Autor Téma: Sraz v Brně  (Přečteno 16144 krát)

Offline Raptorce

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Sraz v Brně
« kdy: Února 09, 2017, 21:05:44 »
Ahoj byl by někdo pro udělat srazik v Brně?

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #1 kdy: Února 10, 2017, 07:30:26 »
Rozhodne by som to mal blizsie  :)

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #2 kdy: Února 10, 2017, 10:32:39 »
Ja tiež.

Offline Monicka777

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 3
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #3 kdy: Února 10, 2017, 10:37:10 »
Proč ne :)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #4 kdy: Února 10, 2017, 16:46:36 »
pokud by to jen trochu slo, tak bych dorazil a vzal par lidi z prahy.
« Poslední změna: Února 10, 2017, 17:04:17 od raulik »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #5 kdy: Února 10, 2017, 22:01:41 »
Tak pokud by se opravdu zadařilo a sraz v Brně by byl, tak bych se zcela jistě snažil, abych na něm nechyběl...

Offline Monicka777

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 3
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #6 kdy: Února 10, 2017, 22:43:53 »
No otázka je, kde přesně v Brně to uskutečnit.

Offline Raptorce

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #7 kdy: Února 12, 2017, 09:58:10 »
Jsem rád že je nějakej zájem, pokud máte nějaký návrh kde a kdy sraz udělat budu rád.

Offline pyžamáček

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -1
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #8 kdy: Února 13, 2017, 13:35:53 »
Tak koukám, že najednou spousta hlasů o tom, jak sraz by se měl uspořádat v Brně  :-\. No, mě je to celkem jedno, zda to bude v Praze nebo v Brně, nicméně to Brno nevidím realisticky. Nechci vám brát iluze, ale zkuste počítat se mnou : 1) - kdo to bude pořádat ? Ujme se někdo z Brňáků organizace srazu, tj. najde někdo vhodné prostory, podobné těm jako je Ateliér v Praze, co Brňáci ? Doufám, že tady nikdo nečeká, že Raulík a kolektiv, kteří připravovali srazy v Praze v předchozích letech a kteří toho pro nás dosud tolik udělali, nyní vyskočí, a poběží radostně organizovat jakousi akci v Brně...  2) - v Praze, která má víc než 1 200 000 obyvatel, se přihlásilo 10 lidí ! Kolik jich bude ve finále v Brně, které není ani poloviční ? Pět ? Sedm ? Přemýšlejte... P.S. - jak říkám, nechci vám brát iluze, ale reakce nějakého organizačního týmu z Brna se tu nejspíš nedočkáme  :D, bohužel.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #9 kdy: Února 13, 2017, 13:50:50 »
Děkuju ti náčelníku, že ses mě zastal :D

Ohledně realizace srazu, zas to tolik práce není, krom vydiskutování reálného termínu zde, či v Aťasu. Co se týče samotného srazu, vždy to tak nějak vyplynulo a enormní přípravy nebyly - i kvůli prostorám, i kvůli osazení. Ono kdo má doma přebalovací pultík a je ochotnej ho na sraz vzít že. V Brně je možná méně lidí, ale nebral bych tomu nápadu elán už teď - má to šanci na realizaci. Je potřeba sehnat prostory úchylákům pozitivní a to je základ. Pak vyjednat termín a doufat, že přihlásí lidí dost, aby se to alespoň zaplatilo majiteli prostor. Nebudem si nic nalhávat, málokdo tam utratí nějaké větší peníze a proto je vstupné de fakto velká část výdělku - i proto je to s Aťasem složitější. Být nás 20-30, tak se dá podniknout už něco podstatně většího a třeba i časově delšího.

Tzn, dohodněte sraz a pokud to bude trochu možné dorazím sám či s raulinkou a vezmu do zbytku auta lidí co se vleze a je povoleno zákonem :) (Tzn žádná mimina v kufru či za předním sklem) - víc teď - takto na dálku - pomoci nedokážu. (A o tom, že z Prahy znám brněnské kluby už se ani nemůžeme bavit)

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #10 kdy: Února 14, 2017, 01:55:00 »
Zásadná otázka je, či pôvodný autor myšlienky, Raptorce, má/mal(a) nejakú konkrétnu predstavu o brnenskom zraze, alebo či išlo len o želanie "bolo by to fajn v Brne" bez konkrétnych detailov.
Totiž, bolo by to fajn kdekoľvek, pokiaľ to je vhodne blízko a za rozumný peniaz.
Z druhej reakcie autora mám skôr pocit, že išlo o možnosť (b), teda že v Brne super, ale netuším kde.
Zraz je asi hlavne o priestoroch, nepotrebujeme žiadne extra vybavenie, i keď Ateliér je v tomto smere skvelý. Na zraz by stačila kľudne aj materská škola, ak by ju teda niekto vedel na víkend objednať a nemusieť pritom veľmi vysvetľovať :)
Pýtam sa teda verejne usera Raptorce, a súčasne všetkých tu prítomných brňákov: máte aspoň kandidáta na prípadné vhodné miesto?

Offline Raptorce

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #11 kdy: Února 14, 2017, 02:20:37 »
Ahoj kde sraz udělat jsem ještě nevyřešil, původně jsem zamejšlel nad nějakou restaurací posedět v salónku a pokecat, pac nemám žádnou představu jak takový sraz probíhá. Ale po přečtení pár vět jsem pochopil že je to málo. Tak zkouším další řešení,ale pronajmutí školky to asi nebude :-(. A napadá mně možnost nějaká nemovitost nejlépe vesnička se zahrádkou že bych udělal k večeři grilovačku... A pokud by to nikomu nevadilo že bych to zrealizoval tak jdu do toho, a budu rád když se někdo ozve a pomůže každá rada se hodí a každé přání se pokusím splnit, ale ta školka fakt neklapne :-( promiň.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #12 kdy: Února 14, 2017, 02:28:52 »
Škoda, tešil som sa na bábiky a lego a preliezky (a desiatu a olovrant) :)

No nie, vážne, akýkoľvek súkromný priestor bude dobrý. Posedenie v salóniku má malú a veľkú nevýhodu. Malá je, že si musíš dávať pozor na jazyk, že čo na to personál alebo iní hostia. A veľká je, že sa nemôžeš ukázať "v plnej paráde".
Teda aspoň na oboch mojich doterajších zrazoch sa nakoniec väčšina pekne prezliekla.

Som si istý, že každá aktivita bude vítaná, a vôbec nebude vadiť, že to zrealizuješ. Priam naopak.
Ak budem vedieť, rád pomôžem (aj keď asi skôr názorom než osobne).

Offline pyžamáček

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -1
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #13 kdy: Února 14, 2017, 07:01:25 »
No tak za sebe říkám NE !!! nápadům uspořádat sraz v nějaké hospodě ( i kdyby tam byl oddělený salonek ), kde si budu muset dávat pozor na pusu před číšníkem apod.., a kde navíc ani nebudu moct být v nějakém oblečku. Sraz uspořádat v mateřské školce je naprostá utopie, o níž by se mi snad ani nechtělo zdát, a před podobnými "nápady" bych chtěl varovat, fakt se zamyslete. Podobně nesmyslný je jednodenní pronájem chalupy, už vidím, jak si někdo pustí do baráku bandu fetišistů, aby tam dělali mejdan nebo nedej bože něco horšího. Já vidím jedinou možnost - udělat to ve spolupráci s klubem, který má s nějakými fetišisty apod. nějakou zkušenost, čili něco na způsob pražského Ateliéru - je v Brně něco takového ? Pokud ne, tak se obávám, že není se o čem bavit, a měli bychom se poohlédnout ( když už ) po něčem - co se dá dělat - v Praze.....

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz v Brně
« Odpověď #14 kdy: Února 14, 2017, 09:43:57 »
Veď hej, napísal som že zraz len tak vo verejnom priestore nie je dobrý nápad.
A s tou škôlkou to bolo myslené ako vtip (preto smajlíky).
Nemám predstavu, ako sú na tom priestorovo vybavené iné mestá... ale veď nechajme tomu voľný priebeh.
Nemôže sa stať nič horšie, než že sa vhodné podmienky nenájdu.