Autor Téma: Dámské body a podprsenka  (Přečteno 7586 krát)

Offline tomasslama

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 1
Dámské body a podprsenka
« kdy: Července 07, 2016, 09:39:05 »
Nepoužíváte někdo dámské body pro upevnění plenky? A nějakou podprsenku pod to? Díky za odkazy a doporučení :)

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Dámské body a podprsenka
« Odpověď #1 kdy: Července 07, 2016, 09:49:58 »
jen dámské stahovací kalhotky.. pod nimi plenka krásně drží a je diskrétnější ;-)

Offline tomasslama

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 1
Re:Dámské body a podprsenka
« Odpověď #2 kdy: Července 07, 2016, 09:50:44 »
Já právě myslel spíš na doma :)

Offline miki75

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Dámské body a podprsenka
« Odpověď #3 kdy: Července 07, 2016, 21:54:58 »
jo nosím body a je to super, nejlíp se mi nakupuje na bonprixu. Ale podprsenku jsem teda ještě nezkoušel . :o :P

Offline Tomas

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: -1
Re:Dámské body a podprsenka
« Odpověď #4 kdy: Července 09, 2016, 19:47:34 »
Já používám stahovací kalhotky, přes noc drží plenu tam kde má i když je plná a přes den je to ideální volba na vložnou plenu (to je v podstaté normální plena jen bez lepítek a více praktická při výměně - vytáhnu a dám novou) :D kalhotky koupíš v KIKu nebo v jiných marketech, jen si dej pozor aby to nebyly ty silonkové ty jsou na pikaču.
« Poslední změna: Července 09, 2016, 19:53:22 od Tomas »

Offline tomasslama

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 1
Re:Dámské body a podprsenka
« Odpověď #5 kdy: Července 09, 2016, 20:28:39 »
No mě jde spíš o to přebalování a celkovej pocit :D Ani ne tak o to držení, přeci jenom ID Slip drží opravdu dobře i sami

Offline Tomas

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: -1
Re:Dámské body a podprsenka
« Odpověď #6 kdy: Července 09, 2016, 22:33:11 »
Ja používám ID slip Maxi a ID form Maxi, s těmi original kalhotkami to nedrželo moc dobře. Co mám ty stahovací tak jsem v pohodě, přes noc jsou přiléhavé , takže jsem bez nehod. A přes den používám ty vložné a je to úplně stejné jak s klasickými, a nemluvím o savosti. Bavlněné kalhotky abri soft stojí cca 250 a stahovačky koupiš v lidlu za cca 150 a jsou o level lepší. Ale je to o potřebě, pro mně je důležitá praktičnost. Mít mokré prostěradlo nebo spodní prádlo není pro mně zajímavé

Offline tomasslama

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 1
Re:Dámské body a podprsenka
« Odpověď #7 kdy: Prosince 10, 2017, 12:29:22 »
Zeptám se ještě, máte někdo zkušenosti popřípadně odkazy na nějaké stránky, kde sehnat levné, kvalitní a pro plenu do ní vhodné dámské body? Díky za tipy