Autor Téma: Plenky a honění  (Přečteno 13398 krát)

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Plenky a honění
« kdy: Července 02, 2016, 20:30:13 »
Chtěl bych se zeptat jestli tady někdo si taky honí pocuranou plenkou? mě se to strašně moc líbí. Hlavně tema dětskými vel 6

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Plenky a honění
« Odpověď #1 kdy: Července 08, 2016, 16:16:55 »
Já todělám taky,ale trochu jinak.V pátek se večer pěkně zabalím do plenek.Používámjednorázové Molicare super extra,dovnitř dám dvě dětské osušky s obrázkama.Ráno je vše pěkně mokrý,tak se rozbalím a tou mokrou bavlněnou so ho vyhoním.Pleny hned dám do pračky a je vše v pohodě. 8) ;) :D

Offline jankoabdl

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Plenky a honění
« Odpověď #2 kdy: Září 05, 2016, 22:18:15 »
aj ja to mam rad. Ja si dam jednu jednorazovku dospelacku a do  nej postupne pridavam decke /ked pocikam/ . Aspon 4decke+tu velku. A este na to vsetro natiahnem gumene gate.  potom ked je vsetko plne a mokre, tak to je balik. A takto zabaleny si v pivnici sadnem a lahnem do velkeho deckeho kocika a hojdam sa vnom az striekam do plienok

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Plenky a honění
« Odpověď #3 kdy: Září 06, 2016, 21:43:54 »
Já to dělám když jsem u maminy v Břežanech, když mě zabalí do plínek - pár látkovek, jednorázovku a kalhotky. Honím si ho v těch plenkách,protože potom víc čurám do těch plínek. :)

Offline lvicekSimba

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re:Plenky a honění
« Odpověď #4 kdy: Prosince 29, 2016, 12:13:21 »
ja to robievam tiez do plienky ale tym sposobom ze mam plienku stale na sebe. neviem ako Vas ale mna plienka vzdy dostale min do polovicnej erekcie. hladkam/stlacam si plienku cez rozkrok az kym sa do nej neurobim. Vtedy mam omnoho lepsi potit z vyvrcholenia ako pri beznom pohlavnom styku.

Offline kluk.17

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Re:Plenky a honění
« Odpověď #5 kdy: Března 27, 2017, 19:53:30 »
Miluji pocit naducané plenečky mezi nožičkama v dětské plence , to teplo  počůrané a ten překrasný zvuk při doteku a pěkně se do ni udělat krásný pocit.

Offline rattmannus

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 1
  • miluju curani do plinek
Re:Plenky a honění
« Odpověď #6 kdy: Dubna 26, 2017, 17:53:06 »
napis mi prosim.Rad te poznam

Offline sm_sexik

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 0
Re:Plenky a honění
« Odpověď #7 kdy: Června 18, 2017, 21:36:18 »
Ahoj, ja milujem pocit uplne premocenej jednorazovej plienky ... cikam do nej, a pri tom si ho cez plienku hladkam a stlacam :) ked uz ma plienka dost, tak si lahnem na brusko a pohymi dopredu dozadu sa triem o mokru plienku, pokial sa nevystriekam :) krasny to orgazmus :)