Autor Téma: Byla jsme zlobivá 6  (Přečteno 10270 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Byla jsme zlobivá 6
« kdy: Srpna 04, 2017, 17:24:57 »
Byla jsme zlobivá 6

Ahojík všem, tento příběh je zcela smyšlený a jakákoli souvislost s lidmi je čistě náhodná.Příběh začíná... . Zemřel mi tatínek a byla jsem z toho dost mimo ,ale časem jsem to překousla . Tato doba byla pro nás doma velice nepříjemná, maminka mi našla nového otce a sobě nového manžela. Dost jsem kvuli tomu zlobila a byla pořád jen naštvaná.  Osoby:  Martin - otčím                   vedlejší postavy. --------             Maminka (Lucka)- mamka             Králka -  já

" Dělej a řekni hezky Nashledanou paní. . Dělej a buď hodná holka nebo dostaneš na zadek. No co bude?   


"Nashledanou paní"  Styděla jsem se strašně ale těšila se na doma až si zase budu hezky v soukromí užívat ten pocit že se o mě mamka konečně stará. Ráda bych jí řekla že se mi to líbí a chtěla bych být její malá holčička, připadalo mi že i jí se líbí mít zase někoho o koho se stará.
Když jsem byla malá tak si mě maminka moc neužila, musela hodně pracovat a já byla pořád jen u babičky co si pamatuji. Divila jsem se proč koupila i lahvičku a ten Sunar, klidně mi to přece mohla dát v čaji a když jsme se jí zeptala tak jen s úsměvem řekla " Když malá holka, tak se vším všudy. Buď ráda že jsme ti koupila aspoň ten sladkej" 

Konečně jsme došli domů a byla jsme ráda za to že mě poslala mamka hned do koupelny že mě přebalí, " Musíš to už být hodně nepříjemné ne? " Tenhle její sarkastický ton se mi vůbec nelíbí. Nevím, doufám že nezačala něco tušit. Kdyby zjistila že se si to užívám tak by mě asi už totálně odepsala. Došla jsme do koupelny a čekala na ni, celkem dlouhou dobu. Slyšela jsem že v kuchyni něco dělá ale bála se vylézt ven abych ji náhodou ještě nenaštvala.  " Mamíííí? Přebalíš mě teda? " Najednou se otevřeli dveře a ona v nich stála s plinkou, krémem a v druhé ruce měla flašku s tím Sunarem. " Hele mami a musím to pít, nemohla bych to dát aspoň do sklenice? "

Její odpověď byla taková jakou jsme ji předpokládala " Máš tam ty kapky, takže bud to vypiješ celé a pak zapiješ čajem, nebo budeš mít pořád takový bolesti a průjem. Tak si vyber."
" Fajn, dej mi to."
" Ne Ne Ne až tě přebalím, tak si tě sama nakrmím.
No? co jsme asi tak měla dělat, poslušně jsme si lehla a čekala co bude. Klasika, jako už tolikrát mi sundala plinku a chtěla dát novou. Potom se stalo to co jsme nečekala, se slovy že jsem celá opruzená " Taky kvuli komu asi" mi začala celý klín  natírat dětskou mastí, ta vůně byla neodolatelná. )

Celou mě utřela, opláchla, namazala a zabalila do čisté. Doufala jsem že mi prostě dá tu flašku a nechá mě si ji v klidu sníst, ale bohudík se stalo to co jsme chtěla. Vzala mě za ruku do obýváku, zapnula televizi a položila si mě do klína, láhev mi strčila mezi rty a já předstíraným odporem nechala pusu zavřenou. "Chápeš že bez těch kapek ti bude jen hůř? Tak otevři a nech toho nebo ti dám ještě k tomu i na zadek"

Stisk jsme tedy povolila nechala kaši pomalu stékat do svých úst, překvapivě to nebyla zase tak špatná chuť, skoro jako banánové kakao.  Mamka věděla co mám ráda " Chutná to jako banán že? " řekla máma se šklebem a já si uvědomila že mám zavřené oči, a směju se u toho. Rychle jsem se snažila změnit výraz ale bylo pozdě. " Neboj Králko, poznala jsem tak před týdnem že se ti to líbí. Předemnou se bát nemusíš, ale řeknu ti, jsme taky docela ráda že Kamil ten trest vymyslel. Bylo to přesně to co mi chybělo, mít někoho o koho se můžu starat. Jsme ráda že mám zase svoji malou holčičku. "  Vyrazila mi tím uplně dech, čekala jsem že něco tuší, ale ne to že sama bude chtít abych tak zůstala nejakou dobu.

" maamii? a nevadíti to?"
" Co prosimtě, máš prázdniny, Martin už s námy stejně nebude, a já budu jen ráda když budu mít zase svoji malou holčičku, ale než půjdeš zpátky do školy musíme tě naučit zase postupně na nočník a na záchod"
" Moment jakto ? myslím to s tím Martinem? a jo to by bylo super, budu hodná. "
" No nějak už si s ním nemám co říct, aĺe nevadí mi to, mám tebe. a hodná buď, ale mužeš občas klidně zazlobit.

No, tak od téhle doby by to mělo začít být nějak jiné. Celý zbytek dne jsme si spíše povídaly o tom co se bude dít dál a co vše podnikneme. " Objednala jsme tí už pár věcí, doufám že se ti budou líbit.

Pokračování přístě/ Pokud bude zájem

Všem se moc omlouvám za to že dlouho,nevyšel žádný příběh. Nebyl ted nejak na nic čas. Doufám že jste na mě nezapomněli.
Díky všem za zatím kladné ohlasy.

Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline Toust

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 0
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #1 kdy: Srpna 04, 2017, 19:14:02 »
Už jse těším na další díl ☺jako vždy super napsané :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #2 kdy: Srpna 04, 2017, 19:25:59 »
A opět další vydařené pokračování.
Velmi se mi to líbí a z mé strany určitě zájem je, jen piš dál.
Velmi se mi líbilo, jak se upravily vztahy mezi hlavní hrdinkou a její mamkou a tak to má být.
Mohu mít nápad? Pokud se Ti bude chtít, můžeš tam zakomponovat neutralizaci kakání, mamce by to nevadilo a dokonce by jí to působilo i příjemně, jednalo by se pouze o hmotu bez zápachu.
Můžeš se inspirovat v Převratné novince.
Ono téma neutralizace by mohlo být docela zajímavé, pro plenkaře by to mohlo být docela přitažlivé.

Offline holit

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 110
  • Karma: 1
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #3 kdy: Srpna 04, 2017, 23:25:21 »
Super příběh..
Kdy bude pokračování ?

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #4 kdy: Srpna 05, 2017, 09:11:45 »
Děkuji Vám všem za podporu a kladné ohlasy.
Lubo? Nechápu proč ke každému novému příběhu píšeš to o té IN látce?  Přece když ji tam někdo bude chtít tak si ji tam dá sám, určitě je to zajímavá věc ale mě osobně nepřijde tak super do mého příběhu.

Kdy bude pokračování netuším, z duvodu méně času.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #5 kdy: Srpna 05, 2017, 09:48:50 »
Ahoj.
Děkuji moc za příspěvek a omlouvám se všem.
Ne, v žádném případě nechci někomu něco vnucovat, ale jen tak mne napadlo, že by to mohlo být téma, to znamená moč i stolici zneutralizovat.
Jsem totiž přesvědčený a Internet mne v tom utvrzuje, že je docela dost příspěvků s touto tématikou a hlavně na Doktorce hodně lidí píše, že by to rádi zkusili, avšak je odrazuje ten zápach.
Ano, dávám do každého svého příběhu neutralizační látku IN, nevím, nějak mne toto téma chytlo.
Původně jsem zamýšlel krátkou povídku, kterou jsem napsal v roce 2007.
Pak, ale mne ty postavy natolik zaujaly, že jsem se od toho nemohl odpoutat.
Zjistil jsem, že tomu něco chybí a tk od loňského roku jsem Převratnou novinku pojal jako samostatně na sebe navazující povídky.
V současné době jsem vydal poslední díl Tajemné dámy, v zásobě mám přes 30 dalších příspěvků, mám chuť i inspiraci, tak, že studnice je prozatím nevyčerpatelná.
Co se týče případné inspirace, samozřejmě, že to nemusí být neutralizační látka IN, může to být cokoli, třeba neutralizační plenky, nebo pilulka.
Jinak se všem omlouvám pokud to někoho pobuřuje.
Pokud to někohu bude v budoucnu inspirovat, budu jedině rád.
Děkuji všem za jakékoli ohlasy.

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #6 kdy: Srpna 05, 2017, 11:15:53 »
Minimálně pro mne k tomu ten zápach prostě patří jako určitý faktor ponížení. Chápu proč by mohla být jeho neutralizace zajímavá a dokážu si představit využití v praxi, ale určitě ne v příběhu, který je o fantazii. A upřímně i v praxi bych jej v podstatě téměř nikdy nepoužil.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #7 kdy: Srpna 05, 2017, 11:57:07 »
Ahoj.
Plně to chápu.
Ano, je to fantazie, ale, kdo ví, snad jednou.
Vemte si, že autoři SCIFI, jako by předjímali budoucnost.
Karel Čapek ve své hře RUR jako první použil slovo robot, tento je již na světě.
Vemte si neutralizaci jíme, na hcalupě máme také a po vhození tablet  enzimy je vše zneutralizováno, tak, že to nesmrdí do půl vesnice.
Možná by někteří lidé nějakou neutralizaci uvítali.
V praxi by to hodně lidem pomohlo. Vemte si inkontinentní, ty ten zápach ponižuje a určitě by to bylo snesitelnější i pro ty, kteří o tyto lidi pečují. Taktéž by to bylo určité ulehčení pro zdravotní sestřičky.
Dalším pozitivem by mohlo být i to, kdyby se obsah již v tlustém střevu neutralizoval, odpadlo by tak nebezpečí rakoviny tlustého střeva.
Těch pozitiv by se našlo docela dost.
A pro plenkaře by to nebylo také k zahození. Vemte si, kolik kodí se počůrává, ale pokadit se je již jaksi za hranou, moč méně páchne a je méně infekční. Pokud by se tak dělo i se stolicí, kdo ví.



Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #8 kdy: Srpna 05, 2017, 15:33:38 »
Z praktického hlediska je to samozřejmě super. Na webu ABDL ovšem povídky asi fakt nejsou o nějaké literární hodnotě a tím pádem se z reality u takových příběhů značně ubírá. Pokud by posedlost něčím takovým byla někde na místě, je to více laboratoř nějakého vědce, než povídky pro lidi, kteří to více méně dělají dobrovolně.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #9 kdy: Srpna 05, 2017, 19:38:31 »
REJDEN   tak teď jsi mě opravdu naštval. a rozpálil do běla.  To si jako fakt myslíš že žádná povídka na tomto webu nemá literární hodnotu? Vem si jaké příběhy tu jsou , SAKRA. Nemáš to asi v hlavě v pořádku.
OK. Některé jsou literárně méněcenné, například já vím že mám problémy s češtinou, vím že z těch mých povídek nikdy nic super nebude. Ovšem jsou tu i lidé kteří opravdu píšou povídku a snaží se ji postupně rozvíjet. To je jako by jsi sledoval hvězdy a říkla si že to mužeš vidět i jako spořič obrazovky.

Přístě jak sem budeš chtít napsat zase něco takového tak si to řekni 15x v hlavě a pak to sem nepiš.


Pardon, nemám do toho co mluvit ale třeba tady Luba strávil tak aspon 10 let na Převratné novince atd. a ty tady lidem kazíš chuť psát, a opovažuji se říci že nejen jednomu.

je mi jedno jestli mě s tímhle pošlete do zadku ale musela jsem napsat svuj názor
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #10 kdy: Srpna 05, 2017, 23:01:15 »
Odporúčam všetkým skľudniť tón debaty skôr, než sa začne rozdávať ovocie.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #11 kdy: Srpna 06, 2017, 03:05:01 »
Ababyi jestlo to.ma byt narazka na muj komentar tak se velmi omlouvam. Jen mi prislo spravedlive se zastat vsech co zde pisou povidky. Omlouvam se.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #12 kdy: Srpna 06, 2017, 16:49:22 »
Absolutně žádná povídka nemá literární hodnotu ani na to, aby se otiskla v literárním časopisu, natož aby opravdu něco znamenala Ne moje, ne tvoje. Neříkám, že nemají hodnotu pro komunitu, ale to jsme někde jinde. A zlepšovat se je super a můj komentář na tom nic nezmění, pokaždé když napíšeš něco dobrého bude to fajn pro lidi tady. Zkus to poslat na obecné fetiš forum povídek a dostaneš střízlivější odezvu, než lidí tady, kteří to vyhledávaj.

Offline Schwarzman

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #13 kdy: Srpna 06, 2017, 23:35:15 »
Chápu jak to myslíš. Ale jako někdejší korektor, bohemista a filolog bych si dovolil tě trochu opravit. Literární hodnota neznamená, že tě jako autora přijímá široká veřejnost. Důležitější je jazyková, stylistická a naratologická úroveň. Jasně, její posuzování je sice částečně individuální (a proto široký úspěch díla může být jakýmsi garantem kvality, ne vždy to ale platí - viz Stmívání atd.).
Na fetišistických webech je úroveň textů většinou nižší, protože se tomu psaní prostě často věnují lidé, kteří s ním nemají moc zkušenost. Občas je to bída na hraně jazykové svéprávnosti, občas jsou to ale solidní začátečnické věci, kde jde vidět potenciál. Třeba u Kralky nějaký potenciál vidím  a hlavně to tady má opravdu pozitivní ohlasy. Ostatně která komunita by ze svých řad odháněla mladou aktivní holku, že jo  ;-) Fajn to tady oživila.
ABDL komunita je specifická ještě sama  o sobě, i v rámci těch fetišistických komunit. Nechci, aby to vyznělo, jako že ti lidí jsou nějak méně inteligentní, ale třeba na chatu s ABDL tematikou má opravdu tak polovina lidí, se kterýma kecám, problémy pomalu vést psanou konverzaci. Částečně to bude i o tom vcítění se, především u těch, kteří mají rádi age play, to se pak blbě sedí za notebookem a tvoří sofistikovaná souvětí  ;-) Nicméně i v rámci ABDL příběhů se dají najít věci na profesionální úrovni. Znáte třeba comics Timothy´s summer vacation? Ten kluk má tolik fandů, že mu na patreonu přispívají na nájem, aby mohl méně pracovat a více kreslit. Na Amazonu jde pak koupit docela dost e-booků od autorů, kteří se tím živí, a ty příspěvky opravdu úroveň mají.
Jasně, na amatérské bázi se bohužel občas stává, že jediným motorem autora je jeho fetiš a zapomíná na nějaké postupné rozvíjení příběhu, prostě tam naháže pár jasných špeků, obalí to vatou, ať je z toho půlka normostrany, a šup s tím na web. Ale ne všechny jsou takové.
Já třeba mám rád, když si autor rafinovaně hraje s tím fikčním světem, když vím, že je to fantazie, ale můžu si sám sobě tak trochu nalhávat, že "by se to mohlo stát." Takových povídek není tolik, ale když už se objeví, stojí to za to ;-)
Mír všem a dobrou noc  8)

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Byla jsme zlobivá 6
« Odpověď #14 kdy: Srpna 07, 2017, 00:25:31 »
Tak já jsem taky říkal, že jsou dobré věci v rámci komunity, doporučuji Diaper dimension, příběh, ve kterém autor dal dohromady všemožné zákoutí světa ABDL povídek a ono to kupodivu funguje a dokonce tak, že se na něj tvoří v podstatě fan fiction.
Vlastně s tebou souhlasím ve všem, kromě jediné věci. Nikdy jsem neviděl žádnou ABDL komunitu, kde by nevyhodili nezletilé.