Autor Téma: Můj život s Katkou (5. část - přečin a trest)  (Přečteno 27178 krát)

Offline U.D.L

 • Příliš sexy na normální nick
 • 10 a více
 • ***
 • Příspěvků: 21
 • Karma: 1
Můj život s Katkou (5. část - přečin a trest)
« kdy: Srpna 29, 2016, 08:42:39 »
Povídka o sub/dom vztahu, kde se submisivní mladý muž octne pod nadvládou své dominantní přítelkyně trochu víc, než by mu bylo milé.
Alespoň zpočátku.

#submisiva/dominance #femdom #plenky #nucená infantilizace #No. 1 i 2 #mužský hlavní hrdina

<<<PŘEDCHOZÍ DÍL>>>


Další den ráno...

"Dobré ráno, miláčku. Tak jak jsi se vyspal?"
"Mmmmh...", slastně jsem se protáhl a zeširoka zívl, "Týjo...docela dobře...usnul jsem ani nevím jak...myslel jsem, že to půjde hůř, ale byl jsem fakt unavenej."
Trochu jsem se zavrtěl a ucítil, jak mě plenky příjemně obepínají tam dole. Katka si toho všimla a zajela rukou pod peřinu.
"No vidíš...postel je suchá...a ty...hmm?", odrhnula přikrývku a potěžkala plenku. "Kdepak."
"Cože?"
"To nic, zlatíčko. Myslela jsem, že už by sis mohl zvyknout. Chceš přebalit hned nebo až po snídani?"
Pokrčil jsem rameny a Katka si to vyložila jako "po snídani", protože vstala a šla postavit vodu na čaj a připravovat snídani.
 
Během snídaně zazvonil Katce telefon a chvilku s někým mluvila.
"To byla doktorka. Prý má už výsledky a máme přijít na kontrolu. Tak hezky dojez, vypij si čaj a rovnou tam sjedeme, dokud je ráno a nebudou tam fronty."
Už jsem měl skoro snědeno, takže mě Katka začala hned oblékat. Prohlédl jsem se v zrcadle a nemohlo mi ujít, jak jsou džíny narvané k prasknutí, vepředu i vzadu.
"Káťo...prosímtě...nemohl bych si vzít ty natahovací? Prosím..."
"Ježiš, neblázni, pojď, ať tam nejsme pozdě. Vezmi si tu delší mikinu. Stejně jedeme autem, nikdo tě okukovat nebude."
Tím byla diskuze uzavřena a my vyrazili k autu. Po cestě jsem si všiml, že Katka má přes rameno nějakou novou tašku.
"Co tam máš?"
"Já? Co tam TY máš. To je tvoje taška s náhradníma plenkama a věcma na přebalování.", mrkla na mě.
"Uhm."
"Jo, promiň, čumáčku, zapomněla jsem tě ráno přebalit, tak až dojedeme k doktorce, jo?", dala mi pusu a otevřela dveře u auta.
 
Jenže u doktorky také nebyl čas. V čekárně jsme potkali Katčinu známou a ty dvě se daly do družného hovoru. Nechtěl jsem být moc dotěrný a Katce se připomínat, protože mi bylo jasné, že by moje plenky nezůstaly tajemstvím. A jak jsem tam tak seděl, začalo se mi chtít na záchod. Přemýšlel jsem, jestli se nezkusím nenápadně vytratit, dokud je Katka zabraná v hovoru, když v tom se otevřely dveře a my šli na řadu.
 
"Tak. Mám pro vás na začátek spíše dobré zprávy. Výsledky z neurologie neukazují žádný nález, což je dobře. Krev je také v normě, rozbor moči neukázal žádný zánět. Teď to bude trochu horší. Podle urologického vyšetření to vypadá, že máte oslabené svalstvo pánevního dna, hyperaktivní měchýř a možná i diuretickou poruchu. Bude to vyžadovat podrobnější vyšetření, ale ta provádí jen někteří odborníci. Pokud si nechcete nějakého specialistu vybrat sami, mohu vás objednat k paní doktorce Rokůskové, ale nebude to dřív, než za týden, spíše čtrnáct dní."
Podíval jsem se na Katka a ta pokrčila rameny. "No, asi ano, klidně, objednejte ho tam."
"Dobrá, zařídím to a později vám zavolám s podrobnostmi. Tak, Pavle, teď si prosím svlékněte kalhoty a lehněte si na lůžko."
Začal jsem se trochu zdráhat, ale Katka mě napůl vytáhla na nohy a začala mi rozepínat kalhoty. Cítil jsem, jak začínám rudnout - doktorka i sestřička měly plný výhled na mou plenku, sice zakrytou boxerkami, ale jasně patrnou. Položil jsem se na lehátko a brzy ke mně přišla doktorka s rukavicemi na rukou.
"Oh. Vidím, že už jste se vybavili.", řekla trochu překvapeně, když viděla napěchované boxerky. "Hmm, možná by stačily i méně nápadné, slabší pomůcky."
"Věřte mi...nestačily.", uculila se Katka a zahihňala se. Zakryl jsem si obličej.
"Áááha. Máte pravdu.", usmála se doktorka, když mi stáhla boxerky a odkryla tak konečně úplně rozpitý indikátor a zbytnělou plenu.
Rozlepila mi plenku a odkryla mé vyholené pohlaví. Začala mně tam dole prohmatávat a vyptávat se mě, co cítím a podobně.
"Hmm. Dobrá, teď se prosím trochu nadzdvihněte, bude to trochu nepříjemné. Sestřička přinesla doktorce nějaký gel a ta si ho rozetřela na prstech pravé ruky přes rukavici. Levou ruku mu položila na podbřišek a pravou...mi zajela prsty do konečníku. Cuknul jsem sebou a jak to zastudilo a začala tam hmatat a projíždět prsty, vzrušilo mě to a dostal jsem zcela nepatřičnou erekci. Slyšel jsem jen zachichotání, ale nevěděl jsem, jestli to byla Katka, nebo sestra.
"To nic, to se stává, je to normální. Nic si z toho nedělejte.", uklidnila mě doktorka a pokračovala ve vyšetření. Když konečně vyklouzla, zase jsem se mohl trochu uvolnit - ale ne moc, potřeboval jsem už hodně nutně na záchod, ale nechtěl jsem se počurat přímo na lehátku.
"Vadilo by vám, kdybych ho rovnou přebalila, když už tu tak leží?", zeptala se Káťa a doktorka jen pokrčila rameny, zatímco si sundavala rukavice.
"Chcete pomoct?", zeptala se sestra a k mé nelibosti Katka přikývla.
Zatímco mi sestra držela nohy ve vzduchu, Katka mě očišťovala ubrouskem, posunula pode mně plenu a začala mně zasypávat dětským pudrem. Nutkání se začalo stávat naléhavějším a naléhavějším, zrovna v okamžiku, kdy mi Katka začala nasazovat plenku, mi povolil svěrač a já začal čůrat.
"To si snad děláš prdel...", zasyčela Katka a přidržela plenku na místě. "Nemysli si, že tě budu hned přebalovat...znovu až odpoledne, zlato."
Zamračila se a upevnila lepítka. Koutkem oka jsem zahlédl, jak sestra zadržuje smích.
"Takže...kde jsme to skončili...", vrátila se ke mně doktorka. "Na podrobné urologické vyšetření jsem vás objednala na sedmadvacátého, to je za třináct dní v osm hodin ráno."
Katka si vzala od doktorky vizitku.
"S pomůckami, které používáte jste spokojení?"
"No..."
"S vyšší savostí už se prý nedělají. Já si myslím, že by Pája potřeboval větší ochranu.", vložila se do toho Katka.
"Hmm. Dají se pořídit ještě vložné pleny, které můžete dát do kalhotek. A nebo svrchní kalhotky z nepromokavého materiálu. Například z PVC. Potom ale musíte dát pozor na správnou hygienu a péči o pokožku, aby nedošlo k podráždění.", promnula si doktorka bradu. "Napíšu vám prozatím předpis na plenkové kalhotky, které používáte. Také bych doporučila cviky na posílení pánevního dna. Krom cviků může pomáhat i stimulace, u mužů zejména skrze anální svěrač. V některých zdravotnických potřebách se dají koupit stimulátory, vlastně je to takový malý vibrátor."
Katka se začala usmívat a mě se ten úsměv vůbec nelíbil.

Cestou domů jsme se stavili pro pizzu, kterou jsme potom doma snědli u televize. Odpoledne ubíhalo vcelku poklidně, někdy kolem druhé mě Katka přebalila do čisté plenky a odjela na pravidelný tréning kickboxu. Věděl jsem, že se nevrátí dřív, než za dvě-tři hodinky a možná, že se zakecá s kamarádkami a půjdou na drink. Jen co zabouchly dveře a viděl jsem z okna odjíždět auto, sundal jsem si plínu a s úlevou si natáhl jen spodky. Byl to zvláštní pocit - nemít plenky. A na záchod...musím do umyvadla v kuchyni, záchod je pořád zamčený a já nevím, kam dala Katka klíč. Měl jsem pro sebe celé odpoledne a možná i večer, takže jsem se ho rozhodl strávit příjemně - hraním počítačových her. Zabral jsem se do hraní natolik, že jsem si vůbec nevšiml, že se Katka vrátila, dokud...

"Pavle! Co to má znamenat?"
"C-c-co?", zmateně jsem si sundal sluchátka.
"Kde máš plenku? Máš zase flek na spoďárech.", naštvaně ke mě došla a vytáhla mě ze židle, rukou mi zajela mezi nohy.
"To tě nemůžu na pár hodin spustit z dohledu?"
"Promiň, já si od nich chtěl prostě jenom odpočinout, víš...užít si trochu volnosti."
"Odpočinout? Užít volnosti? No teď si užiješ!", křikla naštvaně a odešla z místnosti.
Trochu konsternovaně jsem šel za ní.
"Nelez sem! Lehni si na postel a počkej na mně. Dělej. A ne, že počuráš postel.", přikázala a já neměl odvahu jí odporovat, poslušně jsem si lehl na postel a čekal.
O chvíli později se ozvalo klapání podpatků a do místnosti se přiřítila Katka, v jedné ruce plenku a ve druhé nějaké popruhy a kožená pouta, která jsme občas používali při našich lehkých BDSM hrátkách. A anální kolík, který mi už v minulosti zkoušela vnutit, ale já jí nikdy nenechal.
"Ne...ne...Káťo, prosím...", začal jsem prosit, ale bylo jí to jedno. Klekla si ně mě a začala mi zkušeně nasazovat popruhy na ruce, utahovat je a vázat je k čelu postele. Pokoušel jsem se bránit, ale jediné, čeho jsem docílil byl políček do tváře.
"Přestaň sebou mlít! Pokrč nohy a nadzdvihni zadek.", poručila a já jí raději poslechl.
Podsunula pode mně plenku a na ní ještě nějakou tlustou vložku, potom mi namazala zadek, třísla a přirození krémem. A nakonec namazala krémem anální kolík a navzdory mému pláči a přesvědčování mi ho zasunula do konečníku. Ze začátku to bylo hrozné a já začal kňučet jako malá holka, potom se to trochu zlepšilo, když byl uvnitř, ale stejně jsem cítil, jak mi roztahuje svěrač. Potom Katka zalepila plenku. Přes ní dala ještě jednu. A nakonec, přes to všechno mi oblékla lehce průsvitné gumové kalhotky zelené barvy. Potom mi připoutala pomocí popruhů i nohy, zvedla se a promnula si ruce, ještě mastné od krému.
"Tak. A tady hezky takhle zůstaneš, dokud se nevrátím v noci z klubu."
"Káťo, prosímtě, nedělej to, nenechávej mě tu takhle!"
"Promiň, bejby, ale je naprosto zřejmé, že tě nemůžu nechat bez dozoru s volnýma rukama."
"Vyndej mi ten kolík aspoň! Prosím!"
Katka se jen ušklíbla a odešla z pokoje. Zatímco jsem sebou vztekle házel na matraci, přinesla z kuchyně petku minerálky a zase si u mě klekla.
"Tak a tohle teď hezky vypij, ať zůstaneš hydratovaný.", začala mi cpát láhev do pusy. Chvíli jsem házel hlavou, ale chytila mě za bradu a donutila začít pít.
"No vidíš, hodný chlapeček.", zasmála se a vstala, když jsem dopil, "Teď  se pojedu pobavit s kamarádkama a ty tady hezky lež a přemýšlej nad svým špatným chováním."
"Katkoooooo!"
Odešla z pokoje. Bouchnutí dveří, rachtání klíčů.  Nemohl jsem dělat vůbec nic. Chvíli jsem se zkoušel všelijak vyvléknout, ale jen mě víc rozbolelo v konečníku z toho kolíku. Nezbylo mi, než rezignovaně ležet a naříkat. Po úmorné hodině sem i začalo opravdu chtít na záchod, ale už jsem to ani nezkoušel zadržet a prostě jsem to pustil do plíny. Horší byl ten kolík. Pleny jsem měl opravdu tlusté a to, že jsem měl dvě, uvnitř ještě vycpávku a přes to kalhotky způsobilo, že v nich nebylo místo a kolík se mi prostě nedařilo vytlačit.

Musel jsem nakonec asi usnout. Rozespalého mě probudil hluk a světlo. Katka se vrátila. Nevím kolik bylo, ale za okny už byla tma. Připotácela se, ještě trochu opilá, vylezla na postel ještě v lodičkách a začala na mě lézt.
"Káťo? Co t-...", vyhrkl jsem, ale ona mi položila prst na rty a jen řekla: "Šššš...ty budeš vědět, co máš dělat."
Stáhla si kalhotky ke kotníkům, klekla si nad mojí hlavu, vykasala si šaty a přisedla si, těsně nad můj obličej. Opět jsem měl její voňavou dámskou výbavičku přímo nad sebou a věděl jsem, co chce. Trochu neochotně jsem se pustil do práce. Přeci jen, doufal jsem, že když bude spokojená, tak mě pustí. Trvalo to docela dlouho a už mě začínaly bolet svaly v obličeji, ale nakonec se podařilo a Katka hlasitě vzdechla, napnula se a pak opět povadla.
Slastně zamručela a převalila se vedle, začala si neohrabaně přetahovat šaty přes hlavu a svlékat se. Rozhodl jsem se být trpělivý a má trpělivost byla nakonec odměněna - částečně. Když se odstrojila, uvolnila mi Katka ruce a nohy z popruhů. Nenechala mě ale zvednout se z postele, ani mi nesundala plíny, ani mi nedovolila vyndat si tu věc ze zadku. Prostě mě převalila na jednu stranu postele, přitulila se ke mě a zhasla.
Spalo se mi špatně a nepohodlně, v tlustých plínách a s kolíkem to snad ani jinak nešlo. Hodně jsem se budil, ale neodvažoval jsem se víc pohnout, abych Katku nevzbudil a nevysloužil si nějaký horší trest. Pořádně jsem usnul až nad ránem.


Offline chlapeček

 • 101 a více
 • *****
 • Příspěvků: 394
 • Karma: 2
Re:Můj život s Katkou (5. část - přečin a trest)
« Odpověď #1 kdy: Srpna 29, 2016, 14:22:27 »
Super čtení.Jsem zvědavý co bude dál. :)

Offline gumplík

 • Registrovaný uživatel
 • 101 a více
 • ***
 • Příspěvků: 342
 • Karma: 1
Re:Můj život s Katkou (5. část - přečin a trest)
« Odpověď #2 kdy: Srpna 29, 2016, 18:08:27 »
Já taky jsem zvědavý co bude dál a jestli si z něho postupem času neudělá také miminko. :)

Offline alex

 • Email nefunguje
 • 10 a více
 • *
 • Příspěvků: 47
 • Karma: 0
Re:Můj život s Katkou (5. část - přečin a trest)
« Odpověď #3 kdy: Srpna 29, 2016, 19:30:06 »
Super pokračovanie  :)
Tú domácku časť toho celého by som si s ním kľudne vymenil.

Offline karelkarel

 • Registrovaný uživatel
 • Čerstvé maso
 • ***
 • Příspěvků: 4
 • Karma: 0
Re:Můj život s Katkou (5. část - přečin a trest)
« Odpověď #4 kdy: Října 04, 2016, 16:54:19 »
Tato povidka se mi moc libi doufam ze bude dalsi pokracovani :)

Offline balicek22

 • 101 a více
 • *****
 • Příspěvků: 114
 • Karma: 0
 • Nejvíce preferuji Diaper Bondage s trochou SM
Re:Můj život s Katkou (5. část - přečin a trest)
« Odpověď #5 kdy: Prosince 19, 2018, 15:07:21 »
Parádní příběh přesně podle mého gusta, snad bude pokračování :-) Takovýhle trest bych si nechal hned líbit, ale vlastně to by trest nebyl :-D

Offline babygeorge

 • 50 a více
 • ****
 • Příspěvků: 85
 • Karma: 0
Re:Můj život s Katkou (5. část - přečin a trest)
« Odpověď #6 kdy: Prosince 06, 2022, 12:35:13 »
Moc moc moc prosíme o pokračování

Offline FrantaM

 • Existující tvor
 • 101 a více
 • *****
 • Příspěvků: 312
 • Karma: -5
Re:Můj život s Katkou (5. část - přečin a trest)
« Odpověď #7 kdy: Prosince 20, 2022, 10:27:39 »
Příběh zaujal, a je jako by ho napsal sám život. Hodně čtivé, víc než moje povídky! Bude ještě nějaké pokračování?