Autor Téma: Tomášek 10  (Přečteno 11535 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek 10
« kdy: Listopadu 29, 2016, 13:00:36 »
     Když jsme došli s maminkou k sesterně tak mamka zaklepala a počkala na odpověď sestry . Sestřička vyšla a zeptala se mamky co si přeje ta jí hned pověděla že by pro mě potřebovala     čistou plenku aby mě mohla přebalit že jsem se pokakal. Sestřička odpověděla jen zoufale cože už zas to už je dnes po páté asi budeme muset panu doktorovi říci ať Tomáška znova pořádně vyšetří , když jsem to zaslechl vzpomněl jsem si na roztahovák a rozbrečel jsem se.
   Sestřička mi řekla neboj to nebude bolet „s jemným pousmáním“ ,pan doktor ti dá jen nějaké prášky abys tak často nekakal. Pak podala mamince plenku a zeptala se jí jestli mě zvládne přebalit sama nebo jestli to má udělat ona . Mamka jí řekla že děkuje za ochotu že to zvládne a poprosila jí aby jí ukázala koupelnu. Vešli jsme mamka mi řekla ať si vlezu do vany , tam mi sundala pyžamo rozepnula plenku a ubrouskem otřela  zadek s nejhoršího pak nařídila teplotu vody a osprchovala mě pak mi nařídila abych vylezl s vany . Vylezl jsem a mamka mě otřela osuškou a pak my řekla ať si vylezu na lehátko která tam bylo k účelu přebalování a odkládání věcí . Lehl jsem si  a mamka vzala zásyp a plenku za kotníky mi nadzvedla nohy podstrčila mi pod zadek čistou plenku pak mě důkladně zasypala zadek i předek a zalepila plenku . Pak mi oblékla pyžamo jemně pleskla po zadku a šli jsme zpátky na pokoj.
   Na pokoji jsem měl již připravenou lahev s čajem a vedle ní položen dudlík. Mamka mě uložila do postele a podala mi lahev s čajem. Pote co jsem vypil čaj mi mamka dala pusu a podala mi dudlík a rozloučila se a oznámila mi že se pozítří zase staví na náštěvu.  Poté co mamka odešla jsem si dal dudlík do úst a po chvilce jsem usnul. Probudila mě až sestřička na oběd ,dala mi lahev s nějakou kaší a jednu lahev s čajem. Po obědě mě přebalila a oznámila mi že mě čeká kontrola u doktora.
   Vzala mě za ruku a odvedla mě před ošetřovnu ,netrvalo dlouho a ze dveří vyšla sestra a vyzvala mě abych vešel dovnitř. Vešel jsem do ordinace kde za stolem seděl pan doktor . Vyzval mě abych se posadil na lehátko a začal si mě zkoumavým pohledem prohlížet. Zastavil se až u mého rozkroku a otázal se mě ,copak nějaké problémy s vyprazdňování že používáš plenky . Odpověděl jsem že nemám kontrolu nad svými svěrači . Pan doktor řekl ať se položím na lehátko. Přistoupil ke mě a vyhrnul mi kabátek pyžama a začal mě poslouchat. Poté mě jemně pro mačkal břicho a ptal se mě jestli mě to někde nebolí odpověděl jsem že ne , pak mi mírně zmáčkl močoví měchýř a já se vtu  chvíli počural pan doktor si toho hned všiml a řekl to vypadá na těžkou formu urgentní inkontinence. Pak se zeptal jak to mám s kakáním , odpověděl jsem že podobně jak s čůráním. Zavolal sestru a řekl jí ať mě přebalí a že zítra uděláme sono ledvin a močového měchýře.
   Doktor mě ujistil že to nebude nic bolestivého . Potom co mě sestra přebalila mě odvedla do pokoje a uložila do postele dala mi do úst dudlík a řekla mi ať zkusím na chvíli usnout . Netrvalo dlouho a usnul jsem  s plnou hlavou co mě zítra bude čekat .


    Pokračování příště:

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Tomášek 10
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 29, 2016, 14:04:04 »
Veomi skvělý příběh, již se těším na pokračování.