Autor Téma: Byla jsem zlobivá 2  (Přečteno 6773 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Byla jsem zlobivá 2
« kdy: Června 22, 2017, 21:23:08 »
Ahojík všem, tento příběh je zcela smyšlený a jakákoli souvislost s lidmi je čistě náhodná.Příběh začíná... . Zemřel mi tatínek a byla jsem z toho dost mimo ,ale časem jsem to překousla . Tato doba byla pro nás doma velice nepříjemná, maminka mi našla nového otce a sobě nového manžela. Dost jsem kvuli tomu zlobila a byla pořád jen naštvaná.
  Osoby:  Martin - otčím                   vedlejší postavy. --------             Maminka (Lucka)- mamka             Králka -  já
hoj všem. Jsem ráda že konečně mohu přispívat. .

Byla jsme zlobivá 2

. Tak se uklidni a běž, beztak ta plenka ještě tak 4 další zvládne.
Poslední věc kterou jsem ten den od mamka slysela, tedy kromě chvilky když mi chtěla zkontrolovat plenku a já se nedala a domluvila jsem se že když budu čurat nebo kadit tak jí o tom vždy řeknu. Pravda je, že od první nehody před třemi hodinami jsem se počurala už 2x takže celkem 3x ale bála jsem se to mamince říct. Ta ostuda byla strašná, zkuste si představit že zničeho nic vám někdo dá plíny a dělej potřebu do nich nebo vubec. Ošklivá představa.

Celý večer proběhl tak že maminka se dívala s Martin na televizi a já si četla v pokoji, ještě že mi aspon ty knihy nesebrala. Jediný problém byl že jsem pomalu pociťovala mokro a chlad. Plenka nejspíše brzy proteče. Musela jsem se jí zbavit ale bohužel si nebyla jistá co udělat. Vylezla jsem tedy z postele a šla se podívat k přebalovacímu pultíku pod kterým byli naskládané pleny. Různé barvy, vzory, tloušťky a všemožné krémy, masti, pudry a dudlíky. Jelikož jsem kdysi hlídla děti tak jsem si byla jistá že bych si zvládla plenu vyměnit sama. Proukoumala jsem pultíkna zjistila že je opravdu velký a unese mne. Lehla jsem si tedy na něj a začala rozepínat lepítka, byla jsem již rozbalená když v tom do pokoje vtrhla mamka a když viděla o co se pokouším tak začala křičet jak turek abych okamžitě slezla z toho stolku, bála jsem se co udělá. Chytila mě za ruku s svojí silou mě táhla brečíce s napůl odlepenou plenkou do obýváku. Postavila mě před televizi a obrátila se na Martina "Trest vymsli ty. Určitě vidíš co udělala".

Martin ke mě přistoupil a vzal me do náruče na bok, jak se nosí batolata. Odnesl mě do pokoje, položil na pult a začal rozbalovat tu plnou plenku, celou tu dobu jsem brečela jako mimino.
"Promin. Promin. Promin. Už to neudělám.." snažím se situaci ještě zachránit ale slyším jen odpověd kterà se mi vůbec nelíbí  "To doufám ale trest tě stejně čeká." . Myslela jsem že mi třeba dá na zadek, ale skončilo to mnohem horším způsobem.

"Tak princezno, vzhledem k tomu že jsi ještě dnes nekakala tak spojíme příjemné s užitečným a aspoň se ti třeba uleví" mohla jsem čekst spoustu věcí ale toto mě nenapadlo ani ve snu. Napřed mi dal čistou plenu a vzal mě k mámě do obývacího pokoje. " Lucoo chci aby jsi viděla jak mají vypadst pořádné tresty pro miminka jako je Králka". Položil mě na zem a rozlepil plenu, sáhl do svojí zadní kapsy a něco z ní vylovil. Až příliš pozdě jsem si uvědomila že je to čípek a podle vzhledu a velikosti asi ne moc příjemný. 

Než jsem stačila cokoli udělat tak jsem cítila jak mi vjíždí mezi půlky a následně do zadku. Byl dost velký a působil mi velkou bolest při vnikání do dírky. Ovšem to nejhorší mělo teprve nastat. "Součást tvého trestu je sedět tu s námi a dívat se na pořady dokud neřekneme aby jsi odešla do pokoje. Chvíli jsek seděla na pohovce mezi nimi a zasáhla mě svíravá, pichlavá bolest ve střevech. Tušila jsem jak to asi dopadne ale snažila jsem se to hnusné ee zadržet jak nejdéle to šlo. Když už mamka  u Martin viděli že nejsem schopna to vydržet přikázaly mi abych šla do pokoje. Pomalu jsem se zvedala a najednou když jsem stála těsně nad gaučem jsem cítila jak se mi svěrače uvolnily a já jsem dovnitř plínky pustila tu nejhroší věc kterà ze mě kdy vyšla. Ten odér byk strašný ale co se nedalo vydržer byl ten objem a zvukový doporovod jako kapela. Měla jsem to snad všude a pořàd to nepřestávalo, hrnulo se mi to dokonce i dopředu. Nejhorší na tom  bylo to že se mi to takovým nějakým způsobem i  líbilo.
Zrovna v dobu kdy jsem si myslela že už je konec jsem zaznamenala že si me mamka nahrává a šokem jsem přepadla do zadu, sedla si na ten nepořádek a začala strašlivé brečet. Mamka si ještě rýpla" Tak co Králko? Máš tam bobeček? Jo, máš tam ee?

Pokračování příště/ pokud bude zájem
 Zároveň mám v plánu začít psát fantasy zivot rodiniky tatínka a jeho abdl holčicky


« Poslední změna: Června 25, 2017, 18:24:54 od Bibinko »
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Byla jsem zlobivá 2
« Odpověď #1 kdy: Června 22, 2017, 21:48:59 »
Jako admin uznavam, ze na tohle proste nemam.

Mohl by jste nekdo dotycne vysvetlit, ze me nezajima jestli je to smyslene ci ne, a ze by laskave mohla neuvadet naprosto vsude cisla pod 18 ?

Druhak by mohla byt vzhledem ke svemu veku vubec rada, ze jsem dal na nazor lidi, ze zde muze byt a radeji se nevyjadrovat ve smyslu: Jsem rada, ze konecne mohu prispivat.
Porad plati, nemate narok na neco, co je mimo pravidla. Zalozte si vlastni forum, s vlastnimi pravidly a tam si je porusujte jak chcete. Za komousu se rikal dobrej vtip - On se treba nekdo blbe vyspi a zejtra taky vedoucim bejt nemusite.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Byla jsem zlobivá 2
« Odpověď #2 kdy: Června 22, 2017, 21:53:44 »
mco se omlouvám, nezdá se mi to zase tak dobré, a budu se snazit dalsi pribeh napsat 18+
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline seni

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 35
  • Karma: 0
Re:Byla jsem zlobivá 2
« Odpověď #3 kdy: Června 22, 2017, 22:07:59 »
raulik: trpělivost, já jí to vysvětlím. Je to mládě. Díky i za ní, že může přispívat na téma příběhy.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Byla jsem zlobivá 2
« Odpověď #4 kdy: Června 23, 2017, 08:30:52 »
Pěkné těším se na pokračování :) :)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Byla jsem zlobivá 2
« Odpověď #5 kdy: Června 23, 2017, 14:48:57 »
 Opět velice pěkné ale opravdu se skus vyhýbat tomu věku u nas v republice je dost blbcu to by se toho mohly chytit a nebudeš mít problem jen ty ale i admini fora tak pokračuj ale bez psaní věku kdo příběh četl tak věk už zná tak ho není třeba furt připomínat. Jináč pokračuj v psaní skvělích příběhu máš na to talent.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Byla jsem zlobivá 2
« Odpověď #6 kdy: Června 25, 2017, 16:47:19 »
Moc všem děkuji za rady. Doufám že se  vám i nadále budou moje příběhy líbíit
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Byla jsem zlobivá 2
« Odpověď #7 kdy: Června 25, 2017, 23:34:48 »
pěkné držím palce

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Byla jsem zlobivá 2
« Odpověď #8 kdy: Června 28, 2017, 14:02:43 »
Opravdu super čtení, již se těším na pokračování.