Autor Téma: Stěhování do Číny 2 část  (Přečteno 9471 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Stěhování do Číny 2 část
« kdy: Února 14, 2017, 17:48:51 »
Stěhování do Číny 2 část

Jak jsme se Ying Lao vzaly začal náš krásny život plný dobrodružství a však nebylo to ono když oba jsme byly závislý na plenkách, ale snažily jsme se žit pohodový život.

Po několika letech manželství se nám narodila dcerka pojmenovaly jsme ji Ying Peter Lao.
Jak nám dcerka rostla byla čím dál víc zvědavější .
A tak se nás jednoho dne ptá proč nosíme oba plenky .
A tak jsme ji to vysvětlily že já je mám z důvodu že jsem byl ve škole šikanován  a maminka byla unesena a naučena na plenky .
Když dcerce dotáhlo na 15 tak nám řekla že nám pomůže že se o nás bude starat je pravda oba jsme již byly starší ,ale nechtěly jsme dcerce dělat zbytečný starosti a tak jsme ji řekly ať si užívá života .
Dcerka odvrátila naše slova a řekla že by chtěla plenky také a to nám vypadly oči z důlku .
Snažily jsme se ji to vymluvit ,ale byla rozhodnutá a tak jsme ji to teda svolily jenže nás ani ve snů nenapadlo co má v plánu .
Po několika dnech nám řekla že jde bydlet sama že chce soukromí a tak jsme řekli že ano.
Po cca měsíci přišla za námi policie že naše dcera unesla kluka kterému bylo asi 15 let a že neví kde jsou zda bychom jim nepomohly .
To víte žádný rodič neudá svou dceru tak jsme řekli že nevíme kde může být .
Samozřejmě byla s námi v kontaktu a tak jak odjela policie tak jsme ji zavolali a zeptaly se co to dělá a ona nám pověděla že nám to řekne ,ale ne teď…
Uběhl asi rok kdy  k nám dcera přišla a ukázala nám fotky na kterých jak jsme zjistily byl syn bývalého přítele Ying Lao  .
Tak už víme co měla dcerka v plánu a tak naučila toho kluka na plenky tak jako to udělal kdysi bývalý přítel Ying lao .

PS: pokračování příště moc mě nehejtujte nejsem příliš tvůrčí typ na příběhy  ale i tak děkuji

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Stěhování do Číny 2 část
« Odpověď #1 kdy: Února 15, 2017, 07:50:14 »
Již se těším na další pokračování.

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Stěhování do Číny 2 část
« Odpověď #2 kdy: Února 15, 2017, 11:11:45 »
děkuji že se vám příběh líbí inspiroval jsem se právě jedním filmem ,kde sice nebyly plinky ale troška překopání nevadí :)

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Stěhování do Číny 2 část
« Odpověď #3 kdy: Února 15, 2017, 18:54:13 »
Moc pěkné zajímave :-)