Autor Téma: Byla jsem zlobivá 7  (Přečteno 5481 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Byla jsem zlobivá 7
« kdy: Srpna 27, 2017, 16:41:41 »
Byla jsem zlobivá 7

Ahojík všem, tento příběh je zcela smyšlený a jakákoli souvislost s lidmi je čistě náhodná.Příběh začíná...

Objednala jsem ti už pár věcí, doufám že se ti budou líbit.

Ležela jsem jí v klíně, nechala se hladit ve vlasech a užívala si ten báječný pocit. Obsah láhve byl sice výbornej ale přece jen to nebyla dětská láhev a byla velká. Nebyla jsem schopná to celé vypít, už jsem neměla ani hlad ani chuť. Snažila jssm se to dát mámě najevo, fňukala jsem, kopala, prskala kaši všude kolem sebe. Mamka nakonec pochopila že už nemůžu a nechala mě být. Flaštičku dala na stůl a chvilku mě jen tak hladila,houpala a buchala po zádech " gggrrrrrcccc, jejda, pardon" teď jsem se cítila jako opravdové mimčo. " Notak, nic se neděje. Jen ať to jde ven, hahihahihahihahi ty teda vypadáš, jak jsi po sobě prškala ten šunájek.No, asi se půjdeme vykoupat ty špindíro." Proboha, takový pocit jsem snad ještě nikdy neměla, chovala se ke mě opravdu jako když jsem byla malá, od začátku jsem toužila přesně po tomhle. Chybělo mi to, proto jsem byla asi taková zlobivá!! "Moc ti děkuji mami já ..." " sshhshshsss malá sshhhh, já se chovám jako maminka tak ty se taky chovej jako malá. Umíš pro maminku říct vanička" ohhh byla jsem v nebi. " faničťa" mamu ja cujan"  cítila jsem i tlak v zadečku ale zkoušela to držet. " no ty jsi šikovná holčička, tak poď já ju napustím, hezky se vyčvácháme a přebalíme ju" už teď jsem veděla že si ten poslední měsíc prázdnin užiju. Mamka mě dovedla do koupelny, sundala oblečení, plenku a zatím co napouštěla vanu jsem tam stála uplně nahatá.
Nebavilo mě tam tak stát a tsk jsem si sedla na zem a jen tak si začala hrát, měla jsem na zemi nové hračky do vody a tak jsem si hrála a přitom měla palec v puse. Voda byla napuštěná tak jsem si do ní s maminčinou pomocí sedla a ona mě celou krásně umyla a vymydlila. Nechtěla jsem ještě ven, vodička byla krásně teplá a chtěla jsem si ještě hrát. " hačky, mamu hačky" úplně jsem v tu dobu zapomněla na moji potřebu kakat. Máma mi do vany naházela hračky a já si zase začala cucat paleček. "Ale ne, tohle dělat nebudeš milá zlatá, to je fuj, buď tu hodná a já ti skočím vedle pro cumlík. Ne aby jsi vylezla z vany." Myslela jsem že to bude chvíle ale bohužel ne. Byla chyba že jsem jí o potřebě kakat neřekla už před tím, už to bylo nesnesitelné. Snažila jsem se to držet ale ta bolest nešla vydržet. Svěrače povolily a jelikož jsem ještě pořád měla trošku průjem tak se vše vyvalilo do vany a voda se proměnila v hnědou nevábnou tekutinu. Vůbec se mi to nelíbilo a netušila co dělat,  nakonec jsem udělala to co každé batole " eehehehehhehehhehehehhehhehheheh  mmmaaammmiii eeheehhehh." Chvíli se nic nedělo a já pořád jen křičela ale pak se rozletěli dveře a v nich s vyděšeným výrazem stála maminka i s dudlíkem. Se slovy " no ty jsi ostuda, to nemůžeš počkat s tím škaredým ee až bude plína." Mě vyndala z vany, opláchla a odvedla do pokoje. Oblékla mi jen plenku a krásné růžové tričko s poníkem. Nevím kde ho koupila ale v tu chvíli jsem měla ůplně jinou starost.
Pořád jsem ještě plakala protože jsem se opravdu chtěla chovat jako malá. Maminka si mě přitáhla k sobě na klín a začala mě houpat a plácat po zadečku " promin, promin bobišku, já vím že jsi to nevěděla, nic se neděje. Notak neplakej už, víš co bude zítra? " přestala jsem tedy plakat s začala uvažovat co se bude dít. " něvim, čo budě žitja?" Mamka mě povalila na postel a prděla mi posou na bříško, jako malá jsem se potom vždycky smála jako pominutá, a nic se nezměnilo. "No mají nám přivést ty objednaný věci k tobě do pokojíčku.  Tak už ale spinkat. Dobrou noc. Pac a pusu." Tenhle den jsem si opravdu užila a byla na zítřek celá nedočkavá. " Ďobjou ňoč, mamiňto. "

Pokračování příště / pokud bude zájem.
PS: Podle ohlasů bych ráda příběh zakončila 9 nebo 10.  částí.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Byla jsem zlobivá 7
« Odpověď #1 kdy: Srpna 27, 2017, 17:10:42 »
A další skvělé pokračování, již se těším na další.
A co chystáš příště?
Byla by škoda, kdybys s psaním úplně skončila. Tvůj sloh, zápletka, vše je super.
Svědčí to o tom, že naše komunita má kultivované lidi,kteří umějí psát.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Byla jsem zlobivá 7
« Odpověď #2 kdy: Srpna 27, 2017, 17:25:07 »
A další skvělé pokračování, již se těším na další.
A co chystáš příště?
Byla by škoda, kdybys s psaním úplně skončila. Tvůj sloh, zápletka, vše je super.
Svědčí to o tom, že naše komunita má kultivované lidi,kteří umějí psát.
Diky za ohlasy a podporu k psani. Nechystam zatim.nic noveho. Chci jen dopsat Králku a pak mam neco co bych sem chtela dat. Ale to se jeste rozhoduji
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Byla jsem zlobivá 7
« Odpověď #3 kdy: Srpna 27, 2017, 17:46:21 »
Tak to se již těším, Králka je opravdu skvělá.
Mne osobně psaní pro tuto komunitu velmi baví, dělám to již 10 let a pokud nevyschne studna inspirace, tak doufám, že ještě dlouho budu psát.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Byla jsem zlobivá 7
« Odpověď #4 kdy: Srpna 27, 2017, 18:23:29 »
pěkné pokračování už se těším na další díl :)

Offline alex

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Byla jsem zlobivá 7
« Odpověď #5 kdy: Září 01, 2017, 00:04:57 »
Super ako všetko čo si doteraz napísala  :D  ;D

Offline duch

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re:Byla jsem zlobivá 7
« Odpověď #6 kdy: Září 11, 2017, 23:36:06 »
/plná bomba takovýhle příběhy :)