Autor Téma: Past na očko 3/3  (Přečteno 24645 krát)

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Past na očko 3/3
« kdy: Prosince 22, 2016, 16:31:06 »

Past na očko - Závěrečný 3. díl

Uvědomil jsem si, že jsem ještě nezjišťoval, co se stalo s mou zbraní. Přijít o ni, to by byl velký malér. Naštěstí ležela v pouzdře na stole v kuchyni. Nechal jsem ji tam a šel se podívat do pracovny, abych ukojil svou zvědavost. Pořád mi vrtalo hlavou, že mi něco uniklo (není tím myšlena moč - pozn. autora). Šel jsem do pracovny, koukal jsem na rozbité okno a v tu chvíli mi to došlo. Jak mi to mohlo uniknout! Střepy nebyly vevnitř, ale venku.
Najednou mi došlo, že těsně před zásahem taseru jsem ucítil v místnosti silný závan parfému, který používá Jane. Pěkně to na mne zaválely.
Vrátil jsem se pro zbraň a rozzlobený šel za Marthou.
"Co se stalo?" zeptala se. Měla na sobě krátké bílé šaty s květinovým vzorem, prádlo pod ním ale neměla.
"Pěkne jsi to se mnou skoulela."
"O čem to mluvíš?"
"Ty nic nevíš? Byly jste s Jane domluvené! Žádný útočník neexistuje, vymyslela sis ho a já ti naletěl."
"Jak to víš?"
Řekl jsem jí o střepech a parfému.
"Máš pravdu, ale neříkej, že se ti to se mnou nakonec nelíbilo. Zase tolik se ti toho nestalo, ne? A zaplaceno dostaneš, tak o co ti jde?"
"Na tohle jsou paragrafy, holčičko! Nemůžeš někoho jen tak spoutat a držet ho v zajetí."
"To budeš muset dokázat. A kdo ti bude věřit? Na druhou stranu, asi se těžko budeš chlubit někomu tím, že tě přemohla žena a před druhou ses pochcával a dokonce i posral," připojila se do debaty Jane, v ruce s namířeným taserem. Říkala jsem ti, že se mu to nebude líbit až zjistí, že jsme to byly my."
"Co to má znamenat?" vykřikl jsem a chtěl tasit. Jane ale byla rychlejší, opět mě zasáhla a já klesl k zemi.

Když jsem se probudil, byl jsem spoután v Martině posteli úplně stejně jako předtím. Na sobě jsem měl její maxi triko, za to místo sukně jsem měl oblečené světle šedé legíny, které mi těsně obepínaly nohy a hlavně rozkrok. Něco mě tam lehce škrtilo.
"Panáček se nám probudil," přivítala mě Martha. Stála nad postelí po mé levé straně, na pravé stála Jane.
"Co si to dovoluješ? Okamžitě me pusť, jinak za to budeš pykat," vyhrožoval jsem.
"Nejsi v pozici, aby sis mohl něco diktovat," uzemnila mě Martha přísným hlasem.
"Na to ti seru," řekl jsem.
V tu chvíli jsem dostal pořádnou facku, kterou mi uštědřila Jane.
"Budeš jí poslouchat, nebo odejdeme a uvidíš, jak změkneš, když tu budeš ležet pochcanej a posranej několik dnů," zasyčela Jane.
Mlčel jsem.
"Dobře mě poslouchej. Máš několik možností na výběr, jak se z této situace dostat," pokračovala Martha.
"Za prvé - rozejdeme se, dostaneš zaplaceno včetně bonusu a už se nikdy neuvidíme. Podepíšeš nám ale papír, že jsi vše absolvoval dobrovolně, aby tě nenapadlo se s náma soudit. Za druhé - dostaneš zaplaceno a navíc můžeme spolu zůstat jako milenci. Vím, že nikoho nemáš, já taky ne a najít někoho, komu se počůrávání líbí, není jednoduché. Mně se líbíš a chtěla bych v tom s tebou pokračovat. Už bez pout, pokud chceš. Dá se přeci počůrat na tolik různých způsobů..."
Hezky se u toho červenala, já ostatně trochu taky a ne jen vinou facky od Jane. "A za třetí?" zeptal jsem se už klidně.
"Jestli budeš chtít proti nám jít, tak počítej s tím, že se ti může stát, že tě třeba najdou někde na veřejnosti v choulostivé situaci a přijdeš o svou profesionální pověst."
"Musím si to promyslet," řekl jsem.
"Máš na to hodinu," řekla Jane a odešla.
"Bolelo to moc, ta facka?"
"Ani ne," zalhal jsem.
Pofoukala mi tvář, pohladila mě po ní a dala mi pořádnou pusu.
"Já tě miluju," řekla mi. "Promiň mi, že jsem tě musela obléknout do dámského, ale žádné mužské oblečení v domě fakt nemám."
"Co mě to škrtí mezi nohama?"
Začala se smát. "Oblékla jsem ti svoje kalhotky. Jsou elastické, ale i tak jsem měla co dělat, abych tě do nich dostala."
Zrudnul jsem. "Ale proč?"
"Počůrat se jen do legín je sice super, ale mám raději, když ještě pod nimi něco mám, aby toho mokrého bylo co nejvíc, chápeš?"
"Aha."
Rozkročmo si na mne sedla a poodhrnula vršek. Uviděl jsem bílé kalhotky s krajkou po okraji. "Vidíš, hezké, ne?"
Přikývnul jsem, byť jsem z oblečení nadšený nebyl.
"Máš na sobě moje oblíbené kousky, ráda to do nich pouštím a teď se o to podělím s tebou."
"Jak to myslíš?"
"Ať se rozhodneš, jak chceš, dokud se nepočůráš, tak tě prostě nepustím. Pomohu ti ale usnadnit rozhodování."
Pevně objemula můj pas svými stehny a hluboce se předklonila. Uviděl jsem její prsa, jak se pohupovala volně pod tričkem a přitiskla se k mé hrudi a opět mě začala líbat. Musel jsem připustit, že legíny mají něco do sebe. Nahou jeskyňkou se mi přitiskla na rozkrok a ucítil jsem, jak zvlhnula vzrušením. To nenechalo v klidu zase můj klín. Po chvilce mi její čůrek začal zaplavovat její oblíbené oblečení, do něhož mě oblékla. Trvalo to skoro půl minuty, navíc se o mě třela, aby toho pomočila co nejvíc a já se vzrušil o to rychleji. Udělal jsem se bleskově.
Když se ode mne odlepila, zkontrolovala svou práci a ještě mi koukla do kalhotek. Sáhla mi tam prstem, olízla špičku penisu a prohlásila: "Skvělá práce."
Blaženě jsem se usmíval a přitom jsem opět ležel v louži teplé moči.
"Tak zatím ahoj a rozhodni se správně," ponoukala mě. Odešla.


Procházel jsem si všechny varianty, co mi nabídnula a celkem jasně jsem se přikláněl k druhé variantě. Byl jsem ale připraven odmítnout odměnu.
Hodina uběhla jako nic, to jsem se ale dozvěděl až později. Holky to protáhnuly skoro na dvě. Můj měchýř byl už plný k prasknutí a já byl rozhodnutý
vydržet, dokud nepřijdou. Chtěl jsem se počůrat až před Marthou, aby mě pustila a nemusel jsem být připoutaný do dalšího počůrání.
Akorát, když jsem slyšel klíče v zámku, jsem si poprvé pořádně krupnul. Povedlo se mi to ale zastavit. "Ale na jak dlouho?" ptal jsem se v duchu.
Holkám to trvalo, uslyšel jsem spláchnutí WC a tekoucí vodu, což jen provokovalo můj měchýř.
Konečně obě vešly do pokoje a v rukou měly několik tašek.
"Jak ses rozhodl?" zeptala se Jane.
"Nebudu proti vám nic podnikat. Martha se mi líbí a mám ji rád. Chci se s ní dál milovat."
Podíval jsem se na Marthu a ta byla štěstím bez sebe.
"Ale mám jednu podmínku," přisadil jsem si.
"Jakou?" znepokojeně se zeptala Jane a Martě přelétl po tváři stín obav.
"Nepřijmu od Marthy žádnou finanční odměnu, připadal bych si jako gigolo."
"Tím lépe, aspoň ušetříme," řekla Jane a odešla.
"Děkuju ti, bála jsem se, jak se rozhodneš," řekla Martha.
"Vždyť jsi to věděla. Žádná ženská mě nedokázala rozparádit jako ty. Byl bych blázen, kdybych tohle zahodil. Ale ten způsob, jakým jste to se mnou provedli, se mi nelíbí ani teď."
"Promiň, ale já nemohla vědět, jak se k tomu postavíš. A připravit to jako nucenou nehodu bylo nejjednodušší."
"Dobrá, smažme to," navrhnul jsem. "Teď si budeme spolu jen užívat. Hned mě, prosím, odemkni. Chce se mi hrozně čůrat."
"Ty si nepamatuješ, co jsem ti slíbila? Dokud se nepočůráš, zůstaneš spoutaný. Víš přece, že u mě se do postele čůrat může."
"Vím, ale pořád si na to nemohu zvyknout," a celý jsem se kroutil, jak mi pouta dovolovala, abych ulevil tlaku v měchýři.
"Vidím, že se ti opravdu chce. Tak ještě chvilku počkáme," trápila mě a přejela rukou po mokrých legínách. "Vidím, že sis už trochu učůrnul, tak jen do toho. Pokračuj."
Vyndala věci z tašky. "Trochu jsme nakupovaly. Když se ti to tak líbí, koupila jsem ti pár dámských kousků, budou jen tvoje. A ukázala mi různé krajkové a bavlněné kalhotky, podprsenku a taky šaty."
"Mohla sis všimnout, že mě tohle fakt nebere. Klidně mě znovu počůrej, ale nenuť mě to nosit."
"Já vím, dělám si legraci." A vyndala věci z druhé tašky. Byla tam pánská letní košile, dlouhé kalhoty a taky boxerky. "Snad jsem trefila velikost."
"To už je lepší, konečně normální oblečení. Už to nevydržím."
V tu chvíli to ze mne vytrysklo a já doslova chcal a chcal. Byl to mohutný proud, který zčásti zachytilo oblečení a zbytek pohltilo prostěradlo a chránič matrace.
Když to viděla Martha, sundala rychle šaty a nahá na mě skočila. Stáhnula mi legíny s kalhotkama ke kolenům a jala se věnovat mému penisu. Nejprve mě dráždila rukou a těsně před vyvrcholením vždy skončila. Udělala to znovu a pak si ho zasunula mezi nohy a začala na mě rajtovat.
Ejakuloval jsem velmi brzy a také Martha, když dosáhla vrcholu, zalila mě proudem své moči, který nebyla schopná kontrolovat. Lehla si na mě, genitáliemi jsme se vzájemně dotýkaly a usnula. Já se opět nemohl hýbat a čekal, až se probudí a odemkne mě.

KONEC

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Past na očko 3/3
« Odpověď #1 kdy: Prosince 22, 2016, 17:50:23 »
Velmi pěkné, ten závěr byl opravdu im pozantní.
Pěkně to na očko holky nastražily.
Má to ten správný erotický náboj.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Past na očko 3/3
« Odpověď #2 kdy: Prosince 22, 2016, 18:45:27 »
;)

Offline plenka42

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 0
Re:Past na očko 3/3
« Odpověď #3 kdy: Prosince 22, 2016, 21:11:46 »
 :)

Offline alex

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Past na očko 3/3
« Odpověď #4 kdy: Prosince 22, 2016, 22:27:08 »
Super čítanie.

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Past na očko 3/3
« Odpověď #5 kdy: Prosince 23, 2016, 22:57:44 »
 ;)

Offline plenka42

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 0
Re:Past na očko 3/3
« Odpověď #6 kdy: Prosince 24, 2016, 00:11:17 »
 8)

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Past na očko 3/3
« Odpověď #7 kdy: Ledna 05, 2017, 04:02:55 »
A co čůrání do pusy? To mi tam trochu chybí a víc rozepsat ejakulaci do ní.. Ale jinak dobré. a doplnění může být v dalším dílu..

Offline DP

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 0
Re:Past na očko 3/3
« Odpověď #8 kdy: Dubna 21, 2017, 01:20:33 »
Hezké!