Autor Téma: Sářin návrat do plenek 2  (Přečteno 10519 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Sářin návrat do plenek 2
« kdy: Července 19, 2017, 21:45:03 »
Sářin návrat do plenek 2

Pokračování které jsem si dovolila napsat k příběhu který nebyl dopsany. Doufam ze se vam v mem podani bude libit.

Dojeli jsme domů a mamka se hned vrhla na kontrolu mých plínek. Překvapivě byli suché, ale vypadlo to podle pocitu v močáku že dlouho nebudou. Mamka mě poslala do pokoje se slovy "Buď hodná beruško, já jedu ještě  něco koupit." Nepokládala jsem to za důležité tak jsem odešla a zapnula si počítáč s tím že se podívam na nějakou hru. Tenhle týden jsem byla omluvená ze školy a v pátek začínaly prázdniny, měla jsem tedy více jak 2 měsíce volna. Nevěděla jsem jak je využít ale pleny jsem podle mámy a doktorky měla mít minimálně měsíc. Kdo ví jestli ne déle? Každopádně jsem si řekla že ty plenky nebudou zase tak špatné a mohla bych si tu dobu docela užít. Hlavně nesmím dát mamce nic najevo,myslím že tohle by jí asi vadilo. Najednou jsem cítila že musím na velkou. Utíkala jssm teda na záchod, zkusila jsem kliku, ach neeeeeee. " Proč to zamkla. "Bože já už fakt musííím. Tak kde je ta mamka, Sakra" . Najednou jsem konečně viděla jak zabočila k parkovišti. "Tak jsem doma bobišku. Kdepak jsi?"  Vůbec jsem to označení neregistrovala a rychle jsem k ní bězěla "Mami prosimtě rychle mi odemkni ten záchod. Já musím strašně moc kadit." Sice se mi ty pleny líbily ale nevim jestli jsem do nich chtěla i kakat.Přišlo mi to už moc a doufala jsem že to s tou radou od doktorky nebude mamka myslet tak vážně. Bohužel myslela. "Nevíš už co nám řekla doktorka? Máš ty pleny i používat a ne je jen nosit. Tak šup, klidně si dřepni ale jinam než do plín to nepůjde." 
Chtěla jsem vyzkoušet jaký to bude pocit a žádná jiná možnost mi stejně nezbývala. "Dobře, ale jdu aspoň do pokoje" řekla jsem naštvaně, jen tak na oko. Šla jsem tedy do pokoje a začala uvažovat jaká bude nejlepší pozice. Vybrala jsem nakonec ten dřep a počala jsem tvořit to smradlavé dílo. Byl to takový ten polodřep, spíše podřep jaký dělá člověk na záchodě. Plně jssm se soustředila  na tlačení, držení rovnováhy a ješte na pocit v plíně. Zrovna v tom bodě kdy se vyvalila do pliny ta největši nadílka mamka otevřela dveře a vtrhla mi do pokoje. Leknutím jsem přestala se vším co jsem dělala a tvrdě spadla na zadek. Cítila jsem jak se mi vše vevnitř rozpatlalo a šlo dokonce i do rozkroku. "Eeeeeeeehhhhhehehhehehhehehehhehehehhehehhehehehehhe, mamiiii to nemůžes aspoň zaklepat? Strašně jsem se lekla." Začala se mi hned omlouvat a mezitím kdy mi kontrolovala plenku jsem se vzpamatovala a zeptala se co vlastně chtěla. "Oooh vlastně nic. Jen ti ukázat co jsem koupila" . Bezva, takže kvuli nějakýmu oblečení jsem ted zdělaná jak mimino. Pocit to byl sice úžasný ale nemohla jsem přece dávat najevo že se mi to líbí. To jak plenky byli přilepené jsem si přímo užívala, z mého tranzu mě vytrhla až máma. "Přebalím tě později, až ti ukážu ty věci.   

Pokračování příště/ pokud bude zájem.
Doufám že se vám pokračování starších příběhů v mém podání bude líbit.
Klidně můžete tipovat co maminka pro Sáru koupila.Tak co? Myslíte že to bude to oblečení?
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #1 kdy: Července 19, 2017, 21:55:56 »
zaujem je uz teraz XD :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #2 kdy: Července 20, 2017, 08:17:53 »
Vynikající, určitě pokračuj, aůespoň z mé strany zájem je a myslím, že i ostatním se to líbí.
Máš mou plnou podporu.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #3 kdy: Července 20, 2017, 11:08:44 »
Pokračuj dále, líbí se mi i volné pokračování starších příběhů, podle Tebe. Maminka určitě koupila dudlíky, lahvičky, pudr, aspoň přebalovací podložku a jiné věci na přebalování. A oblečení možná i nějaké to body s dětskými motivy.

Offline seni

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 35
  • Karma: 0
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #4 kdy: Července 20, 2017, 11:26:02 »
Skvělý.

Offline alex

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #5 kdy: Července 20, 2017, 23:02:41 »
 :D
Super

Offline Schwarzman

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #6 kdy: Července 24, 2017, 00:14:08 »
Příběh dopsaný byl, protože tak, jak jsem jej zde publikoval prostě končil  ;)
Ale piš, co užnáš za vhodné, nemám s tím  problém.
Na "Alenku" ale nenavazuj, pokud mohu požádat.

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #7 kdy: Července 26, 2017, 12:37:30 »
že bychom se mohli těšit kromě nadané nové autorky také na návrat zkušeného autora?  :o :D

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #8 kdy: Července 26, 2017, 15:07:12 »
Schwarzman: To by mohl napsat každý ale nerada se hádám.  Na Alenku ti sahat nebudu, a všem děkuji za podporu v příbězích,   Další díl Sáry už také psát nebudu.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #9 kdy: Července 26, 2017, 15:31:42 »
Velmi poutavé pokračování. Navázala jsi na první díl skvěle, ani jsem nepoznal, že se nejedná o původního autora.
Chci Ti něco nabídnout. Pokud by Tě nějakým způsobem inspirovalo téma neutralizace popisované v sekci Převratná novink,, budu jedině rád. K tomutéž bych rád vyzval i ostatní, které by toto téma zaujalo, klidně to můžete dát i do té mé sekce.
Nápadům se v žádném případě nebrání, ba, naopak.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #10 kdy: Července 27, 2017, 11:14:23 »
Schwarzman: To by mohl napsat každý ale nerada se hádám.  Na Alenku ti sahat nebudu, a všem děkuji za podporu v příbězích,   Další díl Sáry už také psát nebudu.


Dalsi dily s pribehem Sary by byli hezke. Pokud mas napady, chut a s aspon trochu casu, tak pokracovani pis. Krasne se to cte, krasny puvodni pribem a tvoje pokracovani navazuje skvele. Pokracuj, jen tak dal.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #11 kdy: Července 27, 2017, 13:34:49 »
Nechcete to psát spolu :-)

Offline Schwarzman

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #12 kdy: Července 27, 2017, 18:05:20 »
Schwarzman: To by mohl napsat každý ale nerada se hádám.  Na Alenku ti sahat nebudu, a všem děkuji za podporu v příbězích,   Další díl Sáry už také psát nebudu.

Jak jsem napsal, nemůžu ti nic zakazovat, ale můžu zdvořile požádat  :) A já budu prostě rád, když Alenka nebude cílem lidové tvořivosti  ;) Sáru piš klidně dál, byl to jen překlad zahraniční povídky (která také dál nepokračovala), nemám k tomu textu žádný vztah. Obzvláště, když je zde evidentní zájem čtenářů o pokračování.

Offline Schwarzman

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #13 kdy: Července 27, 2017, 18:10:52 »
že bychom se mohli těšit kromě nadané nové autorky také na návrat zkušeného autora?  :o :D

 ;D ;) 8)
No nevím, občas sem nakouknu, i když se tu nic moc neděje. Alenku bych rád někdy dopsal, protože to mám celé napsané v hlavě, ale těžko říct, kdy to bude. O skoro dopsaný další díl jsem přišel při ztrátě dat z tehdejšího počítače a nějak jsem se pak díky tomu zaseknul. Pak mě taky demotivovalo to, že se tady každý rok přecházelo na jiné fórum, což pro mne naposledy znamenalo ztrátu všech starých čtenářských komentářů i hesel k původnímu nicku. Vzalo mi to pak chuť publikovat, když to prostředí bylo tak nestabilní. Ale jak říkám, v hlavě to napsané celé je, včetně zvykání si doma po návratu z nemocnice, náročných začátků po návratu do školy atd. Byla by škoda nehodit to někdy "na papír", eviduju to ve svých osobních restech   :-\

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Sářin návrat do plenek 2
« Odpověď #14 kdy: Července 27, 2017, 18:16:55 »
Ahoj Schwarzmane,

Tvoje pocity i důvody chápu, ale ta Alenka by za pokračování opravdu stála.

MS