Ahoj,
zbavuju se věcí, který mě nevyhovují nebo je stejně nepoužívám a jen leží ve skříni.
Pro referenci mám 175cm, 80kg, 93cm v pase
1. Body modré - šité na míru v roce 2012, ale je mi dost velké, měl jsem ho na sobě jen jednou, přijde mi, že je spíš tak na postavu 190cm
2. Body bíle - šité na míru v roce 2012, to jsem nosil víc, měl jsem ho na sobě možná 15x, ale po pár vypráních se srazilo a teď když si ho oblíknu, tak už je hodně těsné, doporučil bych pro postavu do 170cm
3. Průhledné kalhotky In-Tex - taky kupované v roce 2012, měl jsem je na sobě možná tak 5x, teď už jsou mi hodně těsné, tenkrát jsem měl asi 70kg a to mi byly akorát
4. Bílé kalhotky M 90-104cm - kupovány 2019, měl jsem je na sobě jen jednou, ale měl jsem pod nima Crinklz, které je zevnitř obarvily
5. Šedé kalhotky s vysokým pasem L - kupovány 2022, nové stály 780,-, měl jsem je na sobě jen jednou
Ideálně prodám vše za 750,-
Když někdo budete chtít jen něco z toho, tak zkuste nabídnout cenu.