Autor Téma: kalhotky  (Přečteno 5865 krát)

Offline pete

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 1
kalhotky
« kdy: Května 19, 2017, 21:42:54 »
Dobrej chtěl bych se vás zeptat chtěl bycg si nechhat někde ušít kalhotky na plenky co jsem nesil jako mimino ale nemůžu najít jejich obrázek byli vyráběné asi mezi rokem 1988 a crokem 1992 byli bilé a na suché zipy  hodně šustily vevnitř byla síťka a podní byli plastové kuličky a do nich se dávaly látkové pleny já nosím jen občas pleny a hlavně z důsledků šikany na základní škole tohle je můj první dotaz děkuji

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:kalhotky
« Odpověď #1 kdy: Května 20, 2017, 22:24:12 »
To jsi musel mít něco hodně zvláštního. Kalhotky s plastovými kuličkami. Nepamatuji, že bych něco podobného v drogerii, kde se tehdy plenkové kalhotky běžně kupovaly, viděl. Asi by Ti víc pověděli rodiče. Ale to by jsi musel nějak vhodně zavést hovor. Jestli to někdy zjistíš, budu rád, když mi dáš vědět, g

Offline plenkov

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 9
  • Karma: 0
Re:kalhotky
« Odpověď #2 kdy: Června 21, 2017, 14:02:16 »
Nejradši mám kalhotky z in-tex z Třebíče. Paní je moc šikovná a příjemná.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:kalhotky
« Odpověď #3 kdy: Června 22, 2017, 07:42:32 »
ozna jo , mozna ne. Ale kazdpadne je velice sikovna. Dela velice precizne, podle zadanych rozmeru a kdyz clovek chce nejakou upravu , tak neni zadny problem .

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:kalhotky
« Odpověď #4 kdy: Června 24, 2017, 13:30:44 »
Potvrzuji předchozí slova. V In-texu šijí opravdu skvěle, naprosto samozřejmě akceptují požadavky či připomínky k úpravě a nikdy žádný "nemístný" dotaz či poznámka.