Autor Téma: Objednávka  (Přečteno 3839 krát)

Offline Tomas

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: -1
Objednávka
« kdy: Dubna 24, 2017, 17:26:09 »
Ahoj,

...
zde byl text inzerátu, který opět porušoval pravidla a i slovo jeho autora. Tomášovi jsem dal prst (přes jeho porušení pravidel) s tím, že bude dodržovat dohodu mezi námi. Nedodržoval naprosto nic a stále si dělal své - kousek po kousku zkoušel co ještě projde. Napřiklad mi již 3* sdělil, že zde již nebude publikovat žádné inzeráty - trval jsem totiž na původní dohodě - bez vyjimky. Takže mi dnes došla trpělivost a je mi jedno, za jakým účelem, či s jakou odezvou od ostatních se zde prezentoval. Dostal finálního banána na cestu a pokud chcete najdete ho zřejmě na inzertních serverech.

...

Tomáš
« Poslední změna: Dubna 24, 2017, 22:09:07 od raulik »

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Objednávka z kemo-cyberfashion.de
« Odpověď #1 kdy: Dubna 24, 2017, 21:46:12 »
Tomáš,
toto nie je prvýkrát, kedy na tomto fóre ponúkaš hromadný nákup zo zahraničia.

Chcel by som veriť, že
  • buď takýmto spôsobom chceš čitateľov upozorniť na obchod, o ktorom možno nevedeli,
  • alebo sa chceš podeliť o poštovné.

Pravidlá fóra však vyslovene zakazujú
Citace
Nabízení jakýchkoliv služeb, bez předchozí dohody s administrátory
https://abdl.cz/index.php/topic,3246.0.html

Toto (spoločný nákup, resp. spôsob "ja to pre vás kúpim a potom vám to predám") je služba, a pokiaľ viem, nemal si to vopred dohodnuté s adminmi.
Zhodou okolností som admin aj ja, a so mnou si nemal dohodnuté nič. Čo Ti na to povedal Raulík snáď vieš. Ja áno, komunikujeme spolu, ale nemám potrebu to tu opakovať.

Môžeš to pravidlo nechápať, môžeš žiadať o jeho vysvetlenie, môžeš (asi...) hovoriť že sa ti nepáči. Ale kým to pravidlo platí, musíš ho dodržiavať.
Aj mne sa niektoré pravidlá kedysi zdali "cez čiaru", ale som na fóre >10 rokov, mal som čas popremýšľať nad významom, a všetky majú zmysel.

Konkrétne toto jedno pravidlo: Za obsah fóra je v konečnom dôsledku zodpovedný admin. Ak by tu niekto ponúkal službu, ktorá je napríklad protizákonná, tak admin bude mať problém. Tá dohoda s adminmi, ktorou sa podmieňuje ponúkanie služieb, slúži napr. aj na to, aby si admin bol istý, že služba je "košér".

Niektorí sa poznáme osobne, niektorí celkom dlho, ale Teba žiaľ poznáme len online rok a pol, a 31 z 33 Tvojich príspevkov, teda 94% je o obchodovaní (nákup, predaj, objednávka...). Naozaj som si ich teraz pozrel všetky.
Ak chceš obchodovať s ABDL vecami, tak good luck, ale povedz to na rovinu tak ako to je a nemaskuj to za "poskladáme sa na poštovné".
Ale ani to Ti nedáva dôvod nedodržiavať pravidlá tohto fóra.

Pre ostatných: dodržujte tie pravidlá, resp. pokračujte v ich dodržiavaní, nech to aj naďalej funguje.
Ďakujem za pochopenie.
« Poslední změna: Dubna 24, 2017, 22:01:47 od ababyi »