Autor Téma: Tak jaká je vaše práce?  (Přečteno 26189 krát)

Offline Willy

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 1
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #45 kdy: Ledna 17, 2018, 16:28:29 »
Pracuji ve stavebnictví jako mistr na stavbě. Mám rád hudbu, filmy, kolo, svoji rodinu a samozřejmě ABDL.

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #46 kdy: Ledna 27, 2018, 15:13:07 »
zdravotnícky záchranár... jazdím v sanitke RZP

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #47 kdy: Dubna 17, 2018, 18:38:22 »
phoenix83: Díky za tvoji práci, moc si jí vážím a rád pouštím sanitky a pozoruju vrtulníky :P


Já se teď živím programováním, beru práci lidem a dávám ji strojům.
Lookin' for action ^^

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #48 kdy: Dubna 19, 2018, 14:59:26 »
Ahoj, mě je 36 let, zivim se investicemi do zlata, stříbra, bitcoinu aj. virtuálních měn.
Přítelkyně o všem vi a maximálně mě podporuje, takže i ven musím chodit oblecenej jako miminko. Teď pořizujeme kočárek.
Dál mě baví: karavaning, DJing, píšu pro jeden časopis, cestování, literatura. Jsem nesportovní typ.

Offline miječek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #49 kdy: Dubna 28, 2018, 21:57:25 »
čauko, já vám rozvážím po Moravě balíčky :) .. třeba jsme se už i někdy viděli a ani o tem nevíte :P jinak je mi 21 a v poslední době ve volném čase nezřízeně piju, čumím do PC nebo něco "vylepšuju" v autě
Je mi 25 let, širší postavy, v AB světě jak kluk tak i holčička, daddy, ale i obyčejný DL. Jsem v tomto světě už dost dlouho na to, aby jsem pochopil, že každému na veřejnosti jsem úplně ukradený a zábrany jsou něco, co jsem nechal hodně daleko za sebou.

Offline Kubík

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: 1
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #50 kdy: Května 02, 2018, 03:03:32 »
Ahojda, letos mi bude 26 a momentálně nepracuji (hledám nové zaměstnání mimo obor) jinak jsem vyučený kuchař s maturitou. Práce fajn ale ty podmínky (i když na český poměry platí slušně - praxe malá a v pohodě 35-40) Jenže mě to nějak leze na mozek , takže to vidím na rok nějakou práci a při tom se budu rekvalifikovat zřejmě na nějakou činnost spojenou s IT

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #51 kdy: Září 04, 2023, 19:29:20 »
Ja som maliar a údržbár (v lete kosenie- krovinorez, obmena nábytku- strarý- odvoz na skládku, oprava rôznych závad s kolegom, sem-tam nejaká služ, cesta- nabranie nového nábytku a poskladanie ak je rozmontovaný už na mieste. Keď som doma, tak trocha umývam riad, utieram, vysávam- bežné práce. Zábava- počúvanie hudby, troška učenie sa angličtiny- samouk, pozeranie filmov- na pc-obľúbené lebo v televízii nie je nič podľa môjho gusta a napokon stránka ABDL.cz- písanie si... :-)
Bez cumlíka ani na krok.

Offline Braňuľa

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: -5
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #52 kdy: Září 05, 2023, 07:01:34 »
Ja som skrz zdravotné problémy na invalidnom dôchodku, v minulosti som robil pomocného kuriča v tepelnej elektrárni a mal som aj živnosť na servis PC. Snažím sa teraz naučiť 3D modelovací program a mám 3D tlačiareň, tak chcem rozbehnúť zákazkovú 3D tlač a privyrábať si ňou, plus furt robím cez známosti ten servis počítačov, mobilov a inej elektroniky.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #53 kdy: Září 05, 2023, 17:05:11 »
To je pekný pracovný záber- nech vydrží čo najdlhšie. Potom aby hlavne slúžilo zdravie. Pekné. Držte sa....
Bez cumlíka ani na krok.

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #54 kdy: Září 05, 2023, 18:51:39 »
Zatiaľ vodič električky ale ak prejdem psychotestestami/lekárskou tak idem na autobusy😁

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #55 kdy: Září 06, 2023, 09:16:35 »
Ahoj,
pracuji jako prodavač v jednom supermarketu, věk 43 let.
Koníčky: historie, turistika, motorismus, sbírání modelů (ty teda síše pro potěchu oka než na hraní)
Plenky si rád užívám v každé volné chvilce, hlavně látkové, které mi připomínají dětství, a když to jde užívám si i v ABDL oblečcích

Offline mocik2

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #56 kdy: Září 08, 2023, 12:50:02 »
Čau je mi 33 a jsem DL a dělám u HZS Středočeského kraje, v práci nikdy nenosím plenky, jen na brigádě kde mě nikdo nezná nebo doma.

Rad jezdím na kole, bruslích, koloběžce.
Nevadí mi ani nějaké túry, popřípadě kino a večer a přáteli 😃

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Tak jaká je vaše práce?
« Odpověď #57 kdy: Září 08, 2023, 13:42:29 »
Ahojik je mi 30 let jsem ab/dl ..moje práce je směnový mistr v automobilovém průmyslu v jedné fabrice.

Mám rád sport, přírodu,rád fotografuji.
Z abdl miluji když můžu mít pocuranou plenku na sobě a dudlík v pusince 😍