Autor Téma: Stěhování do Číny  (Přečteno 17093 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Stěhování do Číny
« kdy: Února 14, 2017, 00:03:41 »
Stěhování do Číny

Ahoj jmenuji se Petr a povím vám svůj příběh.

Když moje máma dostala práci v továrně na boty tak se nám začalo dařit moc dobře co se financí týče , ale pak tu továrnu zavřely tak mámu přeložily do Číny zde se odehrává můj příběh .

Jak jsme přijely do Číny tak jsem koukal jak to zde vypadá byl jsem uchvácen .
Nestačil jsem se ani rozkoukat a musel jsem do školy .
Tak jsem šel ,ale 1 den neprobíhal tak jak jsem chtěl jsem černý a tak asi víte jak jsem trpěl .
Začaly mě kluci ve škole šikanovat a zde již začaly problémy .
Začal jsem se v noci počurávat a tak to šlo několik týdnu až to maminka nevydržela a zašla semnou k doktorce ta hned automatický řekla že se budu muset vrátit k plenkám .
To víte oponoval jsem že ne že to nepřipadá v úvahu ,ale víte rozhodnutí maminky bylo 100% a tak jsem začal na noc nosit plenky .

Před asi měsícem po tom co jsem začal nosit plenky na noc jsem se začal počurávat i přes den
A tak jsem musel začít nosit plenky i přes den .
Samozřejmě jsem byl středem posměšku ze strany spolužáku až na jednu osobu a to na holku jménem Ying Lao .
Ta se mě zastala a začala se semnou bavit a snažila se abych přišel na jiné myšlenky .
Byla moc pěkná a hodná zároveň což tyto 2 vlastnosti jsem potřeboval abych přestal myslet na to že nosím plenky .
A tak jsme se začaly scházet a po asi 3 měsících co jsem se znaly jsme se do sebe zamilovaly ,což mělo velké následky .
Můj problém nebyl jen můj ,ale byl i Ying Lao a ta se ze strany svého bývalého přítele stala terčem šikany .Abych byl konkrétní její přítel byl synem mafiána a tak zařídil u otce to že Ying unesly a naučily ji taktéž na plenky .
Jak ji našly byla vyhubla ,ale samozřejmě měla plenky po několik vyšetření ji doktoři oznámily že již ji plenky zůstanou  .
Já jsem byl rád že je v pořádku ,ale nebyl jsem rád že skončila kvůli mně na plenkách a tak jsem to začal řešit .
Díky ni jsem měl dost síly postavit se všemu co nás čeká .
A tak po několika letech jsme se zasnoubily a začal náš život jít tak jak má být.

Pokračování příště……
 
pokračování bude příště a bude zajímavější než tento začátek

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Stěhování do Číny
« Odpověď #1 kdy: Února 14, 2017, 15:17:17 »
Už se těším na pokračování.Určitě to budu číst dál a jsem natěšený jak se bude dál odehrávat děj. :)

Offline Petra N

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
Re:Stěhování do Číny
« Odpověď #2 kdy: Září 07, 2018, 12:46:48 »
Dobré, ale proč tolik hrubek?