Autor Téma: Daddy's Little Girl 4  (Přečteno 5207 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Daddy's Little Girl 4
« kdy: Září 01, 2017, 11:08:49 »
Zdravím :) Jsem tu po poměrně krátké době s dalším dílem. :) Budu ráda, když mi dáte vědět, jak se vám díly líbí, díly na sebe nějak extra nenavazují a tenhle díl myslím, že se mi povedl nejvíce :D Chtěla jsem tam přidat, co nejvíce ponížení a myslím, že se mi to povdlo a já osobně jsem spokojená :)

"Odpoledne přijdou Daddyho přátelé," oznámí mi Tyler, když mě dokrmí obědem. Přikývnu a pousměji se.
"To znamená," pokračuje, "že teď se půjdeme přebalit, pak si dáme mlíčko a půjdeme spát, abychom nebyli potom odpoledne mrzutí," zašišlá na mě a se mnou na rukách vstane. Vejde se mnou do ložnice, kde na posteli už čeká přebalovací podložka a čistá plenka. Tyler mě opatrně položí na podložku a políbí mě na nos.
"Vydrž ještě, lásko," usměje se a zmizí z ložnice, ale zase po chvilce se objeví s lahvičkou teplého mléka. Lahvičku postaví na noční stolek a pak se vrátí zpět ke mně. Sundá mi legíny a roztáhne nohy. Jeho ukazováček vklouzne do mé plenky. Skousnu si ret a sleduji ho.
"Zdá se mi to, nebo tu někdo po pár dnech ztratil kontrolu nad tím, kdy chodí čůrat, hm?" poškádlí mě a prstem mi přejede přes klitoris. Zachvěji se a nadechnu se. Tyler se spokojeně usměje a plenku mi rozepne, sundá přední stranu a položí ji, avšak plenku mi zpod zadku ještě nevyndá.
"Chci, lásko, aby ses zkusila před spaním vyčůrat a abys Daddymu ukázala, že umíš udžet svou plenku přes tvůj odpolední spánek v suchu, zvládneš to, baby?" zašeptá s úsměvem a jeho velikou ruku přemístí na spodek mého břicha, kde začne rukou dělat kroužky.
"Daddy," zakňourám, "d-další plínku, prosím," zašeptám, ale Tyler zakroutí hlavou, nepřestávajíc mi masírovat břicho.
"Ne baby, tahle plínka to ještě zvládne, řekli jsme si přeci, že nebudeme plýtvat, hm?" nadzvedne obočí a trošku na síle masírování přidá. Zakňourám znovu, protože konečně svůj měchýř ucítím.
"Daddy, zapni ji zpátky, prosím," zašeptám, protože nechci, aby se díval na to, jak na svou plenku čůrám. Tyler se zamračí a natáhne se na noční stolek pro dudlík, který mi vnutí do pusy.
"Mlč, buď hodná holčička a ukaž daddymu, jak moc malá jsi, protože daddy ví, že chceš čůrat," začnu poslušně tedy dudlat a po chvilce tlak na můj měchýř nevydržím a pustím to. Můžu slyšet proud mé moči a jak se všechno vsakuje do plenky. Zakryju si rukama obličej a cítím, jak mi po tváři začínají téct slzy ponížení. když dočůrám, plenku mi zase Tyler nandá a zmáčkne ji, takže moč z ní vyteče a hned se zase vsákne. Tohle zopakuje několikrát, pak mi plenku zase rozepne a zase mi ji zpodzadku nevytáhne. Skloní se a políbí mě tam dole. Potichu vzdychnu.
"Jsi tak šikovná, lásko," zašeptá a přejede svým jazykem přes můj klitoris. Znou zavzdychám a prsty mu vjedu do vlasů.
K mé smůle se ale ihned odtáhne a konečně mi zpodzadku vytáhne tu mokrou plenku, zabalí ji a odloží vedle. Otře mě pořádně ubrousky a pod zadek mi dá čistou plenku, roztáhne mi víc nohy a pořádně mě zapudruje, potom mi protáhne horní část mezi nohama a plenku pořádně zalepí. Poplácá mě rukou tam, kde je moje nejcitlivější místo a když zakňučím, snažíc se dát nohy k sobě, ušklíbne se. Pak mě položí na druhou půlku postele a uklidní přebalovací podložku a potřeby na přebalování. Lehne si ke mně a do jedné ruky vezme lahev s mlékem. Druhou rukou mi vyndá dudlík a znovu ho odloží na noční stolek. Vsune mi dudlík od lahvičky do pusy a já spokojeně začnu pít teplé mléko. Tyler mě celou dobu láskyplně pozoruje a hladí mě po vlasech.
Když dopiju, Tyler odloží lahvičku a vezme zpět můj růžový dudlík. Skloní se a políbí mě, pak mi dá dudlík a já začnu znovu spokojeně dudlat.
"Hezky se vyspi, lásko. A nezapomeň, cos mi slíbila, hm?" usměje se a vstane, přikryje mě, naposldy políbí na čelo a zmizí z ložnice.
_______________
Probudím se okolo třetí hodiny s tlakem v měchýři. Přetočím se na záda a dám nohy od sebe, vydechnu a přejedu si rukou po plence, která zůstala zatím suchá. Pyšně se usměji.
"Daddy?" zavolám, ale ani po chvilce nikdo nepřichází. Z obýváku se ozývají hlasy, nadechnu se a vstanuz postele, opatrně vyjdu z ložnice a zamířím do obýváku, sedí tam lidi, které moc dobře znám, ale Tyler mezi nimi není. Odkašlu si.
"Kde je Tyler?" zeptám se a dám nohy více k sobě. Potřebuju tak moc čůrat, ale slíbila jsem mu, že svou plenku zvládnu udržet v suchu. Všichni se na mě otočí a usmějí se. Skousnu si ret.
"Tyler je na záchodě, princezno, za chvilku přijde, co kdyby sis zatím sedla na klín stýčka Iana, hm?" usměje se Ian, Tylerův nejlepší kamarád a natáhne ke mně ruce. Pomaličku přejdu k Ianovi a on si mě stáhne na klín tak, že mám nohy podél jeho noh, roztažené, takže všichni vidí mou Pampers plenku s Elmem. Zakňučím a snažím se dát nohy k sobě, ale Ian mě donutí je mít roztažené. Položím si hlavu na jeho rameno a všechny si v místnosti prolédnu, zatímco dudlám svůj dudlík. Jsou tam jen Tylerovi nejbližší přátelé.
Po chvilce přijde do obýváku Tyler, ihned, jak ho uvidím, natáhnu k němu ruce. Usměje se a přejde k nám a z Ianova klína si mě vezme a políbí na tvář.
"Vyspinkala se moje princezna dobře?" zeptá se a posadí se na svoje místo. Přikývnu a objmu ho okolo krku. Přejde se mnou k jeho křesle a posadí si mě na klín tak, jako jsem seděla u Iana. Znovu zakňučím a snažím se sednout si jinak, ale Tyler mě chytí jednou rukou mezi mýma nohama, mou plenku stiskne. Zakňourám, protože pottřeba se stupňuje.
"Copak je, lásko?" zašeptá mi do ucha.
"P-potřebuju čůrat, daddy," špitnu zpátky. Tyler mi znovu zmáčkne plenku a usměje se.
"Zvládla jsi udržet svou plínku suchou, jsem pyšný lásko, ale teď, to všechno pusť," zašeptá mi znovu do ucha a svou ruku nechává na mé plence. Zavřu křečovitě oči a uvolním svůj měchýř, pomalu cítím, jak se plenka plní mou močí a teplo se mi rozlévá až pod zadeček. Tylerova ruka se celou dobu ani nehne z místa. Položím si hlavu na jeho rameno a vydechnu. Když konečně dočůrám, otevřu oči a podívám se na něj. K mému zděšení nás všichni pozorují, pomalu cítím, jak mi začínají rudnout tváře. Tyler se spokojeně usměje a po plence mě pohladí.
"Copak jsi to udělala, Janie?" zeptá se nahlas, zakňourám a zakryju si rukama obličej. Znovu mě po plence pohladí.
"Řekni daddymu a všem okolo, co jsi udělala, miláčku," pobídne mě.
"P-počůrala jsem se," zašeptám potichu. Tyler přikývne a znovu po mé mokré plence přejede rukou, sundá si mě ze svého klína a postaví mě tak, že jsem ke všem ostatním zády, vyhrne mi jeho tričko a všem ukáže mou plenku, která se sesunula trošku dolů.
"A co tedy jsi, baby?" zeptá se znovu a pohladí mě rukou po zadku. Zakroutím hlavou a mlčím, dudlám svůj dudlík a dívám se na Tylera.
"Tak jinak. Jsi veliká holka, lásko?" zeptá se a já zakroutím hlavou, v očích cítím slzy, i když si přijdu tak trapně, na druhou stranu mě to sakra vzrušuje.
"To je pravda, lásko, nejsi veliká holka, protože veliké holky nepotřebují své tatínky, nedudlají dudlíky, nepijí z lahviček a nenosí plínky a už vůbec do nich nečůrají, mám pravdu, zlatíčko?" poplácá mě po zadku a já přikývnu.
"Tak co jsi, princezno? Řekni to Daddymu a jeho přátelům," pobídne mě znovu a na tváři si drží veliký úsměv. Zakroutím hlavou a mlčím.
"Tak Daddy to řekne sám za tebe, hm?" otočí mě čelem ke všem ostatním a potom si mě přehne přes koleno.
"Jsi. Jen. Malá. Holčička. Moje. Miminko. Které. Musí. Nosit. Plenky. A. Daddy. Se. O. Ni. Musí. Starat." mezi každým slovem mě plácne po zadku, zatímco já se zmůžu jen na dudlání svého dudlíku. Po tvářích mi tečou slzy. Jsou to slzy ponížení a zároveň vzrušení. Tyler mě znovu postaví a postaví mě opět k sobě čelem, slzy mi utře.
"Teď mi pověz, lásko, copak bys chtěla, hm?" usměje se.
"P-přebalit, daddy," zašeptám. Tyler se usměje a vstane. "Ihned budeme zpátky," oznámí všem, chytí mě za ruku a zmizí se mnou v ložnici, kde na postel znovu položí přebalovací podložku. Položí mě na ni a usměje se.
"Jsem na tebe tak pyšný, víš to, lásko? Opravdu moc pyšný," zašeptá a rozepne mi lepítka na plínce. Usměji se na něj skrze můj dudlík.
"Zvládla jsi alespoň přes tvůj odpolední spánek plínku udržet v suchu, daddy je opravdu pyšný na svou malou holčičku," políbí mě na nos a plínku zpod mě vyndá. Zabalí ji a odloží stranou, poté mě otře, zapudruje a nandá novou. Potom přejde ke skříni a vytáhne z ní balík plenek pro dospělé. Roztrhne ho a jednu plenku vyndá. Přejde ke mně a když si všimne mého zmateného výrazu, usměje se.
"Budeme si povídat až do noci a mezitím nechci odcházet tě přebalovat, protožee vím, že nezvládneš nečůrat až do rána. A Pampers by toho moc nevydržely, proto dáme přes tu Pampersku ještě tuhle, ano?" vysvětlí a než začnu cokoliv říct, chyytí mě za kotníky, zvedne můj zadek nohu a položí pode mě sněhobílou velikou plenku, kterou mi prothne mezi nohama a zapne. Tahle plenka je docela silná, takže nohy musím mít trošku od sebe, prohlédnu si ji a trochu se zamračím nad tím, že je jen obyčejná, bílá.
"Copak, květinko?" pohladí mě po tváři.
"Obrázky, daddy," zašeptám a ohnu spodní ret. Daddy se plácne do čela.
"Počkej tu chvíli, lásko," políbí mě na nos a odejde. Po chvilce se vrátí a v rukou drží fixy. Sedne si ke mně a začne mi na plenku malovat. Zahihňám se nad tím a když to dodělá, dám mu pusu. Fixy odloží a pomůže mi vstát, chytí mě za ruku a do druhé ruky vezme mou špinavou plenku, dojde se mnou do obýváku.
"Jdi si sednout ke strýčkovi Ianovi, hned budu zpět," zašeptá mi do ucha a vtiskne polibek na spánek, pak zmizí v kuchyni. Pomalu se přibatolím k Ianovi, který si mě znovu posadí na klín a usměje se na mě. Úsměv mu oplatím. Pak se vrátí i Tyler, natáhnu k němu ruce, ale on zakroutí hlavou a usměje se. Ohnu spodní ret, ale zůstanu u Iana.
Potom si mě vystřídají ostatní Tylerovi přátelé, až zase skončím u Tylera na klíně, přitulím se k němu a položím si hlavu na jeho rameno, nasaju jeho vůni a přivřu spokojeně oči. Poslouchám, o čem se ostatní baví a občas se do jejich hovoru připojím.
Hodiny ubíhají a já mám v sobě už druhou lahev s vodou, cítím, jak se mi chce opět čůrat. Mám močový měchýř o velikosti fazole a Tyler to moc dobře ví. Zakroutím se a Tyler mi znovu přejede rukou po plenkách.
"Není čeho se bát, máš na sobě svou Pampersku a tuhle velikou, která má velikou savost, ano? Když to na tebe přijde, prostě se vyčůrej," zašeptá mi do ucha. Pousměji se a přikývnu, pomalu svůj měchýř uvolním a cítím, jak se má Pampers plínka plní a teplo se mi zase rozvíjí až pod zadeček. Tyler to musí určitě cítit taky. Obejme mě okolo pasu a přitáhne si mě k sobě blíž.
___________
Po dvou hodinách a dalších dvou lahvích s vodou jsem to pustila už několikrát a myslím, že pokud se počůrám ještě jednou, Pampers plenka to nezvládne, ale pořád mě uklidňuje fakt, že mám na sobě velikou tlustou plenku, kterou mi Tyler i pomaloval. Tyler mi zase vyndá dudlík a do úst mi vnutí dudlík od lahvičky, abych se napila, napiju se a Tyler lahvičku odloží a vrátí mi zpět dudlík, který začnu spokojeně dudat.
Po chvilce opět ucítím to příjmené teplo, které ale najednou začne proudit i do té druhé plenky. Tyler mě zase začne po předku poplácávat a já se k němu přitulím víc.
"Hodná holka," pochválí mě, když dočůrám.
Do večera se počůrám ještě třikrát a po třetí začíná moje druhá plenka měnit barvu z bílé na světle žlutou. Stále sedím Tylerovi na klíně s roztaeenýma nohama, takže t ovšichni vidí. Mám z toho ale příjemný a vzrušující pocit.
Když všichni dojíme objednanou pizzu, ještě si povídáme, pak všichni dopijí svá pití a odeberou se k odchodu. Tyler uklidí a pak jde za mnou do ložnice, kde mě znovu přebalí a znovu mi nandá Pampersku a tu dospěláckou.
"Jen pro jistotu, ano? Moc jsi dneska pila a nechceme se přeci probudit do mokré postele," objasní a políbí mě na nos. Vyhodí moje dvě použité plenky a pak se vrátí, svleče se a lehne si na postel ke mně. Přitáhne si mě do objetí a přehodí přes nás peřinu, zhasne lampičku.
"Dobrou noc, lásko," zašeptá mi a políbí mě do vlasů.
"Dobrou noc," zašeptám a zavřu oči, skoro hned usnu.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 4
« Odpověď #1 kdy: Září 01, 2017, 13:38:52 »
Ano, máš pravdu, velmi povedené.
Toho ponížení tam bylo docela dost.
Ještě bych se rád vyjádřil k tomuto druhu ponížení. Je vidět, že hrdinové se na těchto hrátkách dohodli a to ponížení hlavní hrdinku i vzrušuje.
Ano, dle mého názoru je to, když se obě strany na určitých pravidlech dohodnou to pravé ořechové.
Již se těším na další pokračování, také do Převratné novinky chci do budoucna zakomponovat takovéto dobrovolné ponížení, kdy jedna z hrdinek bude takto stát na středověkém pranýři, ale tuto látku ještě musím rozvinout.


Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 4
« Odpověď #2 kdy: Září 02, 2017, 20:46:58 »
Děkuji za delší vyjádření :)
Upřímně, kdybych tohle někdy měla prožít, naprosto by mi to vyhovovalo - domluvit si pravidla. Ráda čtu i takové povídky, než povídky, kde je do toho někdo nucen proti své vůli.

Online plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:Daddy's Little Girl 4
« Odpověď #3 kdy: Září 02, 2017, 22:12:37 »
Dobrá povídka, hodně mi připomněla jeden kanál na tumbleru, kde abdl slečna dává fotky  a příběhy, jak si hraje s přítelem.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Daddy's Little Girl 4
« Odpověď #4 kdy: Září 02, 2017, 22:18:32 »
plenkyc: nebud skupy a napis link ;)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Daddy's Little Girl 4
« Odpověď #5 kdy: Září 03, 2017, 09:31:03 »
 :) :) :-*  O muj bože, NECHÁPU, jak muže někdo napsat něco takového. Naprosto super. Tohle bych mohla cist porad. I kdyz to neni zrovna muu salekk kavy. Je to bomba
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Online plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:Daddy's Little Girl 4
« Odpověď #6 kdy: Září 03, 2017, 14:12:20 »
plenkyc: nebud skupy a napis link ;)

No, neboj, dám ho send, až budu doma.