Abdl > Hlavní nádraží

Holka

(1/2) > >>

Alguien:
Čau,
mám jeden dotaz. Našel jsem si skvělou holku. Ona zatím neví, že mě plínky vzrušují a přitahují. A že bych moc chtěl, aby si i ona občas tu jednorázovki na sebe vzala. Ona je fakt strašně hodná a tolerantní. Ale nemáte nékdo nápad, jak jí tohle sdělit?? Ona ví, že mě vzrušují některé jiné věci (dobře, oba jsme tak trochu fetišisti), ale jak by vzala plenky, to nevím. Nechci, aby je používala, jenom aby si jí na sebe vzala a mazlila se v ní se mnou.  Nevíte, jak nějak nepřímo zjistit, jestli by jí tohle hodně vadilo?

Dík za radu. Zdar

gumplík:
No možná zkus nejdřív na ni dostat igelitové kalhotky a hrajte si v nich spolu a pak ji zkus nandat i ty plenky,teda po nějaké době.

Santa54:
Být tebou na to jdu opatrně a určitě bych se jí nejprve zeptal, jestli by byla ochotná do něčeho takového jít. Taky jsem kdysi někde četl radu, že některým partnerkám může vadit pohled na partnera v plence, takže i zde bych nejdřív zjistil její úhel pohledu, abys sis kvůli tomu třeba nezničil vztah.

Babykluk:
Napíšu ti, jak jsem to udělal já. S mojí holkou, teď už manželkou (jsme spolu 18 let) jsem jí ze začátku jenom otukaval. Když jsme se jenom mazlili, tak jsem jí ze srandy dál pod kalhotky plinku a povídal ji jak jí sluší a podobně. Když jsme se trochu opili, tak jsem jí naznačoval co se mi líbí. Jenom poznamenám, že žena je vanilka. Za čas brala plinku jako součást milování. Ukázal jsem ji pár obrázků, taky stránek a už pochopila 😀. Dnes přesně ví, co a jak se mnou a řeknu ti, je to paráda. Já i ona máme solidní výbavicku. Myslím si, jestli tě holka má opravdu ráda, tak to pochopí, přijme a bude to fungovat. Hodně štěstí... 😉

Alguien:
Díky za rady. Ona třeba ví, že mě vzrušuje, když jí třeba nasadím pouta. Ona mě ráda lechtá a já jí tím tak trochu uzemním. Ale pořád je v pohodě, jenom mi nadrženým tónem řekne, že jsem její úchyláček, že mě to vzrušuje. Ale jak by vzala plíny, toho se fakt bojím.  :-[  Nechci o ní přijít. Co myslíte vy, když na pouta reaguje takhle??

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi