Abdl > Hlavní nádraží

Kam vyhadzujete použité plienky?

(1/3) > >>

ababyi:
Stala sa mi včera taká príhoda. Išiel som autom, zaparkoval som na sídlisku pri bytovkách, vystúpil som a zapálil som si (som fajčiar). Bola to posledná cigareta z krabičky, tak som krabičku išiel vyhodiť pekne slušne do kontajnera. Otvorím kontajner a tam hneď navrchu sáčok plný odrezkov z Pampersiek. Predstavte si normálnu Pampers plienku (detskú), roztiahnite ju do roviny a odrežte všetky 4 "uši" -- 2 lepítka zozadu a 2 miesta-na-lepítka spredu. Tak toto tam bolo, veľa veľa, a hneď vedľa toho plienka, resp. naťahovacie nohavičky, s 2 inko vložkami. Žlté, mokré. Si živo predstavujem toho bezdomovca, ktorý to tam rozbalil... :)
Nebývam tam, išiel som tade náhodou, ale asi je to celkom dobrý indikátor, že tam niekto DL žije.
No a teraz k otázke: ak bývate na sídlisku, vyhadzujete použité plienky rovno "na drzovku" do vášho kontajnera, alebo to nejako diskrétne balíte, alebo robíte odpadovú turistiku k nejakému cudziemu smetiaku, alebo ... ?

rejden:
V noci někdy jdu jenom s plenkou v ruce a pohodím ji do popelnice jen tak, ale pouze když si jdu vážně o půlnoci nebo později zapálit a chci se ji zbavit bez ostatních odpadků. Jinak je vyhazuju normálně do koše v nějakém sáčku nebo pytli do koše. Obyčejného člověka to nezajímá a že si to nějaký bezdomovec rozbalí mě taky netrápí, pokud jde náhodou někdo okolo a vidím, že zrovna jde taky něco vyhodit, postarám se o to, aby pytel dopadl vzhůru nohama nebo aspoň nešlo vidět dovnitř.

Trolko:
mne sa raz stalo tym ze byvam v rodinom dome a mame vlastny kos a jedno rano cakam na smetierou a oni otvorili kos a navrchu pouzita plienka crinklez a pozerali namna ako na uchyla :D :D :D

ababyi:
No veď to správne pozerali, či...? :D

gumplík:
Já ty plenky které mám upotřebené kakáním, tak dám do voňavého sáčku na plenky, které jsem koupil v dětské drogerii v Tescu, tak sáček potom zasukuji a dám do igelitového pytle v koši a až je koš plný,tak ho vynesu. Taky se samozřejmě snažím aby do pytle nebylo moc vidět.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi