Autor Téma: Plena podle představ  (Přečteno 4470 krát)

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Plena podle představ
« kdy: Září 19, 2017, 19:48:23 »
Ahoj
Co by všechno musela mít plena když by jste si jí mohli nechat vyrobit
Igelit
natahovací, lepítka nabo suchý zip
obrázek nebo ne
indikátor vlhkosti
2 tísíce+ ml
Atd...

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Plena podle představ
« Odpověď #1 kdy: Září 19, 2017, 22:01:34 »
Tak za mě ten umělý látkový povrch, lepítka a jednoduchý barevný potisk, třeba medvídek a auto, jako indikátor vlhkosti takové hvězdičky, co se objeví při pomočení a savost co největší (ideálně jako Abena L4 nebo Attends L10 nebo i víc) a měla by být tichá při chůzi

Offline petros

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Plena podle představ
« Odpověď #2 kdy: Září 20, 2017, 15:52:29 »
Tak mě by vyhovovaly asi nejvíc ty natahovací kalhotky, ale se savostí zalepovací pleny (tak 2 - 3l)... Pak roztrhnout na boku, jak to u některých bývá, při sundavání. Vadí mi, když si vezmu zalepovací, jak nesedí pořádně ty uši vepředu, různě mi to trčí nahoru a do stran...
A taky by neměly šustit při chůzi, některý s tim igelitem na vrchní straně nadělaj hroznej kravál...

Offline Santa54

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
  • 31 let
Re:Plena podle představ
« Odpověď #3 kdy: Září 20, 2017, 20:47:19 »
Za mě určitě igelitový povrch, protože šustění při chůzi podle mě naopak dodává na autentičnosti. Určitě zalepovací, ale lepítka by měla skvěle držet a hlavně vydržet několikatero rozepnutí a zapnutí. Barva by měla být taková, aby na ní bylo dobře vidět, že je plenka počůraná, ideálně s nějakým decentním potiskem. Asi nejvíc mi ale vadí, že všechny plenky zepředu končí relativně nízko, takže celkově aby byla výše do pasu.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Plena podle představ
« Odpověď #4 kdy: Září 21, 2017, 13:02:47 »
Pěkné nápady :-) třeba s těmi hvězdičkami to by se mi také moc líbilo  Možná  tahle firma by je nám vykouzlila
http://www.nappy.cz/?p=p_33&sName=pro-dosp%ECl%E9 Když bychom se na nějáké  podobě domluvili a někdo to zařídil

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Plena podle představ
« Odpověď #5 kdy: Září 30, 2017, 21:42:53 »
já bych chtěl zalepovací s igelitovým povrchem a co největší savostí tak i přes 4l

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Plena podle představ
« Odpověď #6 kdy: Října 07, 2017, 02:47:37 »
U mne hlavně savost, výška k pasu, těsné a pružné otvory pro nohy, zvenku plast, barva bílá a dobrá lepítka. Obrázků netřeba. :)