Autor Téma: Plienky na verejnosti  (Přečteno 7085 krát)

Offline brooks

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 28
  • Karma: 3
Plienky na verejnosti
« kdy: Ledna 07, 2017, 13:28:31 »
Zdravím všetkých, predvčerom som si skúsil na sebe experiment, respektíve, niečo na čo som sa odhodlával riadne dlho keďže našťastie nie som inko. Práve hľadám byt a vybral som sa na viac prehliadok pekne zabalený v plienkach, konkrétnejšie v zostave iD Slip v igelite, plenkové kalhotky na bavlnené plienky, igelitové kalhotky a natesno zapnuté bodyčko od intexu. Poviem vám pravdu, bola to paráda, pustiť to do plienky kdekoľvek to na mňa prišlo a hlavne pred nič netušiacimi ľudmi bola paráda! Určite to každému odporúčam, hlavne teraz v zime, ľudia to proste nemajú šancu spoznať a to som mal normálne oblečenie ako spodky, nohavice a hore lyžiarsku bundu. Navyše bolo mi príjemne teplo tam kde to teplé má byť a počural som sa naozaj kedykoľvek to na mňa prišlo. Se vším všudy bola bilancia za necelých 10 hodín prehliadok a chodenia po Stovežatej: 3 prebalenia a asi 10 počúraní, samozrejme pilo sa trochu viac vody ako obvykle, lebo plná a stále teplá plienka je najlepšia plienka  ;D takže premôžte hanbu/styd a neistotu a utekajte vonku medzi ľudí kľudne v plienkach.. nikto to na vás nepozná a ak áno, tak je to aspoň vzrušujúce  ;) plienkam zdar!

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Plienky na verejnosti
« Odpověď #1 kdy: Ledna 08, 2017, 15:20:13 »
Ahoj, pěkný zážitek. Taky chodím na veřejnosti v plínce. Pokud je jedna jednorázová + pvc kalhotky a body, nic není poznat. A jestli ano, tak je mi to jedno. Naopak ;-) Klidně si vezmu upnuté džíny a krátkou bundu. V létě džínové kraťasy.

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Plienky na verejnosti
« Odpověď #2 kdy: Dubna 21, 2017, 06:36:29 »
plenky nosím 24/7,  přes den natahovací kalhotky doma chodím většinou v elasťákách a triku, moje okolí to ví a nevadí jim to,venku to pod džínama taky není moc vidět a ta pohoda když si člověk uleví kdy je potřeba je nádherná.Na noc nosím silnější tena flex a s tím je spojená další ranní pohoda kdy si ve vaně sundám mokrou plínu užiju si příjemnou sprchu a natáhnu si denní plínu. Prostě pohodový start do nového dne.Přes noc a přes den v případě ze není jisté že si plínu nebudu moct vyměnit si beru gumové kalhotky a nic neřeším
jised

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Plienky na verejnosti
« Odpověď #3 kdy: Srpna 21, 2018, 05:43:07 »
Prožívám asi nejkrásnější čas plínek a punčocháčků na veřejnosti.Dělám s kolegou rekonstrukci jedné chalupy na vesnici a plíny a svrchní kalhotky mám 24 hodin denně a v noci a dopoledne přes to klasické punčocháče.Jak se oteplí tak stáhnu punčocháče a mám jen natahovací plenové kalhotky a přes to nepromokavé kalhotky z in-texu.Je to nádherný pocit,je to něco jiného než když tak chodím doma v soukromí.Je naprostá pohoda se při práci počurat a pak se jít přebalit a pokračovat  v práci nebo si dát třeba pivko.Na noc používám tena flex a ty jsou pod punčocháčkama krásně vidět.
jised

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Plienky na verejnosti
« Odpověď #4 kdy: Srpna 21, 2018, 05:45:21 »
ještě pár fotek
jised