Autor Téma: Daddy's Little Girl 2  (Přečteno 5609 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Daddy's Little Girl 2
« kdy: Června 25, 2017, 21:34:34 »
Zdravím :) Jak jsem slíbila, je tu volné pokračování mé "snové" povídky :D
Chtěla bych všem poděkovat za ohlasy, vážím si toho :) Taky bych se chtěla zeptat, zda bych v této povídce měla pokračovat? :) Budu ráda za každý názor.
(Tyler v této povídce je Tyler Hoechlin, ale samozřejmě si tam můžete představovat každý někoho jiného :D )

"Janie? Vstáváme," vzbudí mě Tylerův hlas, zatímco mě hladí po tváří. Pootevřu oči a podívám se na něj. Leží vedle mě a usmívá se na mě. Uculím se na něj a protáhnu se, ucítím mezi nohama nepříjemné studené mokro. Moje oči se vykulí a rychle si sednu. Tyler mě pobaveně pozoruje a odkryje ze mě peřinu. Když uvidím okolo svého pasu pampersku, oddychnu si, že to je "jen" mokrá pamperska a ne prostěradlo.
"Potřebuješ přebalit?" uculí se Tyler a já cítím, jak se mi do tváří line horko. Nic neřeknu a jen sklopím hlavu.
"Myslel jsem si to," řekne a vstane z postele. Z balíku vyndá další plínku, zásyp a ubrousky. Položí to na postel a poklepe na ni.
"Pojď sem," řekne. Zakňučím a zůstanu sedět na místě. Tyler si povzdychne, chytí mě za kotník a jednoduše si mě k sobě přitáhne. Vyhrne mi jeho tričko a začne mi rozepínat lepítka na plínce. Chytím jeho ruce.
"Je to fakt nutný?" zeptám se, čekajíc, že ho obměkčím.
"Jo, je," kývne jen a odstrčí moje ruce. Plínku vezme, zabalí ji a odloží. Podsune mi pod zadek novou, otře mě a pořádně zaprudruje. Plínku mi prostrčí mezi nohama a spokojeně se usměje. Uculím se na něj. Nakloní se nade mě a dá mi pusu na nos. Zahihňám se a přitáhnu si ho k sobě a dám mu pusu na rty. Usměje se a oplatí mi to.
Potom si lehne na postel, opře se zády o čelo postele a poklepe si na klín. Okamžitě si na něj sednu a on mě obejme. Položím si hlavu na jeho rameno a podívám se na něj. Začne mě hladit po zádech, zatímco se na mě usmívá. Znovu se uculím. Jsme spolu s Tylerem přes rok a půl a stejně se na něj nemůžu vynadívat. Jeho nádherné zelené oči, jeho roztomilý nos a jeho nádherný úsměv. Přejedu mu dlaní po jeho neoholené tváři.
"Copak?" zeptá se s úsměvem. Zakroutím hlavou a uculím se.
"Já jen, jsi nádherný, víš to?" zašeptám se usměji se taky.
"Ne tak moc, jako ty," dá mi pusu na čelo a stále mě hladí po zádech.
"Babe? Ty dneska nejdeš do práce?" zeptám se. Tyler zakroutí hlavou a chytí mě druhou rukou za mojí ruku. Uculím se a propletu si s ním prsty.
"Proč?" zeptám se znovu.
"Protože chci být doma se svojí přítelkyní, ne?" uculí se Tyler a já se usměji.
"A lásko?"
"Hm?"
"Jak dlouho budeme dělat tohle? Jako...plínky, dudlíky a tak," zeptám se a zase cítím, jak mi rudnou tváře. Tyler chvíli nic neříká.
"Nevím zlato, ale pokud ti to vadí hodně, můžeme s tím přestat," pohladí mě po zádech. Pousměji se a chvilku se zamyslím. Pokud to Tyler tak chce, mohla bych to zkusit. Možná se mi to začíná líbit.
"A co by to obsahovalo?"
"No, četl jsem na internetu o ageplay, víš? To je vlastně to, že bys měla headspace, třeba dva roky stará a já byl tvůj taťka, chápeš? Myslím, hračky, plínky, dudlíky, plyšáci, přesnídávky, možná i lahvičky? Ale chápu, pokud nechceš, nemůžu tě nutit, lásko," vysvětlí a skousne si ret, obávajíc se mé odpovědi. Chvilku jsem ticho a všechno si v hlavě ještě probírám.
"Tak..tak fajn," přikývnu a pousměji se. "Zkusíme to na týden, ale pokud se mi to nebude líbit, přestaneme s tím," Tylerovy nádherné, zelené oči se rozzáří a usměje se.
"Lásko, opravdu?" zeptá se s velikým úsměvem na tváři. Přikvýnu a Tyler mě obejme.
"A babe?"
"Ano?"
"O tom headspace...nemohla bych to vynechat? Chápeš, prostě jen ty hračky, dětská jídla, plíny a tak?" zeptám se a žmoulám v ruce Tylerovo tričko. Tyler kývne a dá mi pusu na čelo. Usměji se.
"Fajn,"
Chvíli jen tak ležíme a ani jeden z nás nic neříká. Ticho bohužel přeruší moje zakručení v břiše. Tyler se na mě s úsměvem podívá.
"Máš hlad, zlato?" zeptá se a já přikývnu.
"Co by sis dala?"
"M-mohla bych zkusit t-tu...lahvičku?" zeptám se a znovu sklopím hlavu, stále žmoulajíc Tylerovo tričko.
"Ale samozřejmě, miláčku! Počkáš tady?" usměje se a když kývnu, sundá mě ze svého klína. Poté vstane a odejde z ložnice do kuchyně.
Po pár minutách se objeví ve dveřích ložnice s flaškou mlíka a úsměvem na tváři. Sedne si na postel tak, jak seděl a mě si položí na klín tak, že na něm ležím a hlavu mám opřenou v ohbí jeho ruky. Uculím se na něj a Tyler se přiblíží dudlíkem lahvičky k mým rtům. Poslušně otevřu a Tyler mi vsune dudlík do pusy. Začnu pomalu sát a do úst mi začne téct mléko s příchutí vanilky. Pousměji se nad tím a pokračuji v sání, u toho vydávám tiché, roztomilé sací zvuky a můžu vidět, jak se Tyler usmívá. Mezitím, co saju obsah lahvičky, opět do ruk chytím Tylerovo tričko.
Když lahev dokončím, Tyler ji položí na noční stolek a mě si posadí na klín. Opře mi hlavu o jeho rameno a začne mě poplácávat po zádech. Skousnu si ret a po chvilce si odkrknu, zase můžu cítit, jak neskutečně rudnu. Tyler si mě vrátí do předešlé pozice a usměje se na mě. Úsměv mu oplatím.
"Miluju tě, Janie, víš to?" zašeptá, dívajíc se do mých také zelených očí.
"Miluju tě," odpovím mu šeptem a pousměji se.
"Zlato? Potřebuju ti dokoupit pár věcí, chceš jít se mnou?" zeptá se Tyler. Zakroutím hlavou a zívnu. Promnu si oči. Tyler se usměje.
"Jsi unavená, princezno?" přikývnu. Tyler mě položí do postele a přikryje. Dá mi pusu na čelo a do pusy mi dá dudlík, který začnu ihned dudlat.
"Do hodinky budu zpátky, ano?" ujistí mě. Přikývnu a sleduju, jak mizí ve dveřích. Potom usnu.
________
"Princezno?" budí mě Tylerův hlas. Zakňučím a otočím se na druhou stranu. Tyler se uchechtne a pohladí mě po zádech.
"Zlato, notak, vstáváme," povzdychne si Tyler a sundá ze mě peřinu.
"Daddy, ne!" zakňourám a natáhnu se pro peřinu. Zvednu hlavu a setkám se s Tylerovým naštvaným obličejem, skousnu si ret. Vytáhne mě z postele, chytí mě jednou rukou a opře si mě o bok, jako se nosí malé děti a zamíří se mnou do obýváku.
"Daddy ti chce ukázat, co ti koupil, nebo snad nechceš?" zeptá se a nadzvedne obočí.
"Chci!" vyhrknu. Tyler se pousměje a dá mi pusu na tvář. Sedne si na gauč a mě si posadí k němu na klín. Přitáhne k sobě dvě tašky, ze kteých postupně vynadává věci.
Plyšová panda, dudlíky, dečka, hračky, příkrmy, nový balík Pampers plínek, potřeby na přebalování, jako další zásyp, ubrousky, krém proti opruzeninám, přebalovací podložka. Všechno  si to prohlížím a pak Tylera obejmu.
"Děkuju," zašeptám mu do ucha. Usměje se a líbne mě na tvář.
"Zlato, pomalu bude čas na oběd, budeš si tu hrát jako hodná holka, zatímco udělám něco k obědu?" usměje se. Přikývnu. Tyler mě posadí na zem a podá mi pár hraček, potom zmizí v kuchyni. Chvilku si hraju, ale pak na mě přijde malá potřeba. Mám to pustit, nebo to vydržet? Nakonec to pustím a pokračuju v hraní si, ale po chvíli začne být plínka nepříjemná, zavrtím se a pak se rozhodnu odplazit do kuchyně, kde obejmu Tylerovu nohu. Tyler se podívá dolů a když mě uvidí, uculí se. Uculím se na něj  kolem mého dudlíku a natáhnu k němu ruce.
"Copak, miláčku?" zeptá se a odloží nůž. Cítím, jak mi zase rudnou tváře. Tyler mě zvedne a položí si mě na bok, zabořím obličej do jeho krku. Tyler mě pohladí po zádech a potom sjede na můj zadek. Když ucítí mou mokrou plínku, usměje se na mě.
"Jsem na tebe pyšný, víš to?" zašeptá mi do ucha a nese mě do ložnice, kde mě posadí na zem a mezitím si přichystá na posteli věci na přebalení. Potom mě zvedne a položí na přebalovací podložku. Poslušně dudlám dudlík a pozoruju jeho počínání. Vyhrne mi tričko a rozlepí lepítka na plíně. Otře mě a vysune mi zpod zadku mokrou plínku, kterou zabalí a odloží stranou. Dá pode mě čistou plínku, zapudruje mě a čistou plínku zalepí.
"There we go," usměje se a sehne se ke mně. Zaprdí mi pusou na moje odhalené bříško a já se začnu hihňat.
"Líbí se ti to?" usměje se a zopakuje to. Zasměji se a zakopu nohama. Chytím Tylera za vlasy a směji se. Tyler se na mě podívá a na tváři má veliký úsměv. Hihňám se a stále mám prsty zapletené v Tylerových vlasech.
"Líbí se mi, když se moje babygirl směje," usměje se a vezme si mě do náruče. Přitulím se k němu a nasaju jeho vůni. Přece jen celá tahle miminkovská věc nebude tak špatná.

Offline Toust

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl 2
« Odpověď #1 kdy: Června 25, 2017, 22:02:33 »
Super povídka jen tak dál :) už jsem těším na pokračování :)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Daddy's Little Girl 2
« Odpověď #2 kdy: Června 25, 2017, 22:19:06 »
Nádhera, takový tip povídek mám ráda
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline seni

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 35
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl 2
« Odpověď #3 kdy: Června 25, 2017, 22:27:03 »
Nádhera a dokonalost, nemám jiných slov. Hlavně pokračuj s dalšími díly. 

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 2
« Odpověď #4 kdy: Června 26, 2017, 06:59:10 »
Děkuji za ohlasy :)

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Daddy's Little Girl 2
« Odpověď #5 kdy: Června 26, 2017, 07:08:02 »
Taky se mi tato povídka velice líbí, už se těším na další pokračování a určitě piš dále. :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 2
« Odpověď #6 kdy: Června 26, 2017, 11:53:56 »
Již se těším na další pokraqčování, opravdu super.

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 2
« Odpověď #7 kdy: Června 26, 2017, 14:25:51 »
Děkuji, těší mě to :)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 2
« Odpověď #8 kdy: Července 29, 2017, 21:25:59 »
Ahoj☺️ jen menší update: třetí díl by se tu měl objevit nejpozději do tří dní :)