Autor Téma: původní adultbaby.cz  (Přečteno 14371 krát)

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
původní adultbaby.cz
« kdy: Července 16, 2016, 10:44:55 »
Vážení členové komunity,

Nejdříve pro znalé adultbaby.cz:
je to již dlouhá doba, co jsem kdysi provozoval e-shop adultbaby.cz, kde jsem vlastní vinou zkrachoval a některé závazky již nedokázal splnit a to i včetně lidí zde na fóru.

Nyní se situace změnila, ale databáze se jmény a adresami je nenávratně ztracena. Proto prosím každého, kdo má nedořešenou objednávku z původního adultbaby.cz, aby se obrátil na mail <reklamu si tu delat nebudu, dokud nesplnim sve zavazky>, a dále se domluvíme, jakým způsobem vše dořešíme. Možno i zastavit se po předchozí domluvě na prodejně <reklamu si tu delat nebudu, dokud nesplnim sve zavazky> (nejsem tam každý den a prodavačka o této situaci není poučená). Tímto se velmi omlouvám všem zákazníkům, kteří svoji poslední objednávku nedostali a pokusím se vše vyřešit dodatečně k jejich spokojenosti.


Zbynek.
« Poslední změna: Července 16, 2016, 22:09:16 od raulik »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Frejk.cz (původní adultbaby.cz)
« Odpověď #1 kdy: Července 16, 2016, 22:06:45 »
Delas si prdel ?

Co takhle obeslat soukromejma zpravama treba lidi co v urcitych diskusich psali, ze jsi je okrad ?

A jinak, pokud hledas dodavatele, klido se na me obrat, umim se drevem, s kovem atd.


P.S.> Puvodni zprava Tropixe upravena, reklamu si zde tento clovek fakt delat nebude.

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re:původní adultbaby.cz
« Odpověď #2 kdy: Července 17, 2016, 09:21:49 »
Ty jsi fakt peckovní, tak nevim, jak ty lidi, kterým se něco dluží, mi maj napsat nebo přijít, když jsi to smazal, to je důvtipný, fakt. A fakt nemám rád, že píšeš, že jsem je okradl. Krach a krádež jsou dvě rozdílné věci, zjevně nerozumíš, v čem je rozdíl.

Až teď jsem schopen vše dát dopořádku, kdybych někoho okradl, myslíš, že bych mu to teď chtěl vrátit?
« Poslední změna: Července 17, 2016, 09:27:23 od Tropix »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:původní adultbaby.cz
« Odpověď #3 kdy: Července 17, 2016, 09:38:24 »
Nehraj si na chudinku, navodu jsem ti rekl nekolik, presto nedelas celou dobu naprosto nic. Jestli mas ci nemas rad co pisu, proste a jednoduse jsi jim neco slibil a nedodal, z meho pohledu je to kradez, i kvuli tvemu naslednemu chovani. Ty jsi proste frajirek, kterej to ma na haku a je mu to u prdele, tak si tu nehraj na nekoho, kdo by rad vse dal dohromady, ale nemuze - ale dohromady to dej.

Co treba oslovit puvodni svadlenu, kontakt je zde na foru, co ?
Co treba rict adminovi, nemas kontakt na ty lidi, kdyz uz si linej projit forum, najit patricne vlakno a napsat jim ?
Co treba se k tomu postavit celem a ne tak, ze v zajmu sve dalsi reklamy zminis, ze se s okradenymi vyrovnas ?

Je ovsem jednodusi napsat neumim, nemuzu, nemam.. Pak ovsem necekej, ze ti neco bude prochazet. Ted si opet porusil pravidla, z nichz prave tohle, vzniklo kvuli tobe.

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re:původní adultbaby.cz
« Odpověď #4 kdy: Července 17, 2016, 09:58:06 »
Se švadlenou budu mluvit v pondělí, byl jsem tam minulý týden a měla na výloze do 15. dovolenou. Takže nekecej, že nic nedělám :)

Co se týče tady kontaktů, forum během dneška proberu a SZ rozešlu.
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:původní adultbaby.cz
« Odpověď #5 kdy: Července 17, 2016, 10:02:21 »
Ajaja, omlouvam se naprosto poctivemu cloveku, ze jsem se ho neopravnene dotkl. Takze 5 let si nedelal nic a nahodou v pondeli budes jednat se svadlenou ? Ouk.

A nahodou dnes projdes forum po 5 letech a x tem upozorneni ze to mas udelat a nevymlouvat se, ze nevis koho si okrad ? (Dalo se zeptat osobne i na sraze, cekal jsem, ze to tam vytahnes, ale opet se nestalo.) Proste jsi za 5 let neudelal nic, takze uz nech tehle nesmyslu. Snaha z tve strany nebyla zadna - jako treba napad obeslat ty lidi, nebo cokoliv. To jen dokazuje, nakolik ses na to vyflak. Kdybys totiz chtel neco resit, tak tady nezakladas vlakna  navstivte nas novy podnik.


Dej do kupy co mas a az budes zde chtit reklamu, napis mi a uvidime, jestli me presvedcis, ze to mam povolit. Do te doby nevidim duvod, aby ses vyjadroval ke svemu poruseni pravidel.

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re:původní adultbaby.cz
« Odpověď #6 kdy: Července 17, 2016, 14:15:12 »
Drive jsem mel nejaky napad, jak to vyresit, a to jedine dokoncenim objednavek, nemel jsem moc penez, nakonec to nevyslo vubec. Nyni mohu obkednavky definitivne bud dokoncit nebo zpet proplatit. Ihned osobne nebo na ucet, to he fuk. Castecne hodne objednavek bylo dokonceno jiz zezacatku, kdy svadlena sama kontaktovala zakazniky, protoze ode me mela adresy a telefony.  Zbytek doresim tak rychle, jak jen se mi podari rychle sehnat kontakty.  A napsat sem mi prislo jako dobry napad, kdokoliv to uvidi a ma u me dluh, me muze hned napsat a ja to obratem vyridim.
« Poslední změna: Července 17, 2016, 14:27:58 od Tropix »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:původní adultbaby.cz
« Odpověď #7 kdy: Července 17, 2016, 15:06:58 »
Já jsem se do toho nechtěl míchat a jak Tropix, tak Raulík ví, že se doposavaď stál stanou, protože se mi to ani trochu netýká - nic vůči p. Chattovi nemám, ale přestává se mi to líbit a když ještě vidím něco takového - viz. obrázek, je mi na blití a nepobírám to:


Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re:původní adultbaby.cz
« Odpověď #8 kdy: Července 17, 2016, 15:15:59 »
Doted jsem nemel penize, sotva jsem vychazel. Ted jsem neco sehnal a proto se snazim povracet to, co dluzim. Ja na svoje dluhy nezapominam.
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:původní adultbaby.cz
« Odpověď #9 kdy: Července 17, 2016, 15:52:53 »
Však, tak to bych bral jako dobrý začátek, ale rozhodně ne tak, že ohlásíš comeback typu "tady jsem a jede se dál" přičemž o tvých znalostech, zkušenostech a především vůlí u něčeho vydržet a dotáhnout do konce se přesvědčilo už příliš mnoho lidí.

Ti, co v dnešní době sotva vycházejí, to jsou ti šťastnější, ale rozhodně nemají potřebu neustále něco slibovat a cpát se do něčeho, čemu nerozumí

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:původní adultbaby.cz
« Odpověď #10 kdy: Července 17, 2016, 15:55:59 »
Pet let fuc, a je videt jen pokus o otevreni noveho podniku. Az ukazes i neco jineho, budu se s tebou bavit jinak. Zatim jen slibujes, fnukas a v rozporu z pravidly (ktere jsou zde prave kvuli tobe) si zde delas reklamu na novy pochybny podnik. Proste az uvidim nejakou aktivitu od tebe a ne slova jako nevim, neumim, nemohu apod, pak zmenim svuj nazor. Navodu jsi dostal nekolik - byt jsou to reseni velmi jednoducha, jako napriklad na sraze kam jsi dorazil (chapu ze nemas penize) taxikem, jsi sam od sebe neudelal naprosto nic. Cekas snad, ze to bude resit nekdo jiny ? Klidne sis mohl vzit slovo a rict k tomu sve. Ovsem to se nestalo, stejne jako se, z tve strany, nestalo zatim totalne nic.

P.S.> Jen tak pro odlehceni - to sis fakt myslel, ze ti tu ten puvodni text necham ??