Autor Téma: Nález - nové pořádky  (Přečteno 20044 krát)

Offline nitra

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 4
Nález - nové pořádky
« kdy: Srpna 01, 2017, 23:23:31 »

Uběhlo pár týdnů a můj život dostal trochu jiný řád. Navenek se toho mnoho nezměnilo, ale náš sexuální život poznamenaly plenky. Milovali a laskali jsme se i normálně, takový sex určitě stále převažoval, ale manželka samozřejmě viděla, jak bouřlivě na plenky reaguji. V žádném případě jsem jimi nebyl „vyparáděný“ každou noc, ale v nepravidelných intervalech jsem je nacházel připravené na nejrůznějších místech po bytě – nejenom pod polštářem v ložnici, nebo položené u mého spacího oblečení. Kolikrát se objevily na naprosto nečekaných místech, a já měl plné ruce práce, abych je rychle schoval. Samozřejmě mě tím provokovala a vychutnávala si, jak rudnu rozpaky a v zoufalé panice rychle hledám východisko, jak svoji hanbu zamaskovat a uklidit.

Takto je třeba položila pod malý polštářek v obýváku, kam jsme si šli večer sednout, nebo třeba spolu s dálkovým ovladačem televize položeným pod konferenčním stolkem, v tašce s tenisovým vybavením, nebo je nastražila mezi stoh ručníků přinesených do koupelny v době, kdy tam byly i děti a já se chystal do sprchy.

Nejhorší byly právě situace, kdy mohlo dojít k prozrazení. Zdálo se, že právě ty si užívala nejvíc…. A ke svojí hanbě musím přiznat, že já pak zpětně v soukromí také. Dokázala dokonale stupňovat moje rozpaky i vzrušení a velmi brzy také zjistila, jaké role a která slova má používat, aby mě přivedla až přes jejich okraj.

Samozřejmě vždycky dohlédla, jestli je mám pak večer na sobě, musel jsem se v nich i ukazovat, naoko starostlivě upravovala jejich okraje, aby nikde netlačily nebo nebyly shrnuté. Dávala mi prostě najevo, že nejsem způsobilý si pohlídat ani hloupé plenky a ona nebude riskovat, že kvůli tomu zaneřádím postel nebo oblečení. Z těchto situací a neustálých doteků připomínajících můj ponižující stav jsem byl vždycky napnutý jako struna, rozpálený hanbou a vzrušením. 

Pořád hledala nové a nové varianty, málokdy se chovala stejně. Někdy byla přísná maminka, která nekompromisně nutila svého dospělého syna svlékat se před ní úplně do naha, strpět manipulaci se ztopořeným přirozením a znechuceně komentovala, jak mu přímo před ní ostudně roste a tvrdne. Celou dobu, kdy mi ho utírala vlhčenými ubrousky, kontrolovala správně provedenou hygienu přetahováním předkožky a prohlížením z bezprostřední blízkosti, úmyslně s ním kývala ze strany na stranu, každým slovem mi dávala najevo, jak je jí to trapné, dělat něco takového pro dospělého syna. Držela mě za pulzujícího ptáka, třepala s ním a ptala se mě, jestli se nestydím, ve svém věku se takto vystavovat. Samozřejmě, zcela ponořen do své role, styděl jsem se strašně, prosil jsem ji, ať mě pustí a nechá, ale ignorovala mě. Zabalila mě do plenek, musel jsem si lehnout a s její rukou ve svém rozkroku musel poslouchat její rozhořčené kázání. Čím víc mi ho přes plenky mačkala a poplácávala, tím těžší bylo vydržet neudělat se do ní. Samozřejmě to viděla, o to víc mě tiše peskovala a varovala, ať mě ani nenapadne to udělat. Říkala, že snad nejsem takové čuně, abych stříkal přímo před svou matkou. Hrozila, že bych ji tím strašně rozzlobil a ona mě musela přísně potrestat, že budu plenky nosit celé dny a všichni mě uvidí. Přitom však neustávala v jeho dráždění. Prosil jsem ji, ať toho nechá, že to nevydržím, ale vůbec na to nedbala, právě naopak zvýšila intenzitu. S předstíraným úžasem pak pozorovala, jak jsem se se zoufalým výkřikem vzepjal boky proti její ruce a začal cákat semeno do plenek.  Kroutila hlavou a zoufala si, jaká jsem strašná ostuda, takto tady ležet s úplně mokrým balíkem plenek mezi nohama, přímo před svojí maminkou. Přitom mi však už něžně utírala pot z čela a častovala lehkými polibky na moje prudce oddychující ústa.

Jindy jsem se zase ocitl v jejím náručí. Konejšila mě jako miminko, dudlíkem jezdila po odmítajících ústech a něžně přemlouvala, abych se nestyděl a hezky si ho pustil dovnitř. Když mě pak „přemohla“ a já začal sát, s mateřských úsměvem mě chválila, jak je to hezké a jak je pyšná na svého šikovného chlapečka. Kontrolovala rukou, jestli je její malinký chlapeček počuraný, zajížděla pod plenku a její hebká ruka laskala toho malého „nezbedníčka“ a „vajíčka“. Povzbuzovala mě, ať hezky dudlám, a až usoudila, že miminko musí být hladné, rozepnula si noční košilku a obnažila si jednu bradavku. Nenadálým pohybem vytáhla cucek z mých úst, až to hlasitě mlasklo, což komentovala se souhlasným úsměvem, ať nepláču, že maminka dá na cucání jiný dudlíček. Chvilku „musela“ bradavkou hledat moje ústa, jezdila s ní po celém mém obličeji, bavila se tím, že jsem ji měl už skoro v puse a zase s ním ucukla. „No teda, miminko by tolik chtělo cucat?“ divila se naoko s nádherným úsměvem, zatímco poslintaná bradavka dál s pomocí její dlaně dělala vlhké stopy po celém mém obličeji. Spokojeně ji pak zavedla do mých úst a s uklidňujícím „ššš….ššš“ pozorovala, jak saju a přitom se s prosebným výrazem dívám do jejích očí. Tiskla si mou hlavu k prsu, usmívala se a chlácholila své miminko. Její ruka, která nejdřív laskala moji tvář a občas se dokonce dotkla i rtů obepínajících dvorec jejího hrotu, začala sjíždět ke krku, zakroužila kolem mých bradavek a lehce si s nimi pohrála. Ví, že je mám hodně citlivé a jejich dlouhé dráždění nesnesu – netrápila mě proto a pokračovala přes břicho a pupík až dolů, kde se pod plenkami vzpínal můj bojovník. Celou dlaní zatlačila lehce přes celý rozkrok a pak jej začala hýčkat krouživým pohybem. Cítil jsem, jak přitom přetahuje předkožku tam a zpátky. Bylo to k zešílení nádherné a já bez přestání sténal do svého živého roubíku. Povzbuzovala mě tiše, chválila, jak krásně cucám a přesvědčovala, že se vůbec nemám stydět a ať to klidně všechno pustím, miminka přece musí mít mokro v plenkách. Maminka se potom podívá a zabalí do čistých plenušek. Samozřejmě netrvalo dlouho a stalo se to, co se stát muselo – můj čurák se topil v mazlavé spoustě mého semene. Málokdy se však stalo, že by mě Hanka přebalila hned do suchého. Většinou mě nechala trošku vydýchat a pak jsem byl s její bradavkou v puse a dlaní lehounce mačkající můj rozkrok ukonejšen až ke spánku.

A někdy zase jinak, kdy jsem byl tentokrát svojí regulérní manželkou konfrontován s nalezenými plenkami a diskreditujícími soubory v počítači. S lítostí, ale současně velkou autoritou, mi pak vysvětlila své rozhodnutí, že pro mě bude nejlepší, když začnu plenky nosit napořád. Toto se dělo, jen když jsme byli sami bez dětí. I přes moje prosby jsem byl zabalen do plenek a celou dobu strávil s naditým balíkem mezi nohama a dudlíkem v puse. Byl jsem neustále ujišťován, že chápe, jak moc je mi to trapné, ale že prostě nevidí jinou možnost a toto řešení je pro mě nejlepší. Navíc s lítostí v hlase prohlásila, že se nedá nic dělat, ale bude muset to oznámit i všem našim příbuzným a známým. Nemůžu přece chodit celé dny v mokru, aby zabránila opruzeninám, bude muset mě i přebalovat a to bychom stejně nemohli utajit. Přestože jsem věděl, že něco takového (snad) nemyslí vážně, tato představa mě přímo děsila. Součástí těchto hrátek byla i moje nucená nahota, často jsem si to musel přímo před ní nakonec udělat.

Naše hrátky nebyly tak časté, abych si na ně zvykl, a tak jsem byl pokaždé, když začaly nálezem připravených plenek, nebo změnou Hančina chování, zaskočen překvapený, a vždy rudnoucí rozpaky a hanbou. A přesto, nebo právě proto, jsem pak další dny doufal v pokračování, a představoval si, co vymyslí. Vlastně vůbec jsme se o mé fetiši nebavili. S plenkami jsem nikdy nezačínal sám a během klasického milování jí dával najevo, jak moc pro mě znamená a jak moc ji mám rád. I proto, že jsem měl pocit, že moje "úchylka" se jí samozřejmě nemůže líbit, že se jí tím musím zhnusit, a bál jsem se, abych ji kvůli tomu neztratil.

---

Poprvé jsem měl na sobě plenku venku na veřejnosti! V neděli ráno, děti ještě spali, protože jsme den předtím byli na návštěvě a vrátili se hodně pozdě. Vypravoval jsem se do obchodu pro čerstvé pečivo. Už jsem se chystal obout, když se najednou otevřely dveře od ložnice a v nich se objevila Hanka. Když jsem v jejích rukou uviděl zářivě bílou látku, ztratila se barva i z mého obličeje. Zbledl jsem.

"Myslím, že sis tady něco zapomněl...." Významně si plenku přitiskla k nosu a významně nasála její vůni.

Rychle jsem hodil pohledem ke dveřím dětského pokoje. Naštěstí se tam nic nepohnulo. "Hani.....neblázni..." zamumlal jsem prosebně.

Beze slova přikročila ke mně, popadla mě za paži a odtáhla zpátky do ložnice. "Lehnout na postel", příkázala a ještě ukázala prstem, aby to bylo jasné.

Nemůžu přece...", začal jsem smlouvat, ale strčila do mě, až jsem se převalil na lůžko. " Na tvém místě bych si pohnula, taky sem může někdo přijít...", varovala mě.

"Nemůžu jít přece v plence, Hani, každý mě uvidí."

"Ale prosím Tě, nebude to skoro vidět", ujišťovala mě, zatímco mi stahovala kalhoty.  "Zvedni zadek."

Přes mé tiché protesty mi nasadila plenku a přetáhla přes ni elastické boxerky. "Budeš to muset vydržet."

Vstal jsem a ona mi pomohla i s kalhotami. Zip šel přes vybouleninu zapnout je ztěžka. Rychle jsem přes ni přehodil spodní část trička. Naštěstí skryl hodně, jen při bližším zkoumání by každý poznal že se mi v rozkroku něco vzdouvá. Otočil jsem se bokem a podíval se na zadek. "Vždyť je to vidět!", obrátil jsem se s výčitkou na ženu. "Ale houbelec", rezolutně odmítla, ale viděl jsem, jak jí cukají koutky. "Kdo myslíš, že Ti tak bude prohlížet zadek?"

"To je mi úplně jedno, kdo to bude", odtušil jsem zděšeně.

"Nikdo", uzavřela debatu Hanka, vystrčila mně ze dveří a zamkla dveře. "Bez pečiva Tě zpátky nepustím", uslyšel jsem ji z druhé strany.

Nezbývalo mně nic jiného. Šel jsem a při každém kroku cítil tlak v rozkroku. Bál jsem se, že každý, koho potkávám, si toho musel všimnout a ten pocit ve mně způsoboval návaly horka. Styděl jsem se tolik, že o nějakém vzrušení nemohla být ani řeč. Vpadl jsem do samoobsluhy, bleskově napočítal rohlíky a proklouzl k pokladně. Naštěstí tam nikdo nestál. Většinou jsem s rodavačkami prohodil pár slov. I dnes mě s úsměvem pozdravila a snažila se zapříst rozhovor, ale já neměl na žádné povídání náladu. Jen jsem pokývl a vytáhl peníze. Pátravě se mi zadívala do tváře, ale neřekla ani slovo. Neurazila se a popřála hezký den.

"Díky, Vám taky", zmohl jsem se na chraplavou odpověď a celý zpocený vyletěl z krámu. Ani jsem neměl odvahu se otočit a zjistit, jestli se dívá za mými zády...nebo spíš za mým zadkem.

"Tak co?" vyzvídala manželka hned za dveřmi. "Strašné" odvětil jsem jedním slovem a ona se hlasitě rozesmála. Odevzdal jsem tašku s nákupem a nakráčel do ložnice, abych se odstrojil. Jen jsem spustil kalhoty a trenýrky, už stála mezi dveřmi a s úsměvem pzorovala mé snažení. Rychle jsem plenku vytáhl a nasupeně ji strčil do skříně. Když jsem se otočil, s úlekem jsem zjistil, že stojí těsně za mnou. Našpulila pusu a přitiskla se ke mně. "Jsi můj šikulka", řekla a znělo to upřímně. Když se ke mně přimáčkla ještě víc a dlouze políbila, konečně ze mě spadla i nervozita. A když mi znovu problesklo hlavou vědomí, že jsem chodil po venku s plenkou mezi nohama, dostavila se prudká erekce. "Teda, teda..." zakroutila pohoršeně Hanka s opět našpulenými ústy. Oči jí ale šibalsky svítily. "Ty jsi ale hrozný zvrhlík", odsoudila mě naoko přísně, zatímco její ruka sjela a lehce přejela po vyboulených kalhotech - tentokrát to však plenka nezpůsobila.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Nález - nové pořádky
« Odpověď #1 kdy: Srpna 02, 2017, 08:32:30 »
Skvělé pokračování.
Má to psychologický náboj, líbí se mi hrdinovy rozpaky.
Hanka, jak jsem pochopil jej vůbec neodsuzuje, z její strany se jedná o hrátky.
Již se těším na další pokračování.

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Nález - nové pořádky
« Odpověď #2 kdy: Srpna 02, 2017, 09:08:25 »
Ahoj Nitro, moc hezké pokračování, díky za něj. Zjevně si ho manželka vychutnává, jsem zvědavý, co si na něj připraví příště.
MS

Offline Toust

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 0
Re:Nález - nové pořádky
« Odpověď #3 kdy: Srpna 02, 2017, 15:00:54 »
Krásný příběh těším jse na pokračování :)

Offline pudrovany

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: -1
Re:Nález - nové pořádky
« Odpověď #4 kdy: Srpna 02, 2017, 21:52:41 »
Skvělé...psychologicky vygradované..moc díky za pokračování :)

P.

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re:Nález - nové pořádky
« Odpověď #5 kdy: Února 04, 2018, 18:07:57 »
Jeden z bohužel mála lidí tady, co si hlídají gramatiku. Perfektně, citlivě napsané-po slohové, dějové i erotické stránce. Díky, že se s námi o svůj počin dělíš.