Abdl > Hlavní nádraží

Máte nějaké oblíbené filmy kde se objevují plenky?

(1/8) > >>

Kralka:
Ahojík všem

máte nějaké své oblínbené filmy nebo pořady kde se objevují plenky nebo tak něco?
Mě se třeba strašně líbil film 2012 kde nosila malá dcera pullupky, a taky film Spratci na zabití kde se holka pokadila v aute
 
Jsem ráda že zde mužu psát, zajímají mě i normální věci, co děláte atd.

darinkaAka:
Čauky, úplně mi čteš z duše, protože jsem zrovna teď tohle téma šla založit - jaká krásná náhoda.

Ještě do repertoáru dotazů na filmy přidávám poptávku na celkem velký tématický rozsah - jak pleny, tak třeba nemocnice a péče o nemocnou osobu (nejlépe hlavní protagonisti mladé osoby, ale  to už bych chtěla asi moc. :D ), klidně bez ABDL prvků.. mě celoživotně chybí v duši nějaký pocit, který si snažím kompenzovat právě touto tématikou.

Ještě bych tuto diskuzi rozšířila o dotaz na knihy s AB/DL tématikou.

Mě zrovna nic nenapadá (viděla jsem v životě velmi málo filmů, protože mě moc neuchvacují,ale pokud má někdo s tímto tématem, tak se určitě podívám!)

luba:
Toto je velmi zajímavá diskuse. Co se tématu týče, mohu doporučit knihu Nemocnice, kterou napsal Holandský spisovatel Jan De Hartog.
Je tam také hodně o péči o nemocné.
O filmu Spratci na zabití jsem něco slyšel.
Jinak stejně je zajímavé, jakým filmovým trikem bylo dosaženo toho, že se někdo pokadí.

Bibinko:
Pro dámu na balkoně - Bolek Polívka
Sejmi je všechny
1 z dílů kriminálky LA
Můj život dospělého dítěte / Fifteen Stone Babies, The (TV film)
Import/Export

Například...

ababyi:
Nenazval by som to "oblubeny", ale tematicky sa hodi aj We Need to Talk About Kevin.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi