Autor Téma: Moje najlepší prázdniny 8  (Přečteno 25408 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Moje najlepší prázdniny 8
« kdy: Června 30, 2016, 17:50:03 »
                                                           Moje nejlepší prázdniny

8: konec prázdnin , potíže s kakáním , příprava do školy.


Když jsem se vzbudil ráno po oslavě Silvestra,tak mě bylo jako vždy příjemně.Moje plínečky byli opět pořádně mokré a to všude.Jenom co mě zaujalo,tak jsem nebyl pokakaný a ani se mě na velkou zatím nechtělo.Kluci ještě spali a tak sem měl čas chvilku přemýšlet.Vracel jsem se v myšlenkách ke rvačce s Pavlem a přemýšlel,jaká bude nová škola.Za chvilku už bylo slyšet,jak jde nahoru maminka.

,,Tak kluci,vstáváme.Po snídani se pojede domů.Vrátíme se už dneska.Zítra čeká Vlastíka návštěva u lékaře no a pak už se jde do nové školy“ pozdravila nás a začala budit kluky.

Když sme byli všichni vzhůru,tak se sehnula pro mě a odnesla dolů do koupelny.Kluci šli za námi.Tam mě posadila na stůl.Potom se otočila a začala svlékat z dupaček nejdřív Jiříka a potom i Péťu.Oba dva zachvilku stáli předemnou jen v plenkových kalhotkách které byli pěkně vycpané plínkami.Oboum je sundala a hned bylo vidět,že jsou pěkně mokří a i pokakaný.Postavila je do vany a začala rozbalovat mě.

,,No vida,tak Vlastík se nám jenom v noci počůral,kakání žádné.Tak to bude stačit,když tě otřu jen obrouskama“prohlásila,když mě sundala dupačky a prstem zkusila obsah plínek.

Ty naštěstí nechala na mě.Když pustila vodu,aby umyla kluky,tak jsem se v tom okamžiku pořádně počůral do už tak pěkně mokrých plínek.Ještě,že jsem měl pod sebou podlužku.Cítil jsem,jak kalhotky pěkně začínají protékat na bocích,bříšku a pod zadečkem.Byl sem za chvilku mokrý durch.Maminka konečně umyla kluky,postupně je vytáhla z vany a důkladně osušila.Otočila se ke mně a hned viděla,mokrý velký flek na podložce.

,,No vida,tak stačí další pořádná dávka čurání a už jsi protekl až na podložku“.

Přistoupila ke mě a rozepla gumové kalhotky a potom i jednorázové.Odbalila mě z mokrých plínek a i s podložkou dala vše pryč.Připravila si čisté plínky a po důkladném namazání mě do nich zručně zabalila.Potom mě posadila na okraj stolu a pěkně zabalila do plínek i kluky.Když byla hotová,tak mě odnesla do pokoje.Tam nám každému dala bodíčko a punčocháčky.Posadila nás do židliček a šla pro snídani.Dala nám každému na pultík talířek s cukrovím a lahvičku s kakaem.Zatím co sme snídali,tak ona šla balit věci.

Z koupelny vynesla kbelík s plínkama a pořádně ho zavřela.Zabalila zbytek potravin.Když sme dojedli,tak mě sunadala se židličky a odnesla nahoru.

,,Tak jo kluci,složte a ukliďte si tady vaše věci.Já mezitím zabalím židličky a věci co se berou domů.Fusaky tady necháme,vrátíme se sem na jarní prázdniny“ řekla mamka a odšla dolů.

,,To je škoda,že už je konec prázdnin.Na jarní se tady asi těžko sejdeme všichni,máme je totiž s Péťou každý v jiném termínu“ řekl jsem já.

,,No uvidíme jak to dopadne“prohlásil záhadně Péťa.

Složili sme všechny věci.Připravil jsem jen to co se bude brát s sebou.Za chvilku pro nás přišla maminka.Vzala věci a dala je do tašky.Mě zvedla a odnesla dolů.Nechala nám naše oblečení a oteplovačky odnesla do auta.Za chvilku se pro nás vrátila a všichni sme nastoupili.Vzadu na nás čekalo překvapení.Na zadním sedadle,byli tři velké dětské autosedačky.Maminka nás postupně do nich posadila a připoutala.

,,No co se kluci divíte?Takoví chlapečci jako jste vy tři jezdí běžně v sedačkách.Tak chvilku tady počkejte,já zamknu chatu a pojedeme“ řekla ona a odešla.

,,Teda já kluci koukám.Ty sedačky jsou fakt super pohodlné.Jo a jak jsi to myslel Péťo stím,že uvidíme jak to dopadne s prázdninama na jaře?“ prohlásil jsem já.

,,No že uvidíme jak to dopadne.Nechte se kluci překvapit“ odpověděl on.

To už se vrátila maminka a za chilku sme už jeli domů.Po cestě jsem usnul a vzbudil se v okamžiku,kdy maminka zastavila u obchoďáku kde byl sraz s mamkou Péti.Rozloučili sme sním a on nastoupil ke své mamince do auta.Za chilku sme byli doma už i my.

Maminka po zaparkování nejdřív vyprostila nás dva ze sedaček a mě opět odnesla dovnitř.Nechal nás v našem pokoji.S Jiříkem sme si začali hrát a čekaly až mamka vše uklidí.Byl čas už na oběd.Ten netrval dlouho a po něm nás maminka uložila na gauč v obýváku.Nechala nás ležet jen v bodíčku a plínkách.Jiřík se ke mě přitulil a tak sme usnuly v objetí.Byl ke mě tak přivinutý,že sem cítil jeho plínky na sobě.Po odpoledním spánku a přebalení do čistých bavlněných plíneček sme zůstali doma.

S Jiříkem jsem si hrál v našem pokoji.On stále hlídal,abych se nezvedal a nechodil.Jediné co jsem mohl dělat,bylo lést po čtyřech jako malé dítě.To už sem si připadal opravdu jako batole.Byl jsem zabalenej v bavlněných plínkách,na sobě měl bodíčko,punčocháče a lezl po čtyřech.Už mě stačí jen dudlík pomyslel jsem si.Na to ten samý nápad dostal i Jiřík a tak mě ho hned dal do pusy.Sám si vzal taky jeden a začal předemnou lést po čtyřech.Byl to moc pěkný pohled na něho zezadu.Měl na sobě bodíčko,dětské punčocháče a hlavně pěkně vypolstrovanej zadeček vrstvou plínek které se mu při lezení krásně pohybovaly.Nedalo mi to a poplácal jsem ho po něm.On udělal totéž u mě.Byl to fakt super pocit.

Hráli sme si až do večera,než přišla maminka,že je čas jít se vykoupat a potom spát.Odnesla mě do koupelny,zatímco Jiříka vedla za ruku.Posadila mě na pultík a začala svlékat Jiříka.Za chvilku už stál předemnou nahatý.Otřela mu se zadečku kakání a posadila ho do vany plné vody.Pak se otočila ke mě.A svlékla mě taky.

,,Teda to je zvláštní Vlastíku,že jsi dnes nekakal zatím vůbec.No snad se to podaří zítra ráno a nebo ještě v noci.Pokud se nevykakáš do zítřejšího poledne,tak ti budu muset trochu pomoci“ řekla ona a přesunula mě do vany.

Nechala nás s Jiříkem si chvilku hrát s lodičkama a pak už následovalo umytí.Po něm nás důkladně usušila,zabalila každého do osušky a postupně odnesla do pokoje.Tam už následovalo jako vždy zabalení do plínek na spaní.Jako oblečení sme dostali dupačky.Po pohádce nás uložila do postýlek a zapla do fusaků.
Ráno jsem se vzbudil jako druhý.Jiřík už byl vzhůru a koukal na mě ze své postýlky.

,,Ahoj bráško,tak jak se ti spalo?Co dělá noha?Doufám že denšní kontrola dopadne aspoň trochu dobře.Potom si budeme hrát“ pozdravil mě z vesela Jiřík.

,,Ahoj,doufám že to bude v pohodě.Jen se děsím,jestli nebudu muset zase začít jezdit na vozíku.Moc mě to ke konci už nebavilo“ pozdravil jsem ho já.

To už se otevřeli dveře a vešla maminka.

,,Ahoj kluci,tak už jste vzhůru,to je dobře.Teď vás oba pěkně přebalím a po snídani se vyrazí na cestu.No mám obavu Vlastíku,že se vozíku asi nevyhneš,alespoň na čas.Jestli ho dostaneš a budeš dělat problémy,tak si v práci půjčím velký kočárek a budu tě vozit v něm,pevně připoutaného,s dudlíkem v puse abys ses nemohl ani pohnout“ řekla maminka.

Přistoupila k postýlce Jiříka,spustila postranici a když rozepla jeho fusak tak ho vyndala ven.Dostal pusu na dobré ráno a pak šla vyndat z postýlky mě.Odešli sme do koupelny,kde mě hned položila na pult.Rozbalila mě z plínek a hned prohlásila.

,,No tak vidím,že ani teď ráno nejsi pokakaný.Až se vrátíme od doktora,tak ti budu muset dát čípek,abys ses mohl vykakat“ řekla mamka.

Otřela mě rychle vlhčeným ubrouskem a zažala si rovnat čistí plíny.Vzala jednorázové kalhotky,do kterých vložila dvě bavlněné plínky a pak mě po namazání mastičkou do nich zabalila.Když jsem byl hotovej,tak mě nechala sedět na kraji pultu a začala svlékat Jiříka.Ten byl narozdíl odemě i pokakaný.Důkladně ho u umyvadla umyla a po osušení položila na pultík.Mohl jsem tak opět sledovat jak ho balí do plínek což se mi vždy moc líbilo.Za chvilku už byl i on zabalenej a zamířili sme do pokoje.Tam nás maminka začala oblékat.Dostal jsem bodíčko,které vypadalo jako nátělník a bylo bílé.Přes něj mi dala tričko a pak už kalhoty na ven.Když jsem se podíval dolů,tak se zcela jasně vepředu v rozkroku rýsovali plínky.

,,Mezi lidi,přece jenom vás kluci obleču trochu normálně,ale hned jak se vrátíme domů,tak z vás opět udělám roztomilé kluky“ okomentovala oblečení.

Po mě šel na řadu Jiřík.Když sme byli oblečení,tak nás maminka aba dala do židliček a nechala nás ať se nasnídáme.Potom už následovalo vyčištění zubů,obutí a přepravení do auta.Vydali sme se na mojí kontrolu.Ta trvala dosti dlouho a po ní paní doktorka prohlásila,že na delší dobu bude opět nezbytný vozík.Moc rád jsem z toho nebyl,ale nedalo se nic jiného dělat.Po cestě zpátky se rozhodla maminka nakoupit.Já jsem jezdil po nákupním centru na vozíku.Cítil jsem,jak se mi moje plínky plní opět čuráním,ale stále sem ještě nekakal.Bylo mi jasné,že mě po návratu domů čeká čípek.Když bylo po nákupu,tak se mamka rozhodla zajet k sobě do práce.Tušil jsem proč.Opravdu si pro mě půjčila velký kočárek a k mému údivu ještě velké chodítko.Vše dala do kufru a jelo se domů.

Po příjezdu domů, mě nejdřív maminka odnesla domů a Jiřík šel za náma.Nechala nás v pokoji a odešla vybalit nákup.Když se k nám vrátila,tak nás oba svlékla a zkontrolovala plínky.Nejdřív přebalila Jiříka a pak se dala do kontroly mě.

,,No tak jak koukám,nic se nepovedlo.Takže ti dám čípek po kterém se za chvilku pěkně vykakáš do plínek“ řekla mamka.

K mému údivu,vyndala s jednorázových kalhotek bavlněné plínky.Potom mě vzala za kotníky a přitáhla mě nohy až k bradě.Cítil jsem,jak mě zasunuje čípek do zadečku a tlačího ho dovnitř.Když se ujistila,že je tam kde má být,tak mě opatrně položila zpět na plenku.Ikdyž byla mokrá,tak jí protáhla mezi nohama a znovu zalepila.Stáhla mi bodíčko,ale už ho nezapínala.Vzala mě do náruče a šla semnou do obýváku.

,,Jiříku,hraj si zatím sám tady v pokoji.Teď musím pomoci Vlastíkovi se uvolnit a pěkně se vykakat“ řekla mu těsně před odchodem z pokoje.

Když sme se dostali do obýváku,tak si maminka sedla na gauč a položila mě tak,že si dala mojí hlavu do klína.Začala mě masírovat bříško.

,,Tak jo Vlastíku,pěkně se uvolni a na nic nemysli.Bude to nepříjemné,ale musíš to vydržet.Za chvilku ucítíš v bříšku tlak který se bude zvětšovat.Musíš to udržet,dokoud ti neřeknu abys pustil vše do plínek“ řekla mi maminka.

Po chvilce jsem skutečně začal cítit tlak v bříšku.Ten se stále zvětšoval a postupoval dolů.Maminka mě nepřestávala masírovat bříško.Bolest se začala zvětšovat tolik,že jsem začal proti své vůli brečet.Maminka se otočila a za chvilku mě vsunula do pusy dudlík,který sem začal hned sát.Myslel jsem si,že to bolestí nevydržím.

,,Tak jo,teď pěkně zatlač a vše pusť do plíneček jako hodný chlapeček“řekla mi maminka.

Udělě sem co mi řekla,uvolnil se a trochu zatlačil.

Nejdřív ze mě vyšel takový vlhký prdík,ale potom to začalo.Ze začátku byla stolice taková tuhá,ale postupně se začala měnit na hustou kaši a skončilo to úplně řídkou stolicí.Měl jsem pocit,že snad nepřestanu ani kakat.

Plínky byly plné úplně všude a začalo se mi kakání hrnout i na bříško.Když jsem konečně skončil,tak sem byl hrozně moc unavenej.Maminka mě odnesla do koupelny,kde mě hned vybalila s totálně pokakaných plínek.Bylo to zvláštní,ale začal jsem při tom usínat.Rychle jak mohla se snažila zbavit mě zbytků od stolice.Když byla konečně hotová,tak mě zabalila do čistých a suchých plíneček,stáhla bodíčko a zapla mezi nohama.Když mě odnášela zpátky do pokoje,kde mě uložila do postýlky tak jsem už usínal.

Nevím jak dlouho jsem spal,ale když sem se vzbudil,tak ve vedlejší postýlce ležel Jiřík.Byl vzhůru a koukal se na mě.Bylo mě jasné,že je odpoledne a zaspal sem i oběd.

,,Ahoj bráško,teda řeknu ti,že to byl děs.Nemám tušení co to bylo za čípek,ale nástup měl fakt rychlej a účinek silnej“pozdravil sem ho já.

,,Ahoj bráško,no to ti věřím.Tenhle čípek se používá u maminky v práci pro děti,které kolikrát zadržují stolici a nebo mají zácpu.Pak dopadnou stejně jako ty.Takže zítra se jde do školy jo?Jsem na ní zvědavej jaká bude a jak mi půjde učení“ odpovědel mi on.

,,No to sem taky zvědavej.Ono mi učení moc nejde,tak snad se to zlepší“ odpověděl jsem mu já.

V tu chvíli vešla dovnitř maminka.Vyndala nás z postýlek amě hned posadila na vozík.Řekla nám,ať jí následujeme do koupelny,kde nás přebalila do suchých plínek.Do večera sme si hráli v našem pokojíku,zatímco maminka chystala oblečení a školní potřeby na druhý den.

Když nastal čas večeře,tak nám maminka řekla ať už uklidíme hračky,že po večeři se podíváme na pohádku a půjde se spát.

,,To víte kluci,když je škola tak musíte být vyspaní a chlapečci jako vy dva potřebují dostatek spánku.Delší dobu budete vzhůru jen v pátek a sobotu“.

Uklidi sme hračky a maminka nás poslala do obýváku.Tam jsme byli posazeni do židliček a dostali večeři.Po ní už následovala pohádka a večerní koupel.Pěkně nás oba zabalila do plínek na spaní a uložila do postýlek.Ještě nám přečetla pohádku před spním,dostli sme pusu ne dobrou noc a odešla.

,,Tak jo,tak se na zítřek dobře vyspi Jiříku a ať se ti zdají pěkné sny“ popřál jsem mu já.

,,Jo ty se taky pěkně vyspi Vlastíku a zítra začneme další společnou etapu nového života“ odpověděl mi on.

Za chvilku jsem už spal.



 Příběh ,,Moje nejlepší prázdniny“ tímto končí.Bude ovšem pokračovat ( když bude zájem ) pod názvem ,,Speciální škola“ , kde budete opět číst příběhy Vlastíka a Jiříka.Děj se bude odehrávat ve škole a i zde bude docházet k různým situacím ( včetně lyžařského kurzu , trestů za špatné chování , přebalování a další ) .



Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Moje najlepší prázdniny 8
« Odpověď #1 kdy: Června 30, 2016, 22:26:27 »
No už jsem zvědavý na další pokračování a co se bude dít v té nové škole a jestli nakonec budou v nové škole všichni 3 i s Peťkou.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Moje najlepší prázdniny 8
« Odpověď #2 kdy: Července 01, 2016, 05:25:10 »
Velice pěkný příběh a už se nemužu dočkat dalšího pokračování.

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Moje najlepší prázdniny 8
« Odpověď #3 kdy: Července 01, 2016, 18:16:56 »
Rozdodně pokračuj :) Jen bych trochu omezil to kadění , přijde mi že kaděj 10x denně :(

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Moje najlepší prázdniny 8
« Odpověď #4 kdy: Července 02, 2016, 10:18:26 »
Připojuji se k předešlým odpovědím.
Je to moc hezké, pokračuj.
Mám rád nekonečné příběhy, sám jeden takový tvořím, chce to hlavně inspiraci a chuť.
Držím pal,ce, Luba.

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Moje najlepší prázdniny 8
« Odpověď #5 kdy: Července 04, 2016, 10:08:23 »
ahoj prosim ta pokracuj v tvorbe dobre sa to cita :D

Offline frodo

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 0
Re:Moje najlepší prázdniny 8
« Odpověď #6 kdy: Července 13, 2016, 06:11:54 »
Pokracuj ; :) :) :)