Autor Téma: Prosim o pomoc, radu, tip... :)  (Přečteno 6214 krát)

Offline Nastya

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Prosim o pomoc, radu, tip... :)
« kdy: Srpna 16, 2017, 09:10:56 »
 Ahoj :)

Předem se omlouvám, pokud bude muj příspěvek nijak mimo téma, nebo v něm bude něco jinak nevhodného, ale obrátit se s nim na tyto stránky mi přišlo jako nejlepší možnost a věřím, že mi i pomůžete, poradíte... :)

Tak tedy k věci...  :) Přítel se kterým jsme už nijaký ten pátek spolu mi nedávno řekl, má rád právě ABDL a nesvěřovalo se mu s tim zrovna snadno.. Já osobně se o to nikdy nijak zvlášť nezajímala, věděla jsem co to je, ale moc mi to nikdy neříkalo.. Miluji ho a nejsem člověk, co by měl předsudky a bránil se novým věcem,  navíc každý máme přeci něco  ;) Tak jsem mu řekla, že mi to nevadí ráda do toho půjdu s nim, ale právě proto, že jsem nikdy dříve neměla potřebu se o to nijak zajímat,  teď vůbec nevím, jak k tomu přistupovat, jak se při tom ,,aktu" chovat, abych něco třeba nepřehnala, nebo aby to nebylo zas moc křečovitý... Nebo nevím, jak se líp vyjádřit, tak mne snad chápete...  :-[  Proto se na vás obracím s prosbou o nijaké rady, tipy, info, názory,  nápady,  prostě jakoukoliv pomoc (jen abych předešla otázce,  proc se nezeptám přímo jeho, tak po tom, jak pro něj nebylo úplně lehký se s tim už jen svěřit, ho aspoň teď ze začátku nechci jeste trápit vyptáváním a přijít sama.. :) )...

Předem děkuji a přeji hezký den vám všem..  :)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Prosim o pomoc, radu, tip... :)
« Odpověď #1 kdy: Srpna 16, 2017, 09:32:31 »
Zdar a silu,

ABDL jako takove je velmi siroky pojem. Slucuji se v nem lide se zalibami v plenkach ale zaroven i treba v detskych obleccich atd atd atd a to jen fyzicky. Psychika pak je dalsi kapitola, neb nekomu dela dobre jednat s nim jako s ditetem v ruznem veku, jinemu je prijemny intimni pocit plenky atd atd. Neni mozno jednoznacne rict, jak se k partnerovi chovat apod. Predpokladam, ze jste dospeli a tudiz je opravdu nejlepsi to probrat spolu. Lehke se sverit neni - zvlast o osoby, na ktere nam zalezi, avsak to, ze to udelal znamena, ze jemu na Tobe zalezi a chce abys byla soucasti jeho nejintimnejsi stranky. Ted je jako na jehlach, jak to vezmes Ty. Jsou pripady, kdy se ten druhy cloveku vysmal a odesel, jsou pripady, kdy "zjistili, ze to maji takto oba" - orpavdu jsou. Dulezite je si uvedomit, ze tim, ze neco vyzradil to neznamena, ze je to jiny clovek, stale se jedna o Tveho mileho. Navic toto neni neco, co by clovek vedome ziskal, proste to tak ma. Je nekolik moznosti, sednout si a probrat to, nebo druha moznost, prekvapit ho. Zalezi co vse Ti rekl apod, nicmene obe varianty jsou v pohode, byt se to tak nezda. Napriklad mu muzes rict, ze bys rada vedela vic, nebo ze by bylo prima, kdyby ti ukazal a rekl co se mu presne libi, nebo forek - prijit domu zabalena v plence - tak aby to bylo jasne - a na otazky v ocich odpovede, rekl jsi, ze se Ti to libi, tak chci zjistit jestli me take.
Vazne tema to je jen do chvile, dokud ten vyzrazujici resi sam v sobe, jak to vezme druha strana. Pokud zmizi pocit, ze by o milovanou osobu mohl prijit, zmizi i pocit studu.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Prosim o pomoc, radu, tip... :)
« Odpověď #2 kdy: Srpna 16, 2017, 09:43:28 »
Rozmyslal som nad odpovedou, ale kym som sa dostal k odpisaniu, Raulik napisal v podstate presne to co som mal v plane pisat ja.
Nezostava nez suhlasit, lepsie by som to nedal.

Uz to, ze Ti o tom vobec povedal, je krok, ku ktoremu sa malokto odhodla. Ze Ty si k tomu pristupila tak, ze o tom chces zistit viac, napoveda, ze ste na dobrej ceste. Uplne najviac Ti o tom bude vediet povedat on; najtazsie je to prvykrat -- a to uz mate za sebou --, potom to uz pojde samo. Nemusis sa ho priamo "pytat", staci ked mu povies alebo inak das najavo, ze by si sa rada dozvedela viac a nech ti povie/ukaze to, co on sam bude chciet a kedy to bude chciet.

Drzim palec, a neberte to velmi vazne ;)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Prosim o pomoc, radu, tip... :)
« Odpověď #3 kdy: Srpna 16, 2017, 13:37:56 »
Souhlas s předchozím. Tohle zaměření mu opravdu dala příroda do vínku už s narozením. A jestli na to bude sám, bude se celý zbytek života dost trápit. Máš jedinečnou šanci dát svému milému dárek neskutečné hodnoty a on Ti za něj bude opravdu vděčný. Já jsem se svojí bývalé ženě také svěřil. Přijala to a občas byla i aktivně nápomocná. Dodnes ji jsem v tomhle za to vděčný. Jen si stanovte nějaké hranice. Já jsem později začal asi trochu "tlačit na pilu" a tím jsem to zazdil. Hodně štěstí  ;) g

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Prosim o pomoc, radu, tip... :)
« Odpověď #4 kdy: Srpna 17, 2017, 18:15:09 »
Rejp :) Onu vec ? - Safra, to je jak neco extra tajemneho. Lidi, je to nase soucast a soucast buhvikoho dalsiho. Nikomu se tim neublizuje, tak uz to berte jak to je. Konec rejpu.

Je dulezite zjistit - at uz sam u sebe, ci u partnera - jak to ma nastaveno, jestli ho berou oblecky, plenky, igelit, latex, pocuravani, pokakavani, pece druheho, pece o druheho apod. A to obecne plati v jakemkoliv vztahu. Trapit se tim clovek bude, jen dokud se sam sebe nenauci mit rad jakej je - coz taky plati uplne ve vsech oborech. Pokud vsak uvidi, ze to druha strana bere jinak, nez rozmazlena osmnactka, ale dospele jako soucast toho druheho, pujde mu to zacit se mit rad lepe.

Offline Nastya

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Prosim o pomoc, radu, tip... :)
« Odpověď #5 kdy: Srpna 18, 2017, 18:36:51 »
Vsem moc dekuji za odpovedi, urcite jste mi moc pomohli  :)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Prosim o pomoc, radu, tip... :)
« Odpověď #6 kdy: Srpna 21, 2017, 09:55:26 »
Měl bych také prosbičku. Kdyby si Nastya na nás ještě někdy vzpomněla a podělila se o zážitky. Nemyslím tím detaily, tohle opravdu ne. Její příběh má skvělý romantický podtext a v dnešním uspěchaném světě si jistě každý rád počte o tom, že někde ještě může fungovat tolerance a soulad. Ale je tu ještě další důvod. Mnozí z nás ABDL mají také partnery. A třeba se bojí svěřit se. Nebo zase ti partneři mají obavy se do ABDL hrátek zapojit. Takže kdyby Nastya pomohla touhle zpětnou vazbou jen jednomu páru, bylo by to moc hezké. Předem díky  :) ,g
PS Mě se ta druhá část již vlastně netýká. Já si spíš pobrečím nad tou dojemnou romantikou  ;). Jinak tohle píši s tím, že Nastya nebude zklamaná a vše dobře skončí. Ale jistě se bude hodit i případná špatná zkušenost.

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re:Prosim o pomoc, radu, tip... :)
« Odpověď #7 kdy: Září 01, 2017, 19:37:42 »
neboj se, přehnaný to nebude v podtstaě nikdy. hry jsou vždcky HRY- divadýlko. i když to je přeafektovaný, k sexu to patří. podle mě těžko v sexu přeženeš, přehraješ; to se stane spíš na divadelních prknech. u AB, kór jestli ho baví hrát si na mimi(nejen plínky) bych řekl, že to platí dvojnásob, protože láskyplná péče maminky, kterou chceme "zahrát" zkrátka je přehnaná, je to v reálu role plná hormonálních brutálních výkyvů. a hlavně musíš i tu roli podtrhnout, přehrát, nechceš vypadat jako opravdová mamina, co tejden nespala a jenom přebaluje a kojí. Chceš mu udělat prostředí pro erotickou hru, kde si svého malinkého chlapečka budeš láskyplně ňuňat-aby cítil to mateřské teplo, které je součástí AB, zároveň tam ucítí i tebe jako dospělý muž svoji dospělou lásku. myslím, že jsi chytrá holka a jádro pudla jsi chytila, třeba ti to pomůže. je to jen můj náhled. Ahojte!