Abdl > Dudlíky, lahvičky, kousátka a šidítka

nákup dudlíků

<< < (5/5)

hrisnik:
Co se dudlíků týče, ty NUK5 terapeutické mají ohýbací savičku. Je to pořád jenom guma/latex.

Velké dudlíky s tvrdou savičkou jsou ty od der nucki koenig a jsou to zároveň ty první uveřejněné pokud kliknete na link v prvním příspěvku. Ty jsou tvrdší a vycpané vatou. Jsou lepší na kousání a fungují i jako roubík v některých případech. To u dudlíků s měkkou a ohýbací savičkou prostě nevymyslíte. Prostě jen vystrkáte jazykem.

Nevýhoda těch velkých "mega" je bohužel ta velikost a tvrdost, kdy někomu nemusí vyhovovat či může bolet pusa po čase. Mám doma dva. Jeden tvrdý a u druhého jsem trochu porušil spoj mezi štítkem a zadkem té savičky, čili při stisku vypouští vzduch. Stále jde zubama cítit vata uvnitř ale to mi naopak vyhovuje, protože si můj jazyk má s čím hrát ale zároveň při stisku vypouští vzduch a na noc se s tím už dá. Jen jsou opravdu velké do hloubky, do úst.

svycarsko:
Mě právě ty terapeutické NUK 5 vyhovují. Sice ty silikonové jsou o něco větší, ale zase to není latex. Latex je dle mého lepší než silikon.

dion413:
Presne tak latex je proste lepsi.  ;)

svycarsko:
Moje slova. Jsou moc pěkné a chutné v pusině :)

Miško:
Odvážil som sa kúpiť si prvý dudlík pred X rokmi v drogérii, a odvetedy kupujem iba tam.... Jeden dudlík mi vydrží veľmi dlho (kým nie je rozkúsaná savička), občas ho sterilizujem... A tak dokola. Je to dobrá vec... Kto pozná, vie o čom hovorím.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi