Autor Téma: Můj první příběh  (Přečteno 5725 krát)

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Můj první příběh
« kdy: Července 10, 2017, 03:58:32 »
Toto je můj první příběh co píšu omlouvám se za chyby a nepřehlednost příběh jsem psal naposledy na škole jako domácí úkol :)


Petr(já) katka(kamarádka)


Od 12 let jsem měl starší kamarádku které v té době bylo 16 let. Vše se změnilo když mě v 15 letech pozvala na celé léto k ní domu.
Mamku jsem přemlouval několik dní aby mě pustila na celé léto ke kamarádce a nakonec souhlasila. Musel jsem si zabalit vše potřebné do 12 hodin kdy mě má kamarádka
měla vyzvednout. Když mě vyzvedla měli jsme před sebou dlouhou cestu. Náramně jsme se bavili o tom co jsme dělali nebo co bychom mohli dělat až přijedeme k ní domů.
Když jsme přijeli bylo 16 hodin kamarádka mi přinesla pití ale já si nevšiml že mi do něj něco dala chvilku poté jsem usnul.

Když budete chtít budu pokračovat.

1. Den: "Kde to jsem? co se to děje?" Jsem připevněný k posteli a na sobě mám dětské pyžamo.
Najednou vejde do pokoje kamarádka "Hele naše děťátko se probudilo"
"Co to je? proč jsem tady připevněný k posteli a mám dětské pyžamo?"
"No už dlouhou dobu si přeju udělat z někoho malého kluka který nosí pleny a věděla jsem že u tebe mám největší šanci proto jsem tě pozvala na celé léto ke mě domu"
Věděl jsem že to bude děsné léto ale vůbec jsem netušil co se bude dít dál. "Teď ti nandám plenku a doufám že nebudeš odmítat jinak dostaneš trest a nezapoměn na to že tady
v pokoji mám kameru takže se o nic nepokoušej" Katka přišla ke mě a chtěla mi nandat plenku ale já protestoval. "Takže nám péťa bude odmítat plenku jo?" Najednou byl slyšet
zvonek "Á přišla návštěva" vzala dudlík na provázku a nandala mi ho. "Přijdu za hodinku a pak se pobavíme o odmítání plenky". Odešla a za sebou zamkla dveře. "co budu dělat?"
Řekl jsem si a v duchu jsem přemýšlel o tom že se mi chce dost na záchod. Po půl hodině se to už nedalo vydržet a počůral jsem se. To bylo poprvé co jsem se v životě počůral
"to je trapas! počůrat se v posteli a ještě v dětském pyžamu" Najednou jsem slyšel odemčení dveří a do pokoje vešla katka "A hele péťa se nám počůral tak teď už snad víš že plenky
potřebuješ" Vzala plenku a začala mi jí nandavat. Já už neodmítal protože se mi chtělo i na velkou a už bych to nemusel vydržet."Tak péťo snad si se poučil teď si určíme nějaké pravidla
za prvé buď poslušný jinak budeš potrestán za druhé nesmíš si sundfavat plenku nebo cokoli co ti dám jinak dostaneš taky trest, jasný?" Trapně jsem jen kývnul.
"tak jo zachvíli přijdu a přinesu ti jídlo" Katka odešla a zase zasebou zamkla.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Můj první příběh
« Odpověď #1 kdy: Července 10, 2017, 07:13:02 »
Slibně se to rozvíjí, již se těším na další pokračování.

Offline Toust

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 0
Re:Můj první příběh
« Odpověď #2 kdy: Července 10, 2017, 08:04:52 »
Zajímavý příběh už aby byl další :)

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Můj první příběh
« Odpověď #3 kdy: Července 10, 2017, 11:24:18 »
Pěkné :) jen tak dál :)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Můj první příběh
« Odpověď #4 kdy: Července 10, 2017, 16:14:30 »
Určitě pokračuj velice pěkný příběh už aby tu byl další.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Můj první příběh
« Odpověď #5 kdy: Července 10, 2017, 18:24:13 »
pokraču dál zatím to vypadá zajímavě :-)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Můj první příběh
« Odpověď #6 kdy: Července 10, 2017, 20:28:13 »
pěkné, POCHVALA
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Můj první příběh
« Odpověď #7 kdy: Července 11, 2017, 19:25:50 »
Určitě pokračuj, taky jsem rád za takový příběh a už se těším na pokračování. :)