Autor Téma: Spojení Adult a Baby světů  (Přečteno 4494 krát)

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Spojení Adult a Baby světů
« kdy: Srpna 23, 2017, 18:01:47 »
Zdravím, rád bych tu udělal takový "průzkum", sám pro sebe. Víme, že ABDL vstupuje do našich životů menší nebo větší měrou. Někteří to berou jako zpestření, pro někoho to je life-style. Jsou i tací, pro které je tahle záležitost "vším", snaží se co nejvíce se v reálu přiblížit dítěti, přímo opovrhují záležitostmi z čistě "dospělého světa"-pitím alkoholu, kouřením nebo i zařizováním například úřadů. Zkrátka si to vybrali jako svou cestu a vyhovuje jim to. Zrovna kouření je tady takové specifické téma, střetávájí se  názory- je to podle vás zvyk nehodící se k téhle skupině nebo na to pohlížíte tak, že jsme pořád dospělí lidé, kteří mají ujeté fantasie?  Jaký je tu poměr kuřáků/nekuřáků, abstinentů.....? Do jaké míry se vám (ne)slévá dospělost s AB? Díky za odpovědi a žijte blaze, má milá ABčka

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Spojení Adult a Baby světů
« Odpověď #1 kdy: Srpna 23, 2017, 18:12:23 »
Když jsem ještě kouřil, měl jsem rád cigáro na balkoně s plenkou a do toho ji naplnit, líbil se mi ten kontrast dospělého a dětského světa. Nekouřím z úplně jiných důvodů, než ABDL. Mám to spíš jako zálibu/koníček, ne středobod existence.

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Spojení Adult a Baby světů
« Odpověď #2 kdy: Srpna 24, 2017, 05:07:39 »
Já tedy kromě záliby v plenkách a čůrání do nich se považuji za normálního. Nikdy jsem nekouřil, ale abstinent nejsem. Drogy neberu. Pokud to má být použito do statistiky, nic proti tomu. Ani hra na malé děcko není moje volba. Plenkohra je moje záliba a vzrušování s plnou zodpovědností za své činy jako dospělý. Erotické záležitosti pěstuji pouze s osobami opačného pohlaví, to jest jen se ženami, muži mne po této stránce vůbec nezajímají. Když ale nějaká dáma má zálibu v plenkách, považuji to za přidanou hodnotu. Bohužel jich moc není...

Offline petros

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Spojení Adult a Baby světů
« Odpověď #3 kdy: Srpna 24, 2017, 10:56:53 »
Tak já to mám podobné, jako Mirekkkk... Rád si užívám plenky, čůrání do nich, ale AB nejsem. Dudlíky, oblečky a tak podobně mě neberou... A co se týká kouření, přestal jsem před deseti roky, kdy jsem o plenkách ještě ani netušil... Podle mě je normální nekouřit a nezáleží, jestli je někdo AB nebo ne... Jinak na pivo si rád zajdu a v sexu jsem taky zaměřenej výhradně na opačné pohlaví. Když to tedy shrnu, tak jsem normální dospělý, jen si užívám drobný fetiš, což jsou plenky a čůrání...

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re:Spojení Adult a Baby světů
« Odpověď #4 kdy: Září 01, 2017, 19:20:18 »
moc děkuji všem za pro mě plodné odpovědi. jsem na vás, pánové, měl štěstí. 3 za sebou jste mi odpověděli krásně věcně, přesně v tom duchu, jak jsem si to představoval. já měl ze sebe vždycky divný pocit, že jsem zvláštní prolnutí 2 světů, že něco vždycky je špatně se mnou. že mezi abčkama jsem jedinej, co si rád zajde na pivko; v hospodě si zas říkám..:kurva, já nejsem normální. kdo z těch lidí, co tu sedí na pivu dělá to, co já doma. Vím, že tyhle myšlenky jsou naprosto zcestné, ale těžko se tomu poroučí. díky zejména REJDENoj, že tohle prolnutí 2 dimenzí není nic, čím by se člověk měl trápit, naopak to má něco do sebe.
Hodně zdaru všem, ahoj