Autor Téma: Past na očko 2/3  (Přečteno 11091 krát)

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Past na očko 2/3
« kdy: Prosince 17, 2016, 11:33:04 »
Past na očko - 2. díl

Ani nevím, jak jsem usnul. Vzbudil jsem se někdy během noci s pocitem chladu a s naléhavým tlakem ve střevech, hlásil se i měchýř. Martha na mě pravidelně oddychovala a já přemýšlel, jak nutkání na velkou potlačit. Znovu jsem si přehrával celý den, nezdálo se mi, jak je možné, že mě někdo dostal zezadu. Okna jsem přeci zkontroloval a Martha tam nebyla, aby někomu otevřela. Navíc je bezmocná jako já. Něco mi v tom nehrálo a já nemohl přijít na to, jaký detail mi uniká. Můj vnitřní hlas křičí, že jsem něco přehlédl. Svěrače se ozvaly s větší silou.
Nemělo cenu se trápit, v noci nás nikdo osvobodit nepřijde. Už mi to nedělalo žádný problém. Uvolnil jsem svěrač měchýře a za půl minuty jsem se úplně počůral. Zalilo mě v rozkroku teplo, které se záhy rozšířilo po celém těle. Všimnul jsem si, že Martě zimou ztvrdly bradavky.
"Že bych se zkusil i pokadit?" napadlo mě. Ten tlak se už nedá vydržet a do neděle to nedám. Dokud Martha spí, šlo by to. Ale co když se vzbudí?
Po chvíli jsem si prdnul a zkusil jsem zlehka zatlačit. Stačilo trochu soustředění a povedlo se mi brzy vyprázdnit i střeva. Ale ten smrad. Sice odér moči byl všudypřítomný, ale tohle to předčilo.
"Nééééééééé," náhle jsem vykřikl. V tu chvíli se totiž ve spánku počůrala Martha a můj hnědý náklad v trenkách se ocitl pod proudem její moči a začal se rozpadat. Můj výkřik ji probudil.
"Co se děje?" ospale se zeptala.
"Ale nic, akorát ses ve spánku počůrala."
"A kvůli tomu mě budíš?" vynadala mi.
Pak zavětřila a chytil jí záchvat smíchu. Když po pár minutách přestala, pustila se do mne slovně.
"Ale, ale. Tady se nám někdo pokakal. A kdo říkal, že to udrží a posrávají se podle něj jen mimina? Vidím, že i ty jsi pěkné čuně," škádlila mne.
Ještěže byla tma, byl jsem rudý hanbou až za ušima.
"Krmit ho musím, na záchod si dojít neumí, úplný kojenec," pokračovala.
"Nech už toho, omlouvám se a beru zpět to čuně i mimino."
"Omluva se přijímá."
Chvilku jsme si ještě povídali a znovu usnuli. Když jsme se probudili, bylo už dávno světlo. Nadílka pode mnou opět prořídla, protože Martha se nejpíš ještě v noci počůrala, mne to ale kupodivu nevzbudilo a ráno jsme oba přidali další várku moči. Znovu jsem se zkusil osvobodit, ale bezvýsledně. Martha vyndala z lednice zbytek včerejší svačiny, což byla naše snídaně i oběd v jednom a zapili jsme ji k mému údivu ledovou kávou z brčka. Už jsem se ani nedivil, co vše v lednici má.

Pak jsem zkusil Marthu přimět, aby mi popsala sled událostí toho dne až po naše uvěznění. Při žádné nepřesnosti jsem ji ale nenachytal, tak jsem to nechal plavat. Martha mi vyprávěla nějaké své další příhody ze svého života, nebo jejích kamarádek. Došla řada i na její spolubydlící Jane. Popsala mi ji. Středně vysoká blondýna s delšími vlasy, malými prsy a spíš klučičí postavou. Baví ji fitness. Obléká se spíš sportovně, nosí raději kalhoty než šaty či sukně. Jela za rodiči a vrátit by se měla v neděli. A teď byla teprve sobota.
Během povídání Martě vyschlo v krku a vyndala další láhev, kterou vypila skoro sama. Já měl jen pár loků.
"Hele, brzdi s tím pitím. Musíme šetřit zásoby," upozornil jsem ji.
"Neboj, pití je dost. Říkala jsem ti, že jsem zvyklá hodně pít. Raději budu desetkrát počůraná než žíznivá," opáčila.
"Jenže ty v tom nemusíš ležet," pomyslel jsem si.
Přesto jsem se přidal s pitím k ní, respektive jsem byl závislý na tom, kolik loků mi dopřeje. Byla štědrá. O další láhev se se mnou rozdělila napůl.
Náhle jsem uslyšel pár tichých pšouků. Podíval jsem se po delší době na zrcadlo nad sebou a byl to neuvěřitelný pohled. Viděl jsem, jak se bílé legíny Marthy na zadku nadouvají do několikanásobné velikosti a spolu s ním se místností linul čerstvý smrad. Její střeva vypustila nahromaděné zásoby z několika dnů. Nikdy jsem neviděl, že by jeden člověk dokázal vytvořit takovou nadílku. Tedy až doposud.
"Omlouvám se, ale ta úleva, to si neumíš představit," řekla.
Byl jsem tak konsternován, že jsem nedokázal najít žádná slova, a tak jsem mlčel.

V lednici už nic k jídlu nebylo, jen voda. Vypili jsme další láhev před spaním. Už se stmívalo, ale noc nestála za nic. Pořád jsem se probouzel, ani jsem nevěděl, kolikrát jsem se počůral já a kolikrát do louže pode mnou přispěla Martha. Končetiny jsem měl ztuhlé, do toho kůže v rozkroku, na zadku a stehnech byla podrážděná. Nakonec jsem zabral a vzbudil jsem se děsně rozlámaný kolem poledne. Martha spala asi dobře a byla dávno vzhůru.
"Jak se nám miminko vyspinkalo?" vtipkovala.
"Blbě a nedělej si ze mne legraci."
"Došla nám voda, snad Jane brzy přijede," řekla.
Uvědomil jsem si, že to bude děsně trapné. Před cizí ženskou, zaneřáděný jako batole v posteli, která sloužila jako záchod dvěma dospělým lidem. Ještě párkrát jsem se počůral, Martha pochopitelně ještě víckrát. Už jsem to ani nevnímal. Ani nevím jak, znovu jsem usnul. Probudil mě cizí hlas, který se bavil s Marthou.

Nade mnou stála Jane. "Co tu, Martho, vyvádíš? A kdo je ten chlap?"
"Promiňte, omlouvám se. Jsem soukromý detektiv a chráním Marthu."
"To mi teda moc nepřipadá, spíš potřebujete pomoct vy."
"To máte pravdu. Nezvládl jsem to, překvapili mě. Můžete nám pomoct, prosím?"
"Jane, skoč pro nůž do kuchyně a najdi klíče od pout," prosila Martha.
Já měl ale v tu chvíli nutkavou potřebu na čůrání. Akorát jak Jane s nožem vešla do pokoje, povolil jsem svěrač a naposledy zkropil Martiny ruce i její postel. Jane přeřezala provazy na jejích končetinách. Byly nasáklé naší smíšenou močí. Jane by musela být slepá, aby neviděla můj čerstvě mokrý rozkrok a nedošlo jí, co se právě stalo. Ucítil jsem, jak se k nám Jane nahnula, lehký závan povědomé vůně. Kde jsem ji jenom ucítil? Nemohl jsem si vzpomenout.
Martha byla volná. Skulila se ze mne a zůstala ležet vedle mne, taky na zádech. Nejprve vyjekla, protože si uvědomila, že si lehla do mokré části postele, která ji studila. Ale zůstala tam ležet a začala si protahovat ruce a nohy. Bylo na ní vídět, jak je ráda, že zase může hýbat všemi údy. Byla dost ztuhlá. Pozoroval jsem ji. Její bílé legíny měly vpředu žluté fleky od zaschlé moči a hned vedle mapy čerstvějších fleků. Po chvíli přišla Jane a v ruce držela klíčky od pout. V duchu jsem zajásal. Konečně mé utrpení končí. Odemkla mne a i já zůstal chvíli ležet. Mnul jsem si zápěstí a skrčil nohy, abych je vyprostil z čela postele.
V zrcadle jsem uviděl svlékající se Marthu. Bílé legíny měla u kolen i s bílýma krajkovýma kalhotkama. Kalhotky byly tedy spíš hnědé a obsah střev měla rozmatlaný úplně všude, včetně třísel.
"No, ty vypadáš! Pěkně ses zřídila," divila se Jane. "Zůstaň ležet, já skočím pro ubrousky."
Fascinovaně jsem hleděl na její klín, který byl zarudlý od moči a taky zbarvený dohněda, jak se výkaly dostaly ze zadní části dopředu. Poprvé jsem ji
viděl nahou a navíc v této choulostivé situaci. Penis se mi ztopořil. Doufal jsem, že si toho Martha nevšimne.
Přiběhla Jane, v ruce balíček navhlčených ubrousků, který jí hodila na břicho. "Mohla bys to udělat ty, prosím?" požádala ji Martha.
"Seš snad dospělá, ne?" odsekla Jane.
"To jo, ale ruce i nohy mám ztuhlé a pak si tam dolů pořádně nevidím. To chceš aby mi to udělal J.T.?" zaprosila.
"No dobře," řekla. A pustila se do čištění. Nejprve ji úplně vysvlékla od pasu dolů. Následovalo důkladné čištění, padla na to půlka balíčku. Pak si odběhla umýt ruce.
Martha vstala, já se mezitím posadil. "Kam se chystáš? Koukej si zase lehnout," řekla mi.
"Cože?" ozval jsem se.
"Svlékni se, přece nám nezašpiníš koberec."
"Máš pravdu, promiň." Oblečení bylo tak nasáklé, že jsem ho měl přilepené na těle. Sundal jsem si promočenou košili a hodil ji na hromadu na posteli k jejím legínám a kalhotkám. Martha mi pomohla s kalhotama a po chvilce lehkého vzdorování jsem se nechal od ní svléknout a očistit stejně jako ona od Jane. Nemohla si nevšimnout mého vzrušení, které nabylo vrcholu, když můj pohlavní úd a varlata očistila ubrouskem. Vzápětí mě ale štípla do stehna.
"Co to děláš?"
"Co asi," zasmála se.

V tu chvíli se vrátila Jane s ručníky. "Vidím, že tu pěkně dovádíte," a prohlédla si mé vypracované tělo včetně penisu. Nestihl jsem se ani zahalit. "Tak běžte do koupelny, já to tu poklidím." Jeden hodila mně, druhý dala Martě. Ta si svlékla triko a přidala ho ke zbytku špinavého oblečení.
Já si dal ručník kolem pasu a konečně jsem se porozhlédnul po posteli, kde jsem strávil poslední skoro tři dny. Prostěradlo bylo mokré úplně celé se žlutými mapami. Na místě, kde jsem ležel, byl i velikánský hnědý flek. Otřásl jsem se, Martha mě vzala za ruku a šli jsme do koupelny.
Marthu jsem galantně pustil jako první. Než vstoupila do sprchového koutu, pozorně jsem si prohlédl její nahé pozadí. Celá byla nádherná i s lehkými opruzeninami v rozkroku a na zadku. Naše víkendové válení si vybralo svou daň. Zavřela za sebou dvířka.
Uslyšel jsem vodu a přes matné sklo viděl, jak se sprchuje. Opět jsem se vzrušil. Po chvilce se dvířka otevřela a Martha na mě mávnula, abych šel za ní. Neváhal jsem a zavřel za sebou.
Sprchu zavěsila nad nás, aby ji nemusela držet a nechala na nás padat tlumený proud teplé vody. Usmála se na mě a letmo mi zavadila o penis.
"Promiň, ale nemohla jsem si pomoct. Když tě vidím tak vzrušeného," řekla. "Nádherně voníš močí," lichotila mi.
"Je to i tvoje moč," připojil jsem se k lichocení.
"Jsem tě pěkně počurala, co?" smála se.
Přitiskla se ke mně a začala mě líbat. Já ji hladil po zádech a zadku, prstem jsem se blížil k její škvírce. Napětí v nás obou se pomalu stupňovalo, nakonec mi skočila do náručí a já do ní vnikl. Rychle jsem se blížil vyvrcholení, ona podle dechu taky. Najednou jsem na penisu ucítil teplý proud moči, která mně stékala po nohách. Sotva mi prolétlo hlavou, že mě znovu pochcala, penis na to zareagoval mohutným výstřikem do ní. Trvalo ještě drahnou chvíli než se její i můj dech zklidnil. Nikdy předtím jsem nic takového nezažil.
Oba jsme poté dokončili mytí celého těla a navzájem jsme si umyli mýdlem záda, moje to potřebovala daleko víc. Pak jsme se utřeli a já s ručníkem kolem pasu šel s Marthou do jejího pokoje.

Jane mezitím uklidila postel a vše špinavé hodila do igelitového pytle. "Tak už jste čisťouncí. No vida. Nechceš, doufám, abych tvé oblečení vyprala?" houkla na mě. Kývnul jsem hlavou, že ne. "Co si ale vezmu na sebe?" uvědomil jsem si. "Neboj, něco ti najdeme," culila se Martha. Místností se linul otevřeným oknem čerstvý vzduch. Jane odnesla pytel k popelnici.
Martha mi přikázala, abych si nahý lehnul na čistou postel, která byla momentálně bez chrániče matrace. Lehce mě plácnula přes zadek a řekla: "Hlavně se mi tu nepočůrej."
"No, nevím. Dlouho jsem nebyl a za poslední dny jsem to neudržel ani jednou," vtipkoval jsem. Vyndala krém a ošetřila mi kůži na zádech, poté směřovala k zadku. Pak jsem se otočil a ona dokončila mazání třísel, penisu i podbřišku. Samozřejmě mě to nenechalo chladným, ale včas s tím přestala. Jinak bych opět znečistil postel, tentokrát ovšem jinou tekutinou. Pak jsme si role vyměnili, celou dobu měla roztažené nohy a já mazání úmyslně protahoval. Když se otočila, pokračoval jsem důkladně i vpředu.
"Ty jsi nějaký pečlivý," dobírala si mě.
"Však zde byla kůže hodně namáhaná," vysvětloval jsem.
"To vidím. Ale jak se namáhá kůže úplně jinde," chechtala se a pošimrala prsty u nohou můj stojící penis. Lehnul jsem si k ní v domnění, že si dáme další číslo, ale ona vyskočila.
"Teď ne, nechci si zničit matraci," řekla.
Udiveně jsem si na ni zadíval.
"Když já se při milování vzrušením skoro vždy počůrám." A lehce zrudla studem.
Vyndala nový chránič matrace a prostěradlo, obojím jsme postel povlékli. Martha pak šla do šatníku. "Tak nevím, moje kalhotky by ti byly malé. Možná legíny by šly."
"Cože? Takhle nemohu ven," vyděsil jsem se.
"Dělám si legraci, ikdyž vlastně, podívej se sám," ukázala mi svůj šatník.
Nechal jsem to na ní.
Nakonec našla nějaké maxi triko, které při troše fantazie vypadalo jako pánské. Martha ho používala na spaní, nebo na doma. Pak odněkud vytáhla zavinovací sukni. Chvíli jsem se zdráhal, ale pomohla mi ji obléct.
Pak mě vyplonkovala do chodby, prý abych ji nerušil ve výběru oblečení. Jane se asi někde zdržela, tak jsem chvíli stál na místě.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Past na očko 2/3
« Odpověď #1 kdy: Prosince 17, 2016, 20:29:05 »
Velmi hezké čtení, má to ten správný náboj.
Již se těším na další pokračování.

Offline plenka42

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 0
Re:Past na očko 2/3
« Odpověď #2 kdy: Prosince 17, 2016, 20:39:13 »
ja taky 8) ::) ::)