Autor Téma: konference  (Přečteno 4158 krát)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
konference
« kdy: Září 26, 2017, 20:00:57 »
Ahoj Všichni. Rád bych zde přednesl následující návrh. Pracuji u telekomunikační společnosti,jedná se o virtuálního operátora. Mezi jednu z našich služeb patří konferenční hovory. Napadlo mne, že mnozí nemohou na srazy a tak by se třeba pokec hodil. Představuji si to tak, že bych pro tento účel zřídil telefonní číslo, náklady jsou minimální, měl bych to pod svým účtem. Stačilo by pouze číslo vytočit a pokud by byli účastníci na konferenci, mohli by hovořit. Pokud se dovolá jen jediný člověk, tak mu to v Angličtině řekne, že nikdo není na konferenci, po případě kolik lidí je na konferenci.
Pokud by o tuto službu byl zájem, tak můžete odpovědět. Co se týče plateb za hovorné, záleží na tom, kterého máte operátora a jaký tarif.


Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:konference
« Odpověď #1 kdy: Září 27, 2017, 23:55:37 »
Já bych do toho šel. Když mám za operátora O2 a volání do všech sítí, tak bych platil kolik? Asi stejné peníze co platím za normální volání, nebo ne?

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:konference
« Odpověď #2 kdy: Září 28, 2017, 07:07:42 »
Ano, je to tak, pokud má někdo neomezený tarif, je to volání na pevnou linku. Pokud by byl zájem, zřídil bych ji a sem na toto f´´orum bych sdělil číslo. Přidá se někdo další? Prozatím projevil zájem jen jeden účastník f´´ora, já doufám, že se tato služba někdy v budoucnu rozjede.

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:konference
« Odpověď #3 kdy: Září 28, 2017, 11:38:43 »
Ahoj, podobne sluzby vyuzivaji dnes vetsinou jen korporace pro mangement meetingy apod. Pro beznou populaci je lepsi skype ci jina ip telefonie, ktery bez problemu obslouzi zdarma dostatecny pocet uzivatel.

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re:konference
« Odpověď #4 kdy: Září 28, 2017, 13:00:45 »
Skype, Teamspeak tohle umí už dávno a zadarmo. Co mám zkušenosti z callkonferencí z práce, tak kvalita zvuku je tak otřesná, že to nestojí za to.

Offline pyžamáček

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -1
Re:konference
« Odpověď #5 kdy: Září 28, 2017, 19:00:28 »
Nezlobte se, ale já jsem "skalní", a dávám přednost živému srazu a setkávání před nějakou virtuální hrou, do toho nejdu. Nicméně oceňuji, že se tady vůbec ještě někdo snaží něco udělat v této - a teď mi promiňte, jestli se to někoho dotkne - skomírající komunitě..

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:konference
« Odpověď #6 kdy: Září 29, 2017, 18:32:22 »
.... myslím si, že toto by nepřineslo nic nového. Je spoustu internetové telefonie a nemusí se tam nic platit, každý nemá neomezené volání. Ono tyto služby využívají spíše velké business korporace. Malé firmy a různé instituce, třeba vědecké instituce využívají různé klienty typu Skype, Teamspeak. pokud někdo chce volat na mobil zdarma přes internet, tak má možnost využít Viber, je pro všechny mobilní platformy. 
Jako pro uživení komunity je to dobrý nápad, že se něco děje, ale toto nevidím jako reálné. Přece jen dnes se prosazuje internetová komunikace.