30 »
Všem vam moc dekuji ale nechci aby jste se tu kvuli me hadaly. Nemuzu psat v programu protozr pisu v mobilu. Jinak nevim jestli budu psat. Jeste si to asi rozmyslim

Tak to jsou potom jasne ty preklepy a chyby kdyz to pises v mobilu. To musi kazdy pochopit. Ja kdyz pisi v mobilu nebo tabletu tak taky delam preklepy a chyby.

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Slibná kariéra 3
« Odpověď #17 kdy: Října 06, 2017, 22:50:04 »
Mně přijde, že když se někdo neumí povznést nad pravopis, tak tu povídku číst nemusí. Jen piš dál, obsah je důležitější než forma, ač ji třeba sám rád dodržuju, a tady koneckonců nejsme v literární akademii.

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Slibná kariéra 3
« Odpověď #18 kdy: Listopadu 09, 2017, 22:45:50 »
Promiňte, ale jen blb tady dokáže řešit pravopis.A ty si z toho Klárko nic nedělej a pokračuj.Čeština co se gramatiky týče je nejsložitější jazyk. A lepší je mít fantazii na psaní než se holedbat tím, že umím bezvadně gramatiku.Nicméně, také píšu na mob.tel. a chyb mám také dost.
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Slibná kariéra 3
« Odpověď #19 kdy: Listopadu 10, 2017, 00:34:06 »
Nechtěl jsem reagovat na kritiku svého názoru, ale označení za blba mě nemile překvapilo. Napsal jsem svůj názor slušně a minimálně od některých lidí bych očekával totéž. Mimochodem, čeština je sice pravopisně i gramaticky složitá, ale to jiné jazyky též, např francouzština.

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Slibná kariéra 3
« Odpověď #20 kdy: Listopadu 10, 2017, 07:10:05 »
Nebuď vztahovačný napsal jsem nějaký blb nejmenoval jsem.Jen jsem alergický na gramaticky způsobilé jedince.Asi takhle, kdybychom byli všichni tak inteligentní, že bychom vše dělali správně,bez chyb atd, tak by se vždy našel nějaký blb, který b y hledal chybu.Víte, že 10 procent VŠ má problémy s češtinou?A je kvůli tomu blbej?
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein