Autor Téma: Můj život s Katkou (4. část - v plenkách celý den)  (Přečteno 17156 krát)

Offline U.D.L

  • Příliš sexy na normální nick
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 1
Můj život s Katkou (4. část - v plenkách celý den)
« kdy: Srpna 12, 2016, 19:19:22 »
Povídka o sub/dom vztahu, kde se submisivní mladý muž octne pod nadvládou své dominantní přítelkyně trochu víc, než by mu bylo milé.
Alespoň zpočátku.

#submisiva/dominance #femdom #plenky #nucená infantilizace #No. 1 i 2 #mužský hlavní hrdina

<<<PŘEDCHOZÍ DÍL>>>


Další den...

Ráno mě čekalo nepříjemné probuzení. Goodnights, které jsem si s tak velkým nasazením vydupal, mi v noci úplně protekly. A aby toho nebylo málo, spali jsme zrovna s Káťou přitulení k sobě, takže mokré bylo prostěradlo spíš na její straně, mokrá byla deka a mokrá byla i Katka.
V noci úplně nadskočila a se slovy "No to si děláš prdel." mě vyhnala do koupelny. Když jsme se vrátil, oblékla mi nové kalhotky a na prostěradlo položila dva ručníky. Zbytek noci jsme spali od sebe. A ráno jsem měl mokré jak plenky, tak ručníky pod sebou. Katka vstala ráno dřív, než já, bouchla za sebou dveřmi a beze slov odešla někam ven. Já měl alespoň čas po sobě tu spoušť uklidit, převléct se do normálního prádla a dát do pračky prostěradla, ručníky i povlečení. Převlékl jsem postel a začal připravovat snídani. Brzy na to zarachotily klíče v zámku.

"Dobré ráno, miláčku, snídaně brzo bude.", zašvitořil jsem.
Zabouchly se dveře a z předsíně bylo slyšet, jak se Katka odstrojuje, potom přešla do obýváku a něčím tam začala šustit.
Šel jsem se tam podívat a žaludek se mi sevřel úzkostí. Na koberci Katka roztáhla nějakou silnější podložku a vedle měla připravený balík těch tlustých plen a vedle toho ještě nějakou další tašku.
"No pojď."
"Co je? Proč..."
"Pojď sem, Pavle."
Udělal jsem pár kroků blíž.
"V noci to byla poslední kapka. Doslova. Teď se svlékni a lehni si."
"To snad nemyslíš vážně. Tohle na sebe nevezmu ani za nic."
"Vezmeš. A dokud budeš mít mokrý plíny, budeš v nich i přes den."
"Jsi se zbláznila! Ani omylem!"
Povytáhla obočí a ukázala ně můj rozkrok.
"Co-t...", chytil jsem se tam a s hrůzou sledoval, jak se mi na trenkách dělá mokrá skvrna a moč stéká po stehnech a na podlahu.
"Tak to by stačilo.", Katka vyskočila ze země, chytla mě za ruku a přitáhla ke křeslu, byl jsem tak konsternovaný, že jsem se zprvu ani nebránil, až když mě chtěla přehnout přes kolena, jsem s ní začal zápasit, ale bylo to marné, měla větší sílu v rukou, než bych čekal a za krátko jsem se ocitl přehnutý přes kolena.
"Co to kurva děláš, neblbni, nech mě být!", začal jsem křičet.
"Ticho!", okřikla mě, stáhla mi trenky a plácla mě silou přes zadek až mi slova uvízla v krku.
"Bydlíš v mém bytě, jíš moje jídlo, nosíš hadry, co jsem ti koupila já! Tenhle argument jsem vážně nechtěla použít, ale dokud chceš být se mnou a bydlet v mém bytě, tak budeš, kurva, dělat, co po tobě chci já!", spustila Katka a začala mě vyplácet na holou jednu ránu za druhou. Takhle naštvanou jsem jí snad ještě nezažil. Vhrkly mi slzy do očí a začal jsem nekontrolovatelně vzlykat. Byl to takový šok. Na zadek jsem dostal naposledy jako malé dítě a celá ta situace byla strašně ponižující.
"No tak, no tak, no tak. Ššššš. Už budeš poslouchat?", přestala mě bít a místo toho mě začala hladit po zádech. Začal jsem horlivě přikyvovat.
"Dobře. Tak...hezky si lehni sem...", vstala, uložila mě na podložku a začala mě utírat vlhčenými ubrousky.
"Plenky budeš mít celý den a celou noc. Měnit ti je budu jenom já a jenom, když uznám za vhodné. Když se v noci počůráš, budeš je mít celý den. Když budeš suchý, můžeš ve dne nosit Goodnights.", zvedla mi nohy do vzduchu a poprášila mi přirození a zadek pudrem, který pak ještě rozmazala rukou. Protáhla mi přední konec plenky mezi nohama a zalepila lepítka.
"Tak...hodný kluk. Vidíš, a ani to nebolelo.", klekla si ke mě a vzala mě do náručí, pořád ještě jsem vzlykal a nemohl se vzpamatovat z toho ponížení.
"Šššš, no tak, neplač.", hladila mě po vlasech. Potom si rozepla halenku, sáhla za záda a rozepla si i podprsenku. Přitáhla si mou hlavu k prsům a vpodstatě mi je nacpala do obličeje. Jednou rukou si mě přidržovala a druhou mi zajela mezi nohy a začala mě tam hladit a mačkat. Vzdychl jsem a přestal vzlykat. Vždycky, když si mě Katka přivinula k prsům a já ucítil její parfém, měl jsem hned pocit, že všechno je v pořádku. Objal jsem jí oběma rukama, začal ji hladit po zádech a líbat na prsou, jazykem dráždit bradavky. Katka vzdychla a začala mě hladit silněji a rychleji. Přitiskla si mě k sobě silněji a já vzal její bradavku mezi rty a přisál se. V ten moment dosáhlo dráždění dole vrcholu a já se udělal do plenky. Vzdychl jsem a Katčino objetí povolilo.
"No vidíš, že se ti to nakonec bude líbit. Budu se o tebe hezky starat, ty můj počůránku.", poplácala mě po vypolstrovaném zadečku a dala mi pusu na čelo.
 
Nové plenky byly o dost silnější, než ty, co jsem prve dostal u doktora. I když jsem přes ně přetáhl spodky, zřetelně se pod nimi rýsovaly vepředu i vzadu. Navíc šustily a byly tak tlusté, že jsem chtě nechtě musel chodit maličko zeširoka. Zbytek dne ubíhal vcelku příjemně, dívali jsme se s Katkou na seriál, pak jsem si šel na PC zahrát nový Fallout. Káťa mezitím pracovala z domova na notebooku a pak k obědu objednala jídlo z thajské restaurace. Tu a tam mi kontrolovala pohmatem plenku nebo i strčila prsty dovnitř, obvykle se při tom spokojeně usmívala a dala mi pusu.
"Kam si myslíš, že jdeš?", obrátila se na mě, když jsem bral za kliku u dveří na záchod.
"No...na záchod..."
Zavrtěla hlavou. "Žádný záchod, copak jsi nerozuměl? Mokrá plenka v noci, rovná se plenky celý den. Bezpodmínečně."
Přišla ke dveřím, zamkla je a klíč schovala do kapsy.
"Stejně už jsi trochu počuraný, takže do toho, použij plenku.", dala mi pusu a zmáčkla mi zadek.
Rezignoval jsem. Má pravdu. Stejně je to jedno. Na záchod mě nepustí a co bude doma, bude mě držet v plíně jako mimino. Nějakou dobu to nešlo, i když jsem se usilovně soustředil. Musel jsem si trochu přidřepnout a představovat si, že jsem na záchodě. Katka byla zrovna v kuchyni a pustila vodu do dřezu. Zvuk tekoucí vody pomohl a já najednou ucítil to teplo, jak se mi všude dole rozlévá. Vlastně to nebylo tak hrozné. A musel jsem si hluboko uvnitř přiznat, že se mi vlastně líbilo, jak se o mě Katka stará.
 
Později večer mě Katka znovu přebalila do čisté plenky a tentokrát jsem už ležel klidně a nechal se opečovat. Koukali jsme zase na film a k večeři dojedli zbytek thajského jídla. Katka otevřela flašku vína a spolu jsme jí vypili. Tulili jsme se k sobě na pohovce a začali se líbat, Katka mi zajela rukou do plenky - a musela zjistit, že jsem jí už nejednou použil. Katka zavrněla a zlehka se na mě navalila, chytila mě za zápěstí a klekla si nade mně, v očích jí žhnuly plamínky, posunula se nade mnou a sedla mi přímo na plenku, začala se zlehka pohupovat v bocích a vlnit, musela cítit, jak jsem pod plenkou tvrdnul. Zakručelo mi břicho, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, tu jsem radši věnoval Katčiným prsům, začal jsem si s nimi hrát ve svých dlaních a když se Katka sklonila níž, dosáhl jsem na ně i rty. Břicho se mi začalo kroutit čím dál tím víc.
"Katu, počkej já-.", snažil jsem se ze sebe dostat, ale ona mě začala divoce líbat a přirážet boky. To přirozeně moc nepomohlo.
"Počkej!", vypravil jsem ze sebe, "Musím, musím na záchod!"
Na chvíli přestala, nespokojeně se zavrtěla a káravě se na mě podívala. "Pájo. Co jsme si řekli?"
"Ne, musím na velkou! Kroutí se mi břicho.", vypravil jsem ze sebe a Katka mi dala možnost se zpod ní vysoukat. Chytil jsem se za břicho a vyrazil k záchodu. Zamčeno. Začal jsem divoce lomcovat klikou.
"Katů, klíč! Kam jsi dala klíč?!"
"Mhmm...někde by tu měl být...", Katka zmateně začala šacovat odložené oblečení. "Nebo, že bych ho dala jinam?"
"Do prdele, to není vtipný!", skučel jsem a přešlapoval na místě.
"Klid, klid, však ho hledám...", smála se Katka a bylo vidět, že si moje zoufalství docela užívá.
"Ha....tady je...tak si pro něj pojď, ale na oplátku budu chtít udělat...jazykem...", sjela si jednou rukou do kalhotek a druhou natáhla s klíčem v dlani.

Nedočkavě jsem hrábl po klíči a spěchal ke dveřím, tak nedočkavě, že mi klíč vypadl z rukou a já se musel shýbat a zvedat ho. Znovu do zámku, cvak, cvak. Křeč. Chytil jsem se za břicho a zaúpěl, snažil jsem se tomu vzdorovat ze všech sil, ale nešlo to. Uvolnil se mi svěrač a já ucítil, jak mi teplá mazlavá hmota plní zadní a spodní část plenky.
"Oh, můj bože...do prdele....do hajzlu....", nezmohl jsem se na nic než zkoprněle stát a rukama si zakrývat ústa.
"No to si...nene, vážně??", Katka vytřeštila oči a chytila se za tváře. "Neříkej mi...ty ses vážně pokadil?"
"Ježišmarja...", tiše jsem lamentoval a nebyl jsem schopný jediného rozumného slova.
Katka ke mě došla, poodtáhla mi plenku vzadu a nakoukla dovnitř.
"Fůj....teda...ty vážně potřebuješ plenky pořád!"
"Katko, to není vtipný, fakt to není vtipný. Kdybys ten blbej záchod nezamkla a neblbla s tím klíčem tak dlouho..."
"Tsk tsk tsk. No tak se tak nečerti. Není moje vina, že to neudržíš.", pošťuchovala mě dál.
"Panebože...já...dospělej chlap...a stojím tu v podělaný plíně...to přece nejde..."
"Tak poslouchej 'dospělej chlape'...tuhle svojí představu co by měl nebo neměl chlap bys měl už pustit z hlavy. Oba víme, kdo tady doopravdy nosí kalhoty. A kdo potřebuje přebalit.", zahihňala se Káťa. "Neuraž se, ale já s tebou nezačala chodit proto, že bys byl nějak extra maskuliní. Kdybych chtěla macho týpka, tak jich najdu plný bary. Ale já nepotřebuju ani nechci macho týpka. Chci tebe."
Zvedla mi bradu a dala mi dlouhý polibek.
"A chci tě i v plenkách. Vlastně musím říct, že se mi tahle tvoje bezmocnost docela líbí.", lišácky se usmála. "A pokud se nepletu, něco mi dlužíš."
"Cože?"
"Dala jsem ti klíč a něco jsem za to chtěla...takže pojď...", vzala mě za ruku a táhla zpátky do obýváku.
"Ale...potřebuju ještě na záchod...a do sprchy."
"Sprcha počká. A záchod...to ještě nebylo všechno?", přimáčkla mě na zeď, zajela mi rukou mezi nohy a potěžkala už notně provislou plenku.
Zavrtěl jsem hlavou.
"Tak na co čekáš?"
"To snad nemyslíš...jako vážně?"
"Jako vážně. Teď už je to vážně jedno.", poplácala mě mezi nohama. "Tak šup."
"Nemůžu..."
Katka se zasmála a vzala mě do obýváku, klekl jsem si na přebalovací podložku a opřel rukama.
"Prostě se uvolni, zatlač a pusť to ven.",  nabádala mně a klekla si za mě, zlehka mě objala zezadu a zatlačila rukama na břicho.
Trochu jsem nadzdvihl zadek a zatlačil...šlo to kupodivu docela lehce. Ten pocit plné plenky byl hodně zvláštní, svým způsobem to byla úleva a příjemné. Katka mě pohladila zezadu a zespoda po plence a zlehka na ní zatlačila.
"Wow. Hodnej kluk...", zasmála se. "Teď si lehni!"
"Ale....sprcha..."
"Sprcha počká, jsem řekla! Lehnout!", nakázala a já nemohl, než poslechnout, opatrně jsem si lehnul, abych si to všude nerozmazal. Katka se znovu zachichotala, sundala si kalhotky a klekla si nade mně obráceně, jako k poloze 69. Jen s tím, rozdílem, že zůstala propnutá nahoru  rukama se mi opřela o kolena. Ucítil jsem vůni její krásné vyholené mušličky a musel si všimnout, že je pořádně nadržená. Začal jsem jí masírovat rukama a poté přidal rty a jazyk. Káťa mě hladila a mačkala přes plenu, občas mi přimáčkla spodek plenky k zadku, nečekal jsem to, ale bylo to hodně příjemné. Všechno tam dole bylo takové měkké a klouzavé. Ozvalo se mírné zabzučení a já ucítil příjemné vibrace, jak se mi rozlévají všude tam dole. Katka zapnula svůj vibrátor, který vytáhla bůhví odkud, tlačila s ním na plenku a přejížděla sem a tam. Trochu jsem zrychlil a ucítil, jak se Káťa chvěje, začala vzdychat a po chvíli se prohnula dozadu a zaúpěla, přitom mi naposledy silně zmáčkla plenku a já uvnitř explodoval v neuvěřitelně silném orgasmu. Katka se přetočila a lehla si na mě, ještě chvíli mě líbala na rty a hladila přes plenku.

"Hmm, tak jo. Čas tě přebalit, zlato.", poplácala mě lehce mezi nohama a slezla ze mně.
Kousl jsem se do rtu, roztáhl trochu nohy a rukama si podvědomě zakryl obličej.
Katka mi rozepla plenku, nakrčila nos a zase jí přiklopila. "Uuf...vydrž tady, bejby, na tohle i vezmu rukavice."
Když se vrátila s gumovými rukavicemi na rukou, začala mě očišťovat vlhčenými ubrousky. Musel jsem zvednout nohy a zadek a Katka zase ubrouskem jezdila sem a tam.
Zbavila mě toho nejhoršího, ale stejně to nestačilo.
"Tak jo, šup do vany.", zvedla se ze země a smotanou plenu zavázala do igelitového pytlíku.

Pomohla mi do vany, pustila sprchu a začala mě omývat.
"Víš...tohle bych zvládl sám, miláčku."
"No a?", mrkla na mě šibalsky.
"No, nic, jenom, že tu nemusíš být a dělat to..."
"Ale můžu. A chci. Vystrč zadek trochu."
Zase jsem se hrozně styděl, ale nechal jsem jí, ať si dělá co chce. Když už jsem myslel, že je konec, Katka sáhla do skříňky a vytáhla gel na holení a holítka, kterými si dřív holila nohy, než si nechala udělat laserovou depilaci.
"Je to tak, bejby. Myslím si, že bude lepší, když tě oholíme. Hygieničtější a líp tě budu moct očistit."
"Ale..."
"Ale co? Chlupy jsou stejně relikt po opicích, akorát by ses tam dole pařil a svědilo by tě to.
Na to jsem neměl protiargument a Katka už mi stejně začala roztírat gel mezi nohama a na tříslech.
"Tak jo, zlato, moc sebou neházej."

Z koupelny jsem se vrátil tam dole úplně holý a hladký, byl to hodně nezvyklý pocit. Katka mě položila na podložku a namazala mě dětským krémem, hlavně mezi nohama a na zadku, prstem občas zajela na mojí dírku a trochu mě tam mnula, bylo to docela příjemné a po tom všem prožitém už jsem se ani nebránil. Potom pode mně vsunula plenku, zasypala pudrem a plenku zalepila. Začalo jí to vážně jít. Nakonec mi natáhla tričko od pyžama a šli jsme do postele, kde jsme se před spaním ještě dlouho mazlili. Usnul jsem úplně vyčerpaný a unavený, byl to náročný den.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Můj život s Katkou (4. část - v plenkách celý den)
« Odpověď #1 kdy: Srpna 25, 2016, 08:24:02 »
Je to super napsané a jak jsem čekal tak Katka je hodně dominantní žena.Těším se co bude dál. :)

Offline DP

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 0
Re:Můj život s Katkou (4. část - v plenkách celý den)
« Odpověď #2 kdy: Srpna 28, 2016, 01:40:34 »
Hezké počtení.

Offline U.D.L

  • Příliš sexy na normální nick
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 1
Re:Můj život s Katkou (4. část - v plenkách celý den)
« Odpověď #3 kdy: Srpna 29, 2016, 08:43:06 »
Omlouvám se, že to trvá tak dlouho, teď už ty další díly dopisuji a není na to až tolik času a nálady...

Prosím moderátora doplnit na konec prvního příspěvku:

Kód: [Vybrat]
[i]<<<[url=http://abdl.cz/index.php/topic,3878.msg27300.html#msg27300]DALŠÍ DÍL[/url]>>>[/i][/quote]

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re:Můj život s Katkou (4. část - v plenkách celý den)
« Odpověď #4 kdy: Prosince 05, 2022, 17:09:06 »
Skvostně napsaný