Autor Téma: Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?  (Přečteno 12051 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« kdy: Června 19, 2017, 17:08:11 »
Ahojíík všem, zajímalo by mě v kolika letech jste začali nosit plenky, myslím tím abdl ne treba od narození nebo tak.  Já přidám taky svoji trošku do mlýna.

Začala jsem před 15.mi narozeninami když jsem se omylem počůrala ( jsem to nestihla kvůli zipsu který se mi zasekl)
a zalíbilo se mi to a dumala jsme nad tím jaké by to bilo do plíny a pak to šlo ráz na ráz, je pravda že je mi 16 a od té doby jsem se 3x počůrala z toho jsem měla 6 plinek na sobe, takže jsem je na sobe moc nemela. Jde ale o to že to byli plenky které jsme tajně vzala od malé 3leté segry moji kamarádky. Byli to pampersky, nejake vetsi ale, pro ty batolata
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #1 kdy: Června 20, 2017, 15:21:36 »
ja som zacal nosit plienky v stich nie na stalo obcasne az doteraz :P

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #2 kdy: Června 20, 2017, 16:24:54 »
Já od 12ti  občasně kvůli nočnímu pomočování apotom od 17ti jsem je dostal i občasně přez den protože jsem se v noci stále počůraval tak jsem začal trochu dumat jaké bi to bylo počůrat  se v tolika letech do gatí přes den. No netrvalo to moc dlouho a plan jsem jednoho zimního dne uskutečnil , šel jsem ven a asi tak za hodinu jsem se vratil z mokrýma kalhotama mezi nohama, když mě mama viděla tak se nejprv zhrozila a ptala se mě co se stalo odpověděl jsem že se mi zasekl zip a já se počůral , mavla rukou a řekla že se to stává, čekal jsem hořší reakci nějakí křik snad dokonce i výprask ale nic. Tak jsem další den svůj tajný plán opakoval opět jsem šel ven na procházku když jsem ucítil potřebu na čůrání tak jsem mírně zatlačil a počůral se vracel jsem se domů a cestou jsem ucíti nutkání na kakání ,cvíli jsem dumal zda to také nezkusit pustit do gatí .  Váhal jsem a pochvýli jsem to pustil a do gatí se mi valilo něco teplého nepříliž voňavého. Ucítil jsem nádherné teplo a nepopsatelný pocit překvapení a radosti. Došel jsem domu vešel jsem do chodby a mamka přišla a nestačila se divit její 17ti letý kluk tu na verandě stojí zřízený jak batole co se učí na nočník. Řekla že to není normální a čekala co asi tentokrát použiju za výmluvu. Řekl jsem jí na rovinu že jsem to nestačil domu na zachod , mamka mě poslala do koupelny abych se omyl a někam odešla vrátila se asi za půl hodki to už jsem byl usebe v pokoji a hral si na PC. Mamka vešla a řekla co to jako má bejt že když se chovam jak mimino tak jak mimino budu nosit plíny. Řekla mi at jdu sní vstal jsem a šel sní do obývaku kde mě položila na gauč a dala plínky pro dospělé takže jsem od té doby měl plíny 24/7 . Takže odpovět na otázku od kdy jsem ABDL je od 17ti.

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #3 kdy: Června 20, 2017, 17:10:37 »
goodnite Hele nic proti tobe , vůbec ne :) , Ale tvoje story asi nebude moc realy co ? Tohle by přeci žádná máma neudělala.

Offline djwiktor

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 96
  • Karma: 1
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #4 kdy: Června 20, 2017, 18:18:48 »
Tiez si myslim,  ze toto je riadne vymysleny pribeh.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #5 kdy: Června 21, 2017, 10:58:53 »
Realné je jen spoloviny a to z té že jsem se v noci počuraval až do svých 17nácti let. A tudíž jsem opravdu nosil plenky na spaní.  V těch dvanácti mi to ani moc nepřišlo ale jak věk pokračoval tak jsem si začal plenky užívat přes noc naplno  to že bych měl plenky přes den jsem si trochu pro zajímavost přimyslel. Ale když jsem byl čilou náhodou občas sám doma tak jsem si na mimčo hrál i přes den .

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #6 kdy: Června 22, 2017, 00:43:23 »
Dokud jsem byl ještě malý, tak jsem (ne až tak) tajně bral plínky mladšího bráchy, dokud to šlo.

Pak jsem si prvně asi v 22 letech koupil jednorázovky v lékárně (Molicare modré).

Offline octavian

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #7 kdy: Července 10, 2017, 00:42:53 »
tuším to bolo v 10:)

Offline lucietr

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #8 kdy: Července 11, 2017, 07:28:06 »
Tak u mně to bylo asi do 8 let kdy jsem trpěl v noci jako dítě nočním pomočováním. Pak byla nějakou dobu přestávka a od 15 jsem začal nosit plíny tajně aspon občas na noc. Dělalo mi dobře ten pocit tepla a plnění plín. Po čase, kdy jsem po operaci  m.m.  musel nosit plíny ze zdravotního důvodu už nebylo co tajit a plín se staly součástí života. Nyní to všichni v okolí vědí a už to nikdo neřeší.

Offline duch

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 0
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #9 kdy: Září 11, 2017, 21:48:52 »
U mě to začalo asi ve 13, kdy jsem si vytvořil vlastní látkový pleny s igelitovým svrškem. Postupně jsem vystřídal několik typů dětských plen a nyní si občas objednám pleny pro dospělé. Je to pro mě jednou za čas skvělá relaxace.

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #10 kdy: Září 22, 2017, 12:30:29 »
V asi třinácti nebo čtrnácti jsem poprvé koupil natahovací plenky a ty lepítkové o dva roky později. Zájem jsem o ně měl ale už dříve, sám od sebe bez nějakého podnětu. :)

Offline Snek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #11 kdy: Září 23, 2017, 10:36:23 »
Ahoj. Já začal tak v 10 letech na noc tajně nosit plenky mého malého synovce. Potom 25 let nic a dnes mi moje druhá žena dává plenky na noc a nebo do prace v kombinaci s pásem cudnosti. Uzamčen jsem trvale

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #12 kdy: Října 07, 2017, 03:51:42 »
Je to příjemné se v plence počůrat, ale ještě příjemnější je pak v té mokré plence masturbovat. To je taková rada pro Králku, ale myslím, že je zbytečná, že už to dávno dělá... :)

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #13 kdy: Října 07, 2017, 17:01:42 »
Myslím, že předchozí příspěvek je dobrým příkladem toho, proč se tu holky moc nevyjadřují a proč má Kralka zablokované soukromé zprávy.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Tak co, v kolika letech jste začali nosit plenky?
« Odpověď #14 kdy: Října 07, 2017, 19:07:42 »
Myslim, ze predpredchozi prispevek (od mirekkkk) je velmi peknou ukazkou jak dostat banana na cestu :D Pa brouku