Autor Téma: jak se pokakat  (Přečteno 7090 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
jak se pokakat
« kdy: Června 15, 2017, 22:40:07 »
 :) ;) ahoj všem. Uz pul roku tajne nosim plenky aby o tom nikdo nevedel. Jednou me mamka malem nacapala. Ale jinak se drzim. Kupuii si ty nejvetsi detske ( jeste se vejdu celkem.dobre.) a parkrst jsem se do nich uz i pocurala ale chtela bych vyzkouset se pokadit. Tak nejak aby to vyslo ven samo. Tal.jestli mate nekdo zkusenosti tak bych se chtela zeptat jak se pokakat co nejvice a na zpusob prujmu. Diky vsem za reakci. Jinak jsem rada ze jsem nasla nekoho jako jsem i ja sama
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

plenkar6231

  • Host
Re:jak se pokakat
« Odpověď #1 kdy: Června 22, 2017, 12:50:00 »
Ono to možná zní zajímavě, ale na kadění do plínek myslím nic super není.. ;) Osobně bych zůstal u čúrání a užíval si to, na zbytek používat dál záchod.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:jak se pokakat
« Odpověď #2 kdy: Června 22, 2017, 13:31:44 »
Ano, plně to chápu, zde by snad pomohla nějaká ta neutralizační látkia, která by zneutralizovala hlavně ten nepříjemný zápach a bakterie, co si budeme nalhávat, oproti moči je stolice daleko infekčnější.
Mé povídky v sekci Převratné novinka se touto tématikou zabývají, já doufám a cítím v kostech, že jednou k takové neutralizaci dojde. První vlaštovkoui je následující odkaz
http://sip.denik.cz/zabava-a-video/vanocni-hit-na-webu-kapsle-po-kterych-vetry-voni-jako-cokolada.html
Nevím, co by to udělalo v případě, že by se po požití těchto kapslí někdo pokadil.
Jsem přesvědčen, že, pokud by došlo k vynálezu podobné látky, nebo, daly-li by se pilulky a kapsle takto použít, u počůrávání by zřejmě nezůstalo.


Ashertova

  • Host
Re:jak se pokakat
« Odpověď #3 kdy: Září 12, 2017, 06:39:09 »
At that time, you have grown or been a child. haha.