Abdl > O jiných AB/DL stránkách

původní adultbaby.cz

(1/3) > >>

Tropix:
Vážení členové komunity,

Nejdříve pro znalé adultbaby.cz:
je to již dlouhá doba, co jsem kdysi provozoval e-shop adultbaby.cz, kde jsem vlastní vinou zkrachoval a některé závazky již nedokázal splnit a to i včetně lidí zde na fóru.

Nyní se situace změnila, ale databáze se jmény a adresami je nenávratně ztracena. Proto prosím každého, kdo má nedořešenou objednávku z původního adultbaby.cz, aby se obrátil na mail <reklamu si tu delat nebudu, dokud nesplnim sve zavazky>, a dále se domluvíme, jakým způsobem vše dořešíme. Možno i zastavit se po předchozí domluvě na prodejně <reklamu si tu delat nebudu, dokud nesplnim sve zavazky> (nejsem tam každý den a prodavačka o této situaci není poučená). Tímto se velmi omlouvám všem zákazníkům, kteří svoji poslední objednávku nedostali a pokusím se vše vyřešit dodatečně k jejich spokojenosti.


Zbynek.

raulik:
Delas si prdel ?

Co takhle obeslat soukromejma zpravama treba lidi co v urcitych diskusich psali, ze jsi je okrad ?

A jinak, pokud hledas dodavatele, klido se na me obrat, umim se drevem, s kovem atd.


P.S.> Puvodni zprava Tropixe upravena, reklamu si zde tento clovek fakt delat nebude.

Tropix:
Ty jsi fakt peckovní, tak nevim, jak ty lidi, kterým se něco dluží, mi maj napsat nebo přijít, když jsi to smazal, to je důvtipný, fakt. A fakt nemám rád, že píšeš, že jsem je okradl. Krach a krádež jsou dvě rozdílné věci, zjevně nerozumíš, v čem je rozdíl.

Až teď jsem schopen vše dát dopořádku, kdybych někoho okradl, myslíš, že bych mu to teď chtěl vrátit?

raulik:
Nehraj si na chudinku, navodu jsem ti rekl nekolik, presto nedelas celou dobu naprosto nic. Jestli mas ci nemas rad co pisu, proste a jednoduse jsi jim neco slibil a nedodal, z meho pohledu je to kradez, i kvuli tvemu naslednemu chovani. Ty jsi proste frajirek, kterej to ma na haku a je mu to u prdele, tak si tu nehraj na nekoho, kdo by rad vse dal dohromady, ale nemuze - ale dohromady to dej.

Co treba oslovit puvodni svadlenu, kontakt je zde na foru, co ?
Co treba rict adminovi, nemas kontakt na ty lidi, kdyz uz si linej projit forum, najit patricne vlakno a napsat jim ?
Co treba se k tomu postavit celem a ne tak, ze v zajmu sve dalsi reklamy zminis, ze se s okradenymi vyrovnas ?

Je ovsem jednodusi napsat neumim, nemuzu, nemam.. Pak ovsem necekej, ze ti neco bude prochazet. Ted si opet porusil pravidla, z nichz prave tohle, vzniklo kvuli tobe.

Tropix:
Se švadlenou budu mluvit v pondělí, byl jsem tam minulý týden a měla na výloze do 15. dovolenou. Takže nekecej, že nic nedělám :)

Co se týče tady kontaktů, forum během dneška proberu a SZ rozešlu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi