Autor Téma: Jak jsem začal nosit plenky  (Přečteno 13082 krát)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Jak jsem začal nosit plenky
« kdy: Února 21, 2017, 20:41:50 »
Jak jsem začal nosit plenky

Omluvte chyby, které jsem přehlídnut, povídku jsem našel na internetu, se strašlivými
hrubkami. Takže nějaké chyby jsem opravil, nějaké jsem asi přehlídnul. Snad
se Vám povídka líbila, pokračování k ní jsem nenašel, ale možná nějaké vytvořím. Pokud jste pedanti na chyby, tak jak bude více času tak povídku ještě doopravím.
Záleží jak bude čas.


Už od dětství mě plínky přitahovaly nevzpomínám si přesně, ale když mi byly asi 4, tak jsem záviděl svojí sestře, že nosí plínky a já ne. A tak jednoho dne když se máma nedívala jsem si vzal tři plínky a strčil si je do slipů a počural se. Moc se mi to líbilo. Máma samozřejmě nic nepoznala.
Potom jsem na plínky zapomněl, asi po 3letech, když mi bylo asi 7 jsem byl nemocný. Tak jsem se počural. Máma převlíkla postel a potom odešla, po chvilce se vrátila a donesla plenky a řekla mi, že mě dá pro jistotu plenky, aby nemusela znovu převlékat postel. Já jsem se strašně styděl a říkal jsem, že se nepočurám. Ale máma trvala na svém. Odkryla deku sundala mi pyžamo vložila mi pod zadeček čtyři bavlněné plenky a nandala mi gumové kalhotky. Potom mi už ani pyžamo nenandala, přikryla mě a odešla. Jen co odešla přestal jsem se stydět a říkal jsem si, že je to docela fajn nosit plínky. Po celou dobu co jsem byl nemocný jsem si to užíval a občas jsem se nechtěně počural máma mě potom vždycky přebalila. Když jsem se asi po týdnu uzdravil, tak mě máma plenky už nedávala a mě to mrzelo. V té době se mi ještě několikrát zdálo o plínkách. Potom jsem na plenky úplně zapomněl.
Když mi bylo asi 12, tak jsme se stěhovaly a při stěhování sklepa jsem uviděl plný velký pytel plínek a vtom jsem si pomyslel co kdybych si ty plínky vzal a počůral se do nich. Asi měsíc potom když už jsme byly přestěhovaný a byl jsem sám doma jsem si vzal klíče od sklepa a vydal se na průzkum.Došel jsem do sklepa,odemknul jsem a s udiveným pohledem jsem koukal na to bohatství. Po chvilkovém váhání jsem roztrhnul pytel a vyndal jsem jednu plínku. Pořádně jsem si jí osahal přivoněl a bylo rozhodnuto, vytáhl jsem ještě tři, protože po dlouhém váhání jsem uznal, že čtyři plenky jsou akorát. Plenky jsem si dal do batohu,  který jsem si vzal a šel jsem domů. Doma jsem pro jistotu zamknul na řetěz a vysvlékl jen do slipů, lehnul jsem si na postel mezi nohy jsem si vložil čtyři srovnané bavlněné plenky a s úplnou rozkoší jsem si to užíval. Asi po hodině se mi začalo chtít čůrat. Chtěl jsem se počůrat do plenek, ale prostě jsem to nedokázal, moje svěrače byly tak vycvičené, že to nešlo. Šel jsem na záchod, vyčůral se a pak jsem si nandal plenky a šel jsem si lehnout do postele. Bylo sice dopoledne,  ale jak jsem byl smyslu zbavený, tak jsem usnul a vtom slyším bušení na dveře a lomcování se řetězem a taky jak na mě máma volá Honzíku. V tu chvíly mě začalo bušit srdce a urychleně jsem uklidil plenky pod postel a šel mamě otevřít. Máma se ptala, proč se zamykám na řetěz a já jsem s bušícím srdcem a se strachem, aby něco nepoznala vymluvil, že tady někdo zvonil a potom strkal klíč do zámku. Asi mi na to skočila, protože pak se na nic neptala a všechno šlo jako každý den. Večer když jsem šel spát tak jsem si nandal plenky a užíval si, ale když jsem začal usínat, tak jsem si je sundal a schoval pod postel. Tak nějak jsem to dělal asi půl roku.
Potom jsem odjel na prázdniny ke strejdovy který měl v té době dvě malý holky. A tam jsem poprvé spatřil jednorázové dětské plenkové kalhotky. U strejdy jsem nic nezkoušel, protože jsem neměl chvilku soukromý, pořád jsem si hrál s holčičkami a akorát jim záviděl ty jejich plenky. Když jsem odjížděl, tak jsem si tajně přibalil do mých věci dvě plenky.
Až jsem byl konečně doma zase sám, mohl jsem si vyzkoušet jaké je to nosit jednorázové plenky. Opět jsem si lehnul na postel a nandal si plenku po dlouhém zkoumání jsem si jí zapnul na suchý zip a nestačil se divit, že mi je i když trochu malá. Užíval jsem si každé vteřiny v plence a poslouchal jak šustí. Když se mi začalo chtít čůrat, tak jsem si řekl, že tohle není žádná látková plenka a že se můžu počůrat, ale v postýlce to nešlo a tak jsem šel na záchod.Tam jsem si sednul i s plenkou na záchodovou mísu a chtěl jsem se počůrat, ale nějak to nešlo. Po usilovném soustředění jsem se počůral a vychutnával si ten krásný hřejivý pocit v počůrané plínce, poté jsem si zkontroloval jestli to všechno vsákla a šel si lehnout do postele. V posteli jsem si lehnul na břicho a rukama si mačkal přes plenku penis a předstíral, že se mi chce čůrat a že se počůrám, ale mě se chtělo doopravdy, tak jsem si mačkal penis tak, abych se nepočůral, ale to už najednou nešlo.  Pustil jsem do plenky. Cítil jsem tak nádherný pocit jaký jsem kdy v životě necítil. Byla to erekce a od té doby mě nic jiného než plenky natolik nevzruší. Tak jsem si užil jenomže plenkové kalhotky byly jenom dvě. Od té doby jsem se nemohl počůrat a to nebylo ono.
Když mi bylo asi 17, tak jsem odjel na chalupu a tam jsem  se zapovídal se sousedkou, že jedou na dovolenou a že nemůžou nechat barák bez dozoru. A tak mě poprosila, jestli jim nemůžu hlídat týden barák, že mi to zaplatí. Já jsem souhlasil, protože jsem byl na prázdninách a stejně jsem neměl co dělat. Než odjela, tak mi dala klíče a poprosila mě jestli bych jí tam nemohl trochu uklidit, protože tam měla strašný nepořádek, že mi to taky zaplatí. Já jsem souhlasil, protože v 17 se špatně shání nějaká brigáda a tohle vůbec nebyla žádná těžká práce.Tak jsem se díval na televizi a trochu poklízel a najednou jsem v pokoji její sedmiletý dcery uviděl plenkový kalhotky. Když jsem se podíval z blízka viděl jsem, že jsou nějaké větší než pro mimina a tak mi došlo, že se její dcera musí počůrávat a že nosí plenky. Byl jsem radostí bez sebe, protože jsem měl konečně plenky a ještě velikost, která mi je. Protože jsem byl v 17ti letech drobné postavy.Tak jsem si ten týden užíval v plenkách a ještě v klidu sám v baráku, že na to vzpomínám do dnes. Když sousedka přijela i se svojí rodinou z dovolené,  tak mi dala peníze moc děkovala za hlídání domu a za úklid. A taky mi řekla, že když budu někdy něco potřebovat, tak ať se stavím. Od té doby jsme se sousedkou dobrý kamarádi a když jsem vždycky na chalupě, tak se mě nemůže dočkat.

zdroj: http://www.hevera.estranky.cz/clanky/jak-jsem-zacal-nosit-plenky/jak-jsem-zacal-nosit-plenky.html
« Poslední změna: Února 21, 2017, 21:08:14 od peja »

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Jak jsem začal nosit plenky
« Odpověď #1 kdy: Února 22, 2017, 09:41:18 »
Děkuji za překlad, je to opravdu vynikající

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Jak jsem začal nosit plenky
« Odpověď #2 kdy: Února 22, 2017, 14:05:47 »
Me se povidka libi, proto jsem ji prevzal, byla puvodne taky psana v cestine jen s hroznyma hrubkama. A navic taky castecne vyjadruje jak jsem se k plenkam dostal ja. Ale jen minimalne. Jelikoz jsem nenasel pokracovani, vymydlim vlastni jak bude cas, a bude popisovat uz jen moje zkusenosti z ABDL.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Jak jsem začal nosit plenky
« Odpověď #3 kdy: Srpna 15, 2023, 20:18:45 »
Ide o skutočný alebo vymyslený príbeh? Totiž všetky príbehy sa začínajú, tak ako by sa naozaj stali. A mám potom rozlíšiť pravdu od "výmyslu".... Inak nečítal som ho celý, ale má dobrý začiatok a aj dej je dosť pekný.....
Bez cumlíka ani na krok.