Autor Téma: Anální tunel  (Přečteno 10241 krát)

Offline Mrartin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Anální tunel
« kdy: Června 01, 2016, 12:51:58 »
Zdravím, chci se zeptat zda máte nekdo zkušenosti s análním tunelem, chtel bych vyzkoušet plenky a tunel

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Anální tunel
« Odpověď #1 kdy: Června 20, 2016, 09:29:43 »
Zkušenosti nemám - také jsem se o něj zajímal... sice nevím, jestli ti jde jenom o to ho nosit, nebo jako v případě jak je popsáno v příběhu v moci dvojčat dosáhnout i samovolnému úniku stolice, ale co jsem dohledal zkušenosti - prakticky se to takto použít nedá, protože otvor v tunelu je na toto příliš malý.

Teoreticky by se to dalo při použití klystýru, nebo nějakého změkčovadla stolice, ale ani tomu bych moc nevěřil  :(

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Anální tunel
« Odpověď #2 kdy: Června 23, 2016, 16:14:04 »
Asi bych nějaké zkušenosti mohl mít. Záleží hlavně na tom, co od toho očekaváš...  ;D

Offline mocik2

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:Anální tunel
« Odpověď #3 kdy: Června 28, 2016, 05:23:16 »
Taky jsem zkoušel, unik stolice bylo asi to nejmin co mi '' vadilo,, nevim jak ostatni ale moc dlouho jsem stim nikdy nevidrzel, vzdy se tunel drasal ven, a pri chuzi je to taktež nepohodlne. Byl jsem stim i venku v plenach zabaleny a byl jsem spocenej jak prase 😃

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Anální tunel
« Odpověď #4 kdy: Června 29, 2016, 16:25:50 »
Původně jsem o něm taky dost uvažoval, ale jak tak koukám, tak asi není moc o co stát, je to škoda.

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Anální tunel
« Odpověď #5 kdy: Června 29, 2016, 21:15:53 »
Babyserba> No to bych zrovna neřekl. Spíš opravdu je o tom, co si od toho slibuješ. Chceš-li pouze rozkoš, tak na to Ti stačí jakýkoliv kolík. Chceš-li si nasimulovat i inkontinenci stolice, pak počítej s dlouhodobějším procesem, neboť jak již tu napsal Petr ... Malou dírkou toho moc nevytlačíš a velká Ti může ublížit ...  8)

Offline mimi-tom

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 112
  • Karma: 3
Re:Anální tunel
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 05, 2018, 02:30:40 »
A co použít jako "podporu" čípek a projímadlo? To by i ty 2 centimetry mohli stačit?....