Autor Téma: Videl vas niekto? A chceli ste to?  (Přečteno 21502 krát)

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Videl vas niekto? A chceli ste to?
« kdy: Května 30, 2016, 03:11:28 »
Priamo a k veci: videl vás niekto cudzí správne oblečených? Minimálne v plienke, všetko navyše je bonus, fantázii sa medze nekladú... :)
A s tým súvisiaca otázka: chceli ste byť videní? A ak áno, máte cieľovú skupinu divákov?

Nazval by som túto tému kľudne aj ste exhibicionisti?, ale väčšina definícií exhibicionizmu sa zhoduje v tom, že v takom prípade vystavuje človek na obdiv svoje prvotné pohlavné znaky, čiže nádobíčko. Čo v prípade plienok akosi nejde.

Rovno poviem, že som sa stretol s väčšinovým názorom, že je to niečo, čo sa nemá robiť. Že tým človek jedine uškodí AB/DL komunite. Keďže som však semtam niekoho evidentne AB/DL založeného videl, nedá sa mi nespýtať sa.

Ako ste teda na tom? Ideálne doma a v súkromí, nech o tom nikto nevie? Alebo kľudne na ulici? Niečo medzi?

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #1 kdy: Května 30, 2016, 21:30:42 »
Na to je složitá odpověď. Viděla mě spousta lidí, ale pokud nešlo o profesionálky, věřili pravděpodobně, že pleny nosit musím. Myslím tím bezpočet zaměstnanců hotelů, ve kterých opakovaně přespávám, a kde si objednávám nepromokavou podložku do postele a pleny, kalhotky a body běžně skladuji ve skříni, mokré pleny pak v pytli nechávám v odpadkovém koši.
Pokud jde o ryzí exhibicionismus, lze tak pojmenovat mé výpravy do míst, kde se prostitutky běžně nabízejí zákazníkům na ulici. Na výzvu k sexu odpovídám, že by si mě musely napřed přebalit a několikrát jsem se dočkal zkoumavého hmatu do rozkroku. Nabídky na přebalení i byly, ale tahle sorta profesionálek neń pro mě.

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #2 kdy: Června 02, 2016, 00:27:52 »
Osobně nechci, aby to o mně nikdo jiný věděl. Pokud chce být někdo exhibicionista - a tady bych klidně řekl, že se počítá ukazování plenek - nemůžeme ho zastavit, ale nemyslím si, že by to poškodilo ABDL komunitu.

Ad mskvor - vidění bytí v plenkách neznačí přiznání se afinitě k plenkám - tj. může zapřít, ze se mu líbí a může říkat, že musí - nikdo mu nedokáže, že to dělá z jiného důvodu. Což je velmi podstatné.

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #3 kdy: Června 19, 2016, 11:36:23 »
Tak se mi nedávno "poštěstilo". Po dlouhé době jsem šel v plenkách ven a vzal jsem si ty nejtlustší Abri a poměrně těsné kalhoty. Ne schválně, jen jsem to moc neřešil a vzal jsem si na sebe, co mi přišlo pod ruku. Při čekání na metro pak za mnou stála skupinka dvou kluků a holky, všech očividně přiopilých. Chvíli předtím, než přijelo metro jsem pak od oné slečny slyšel velmi pobavené a ještě více hlasité "Jéé, ten má velký zadek. To vypadá jako kdyby tam měl plínu". Kluci s ní se jí očividně snažili krotit a naštěstí akorát přijelo metro, tak jsem raději nastoupil do jiného vagonu, ale červený jsem byl dost  :)

Jinak takovéto odhalení je pro mě tak trochu "guilty pleasure", umíral jsem studem, ale zároveň se mi to líbilo a byl jsem vzrušený. Sám bych se schválně do takové situace přinutit asi nedokázal, ale takovýto omyl byl fajn. Ideálně pak mít "tatínka", který by takové situace vyvolával  ;)

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #4 kdy: Června 19, 2016, 14:39:14 »
Měl jsi jim říct, že ji máš a plnou :-) Co by ses dočkal za reakce... toť otázka :-)

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #5 kdy: Června 20, 2016, 08:56:13 »
Neměl, byl jsem jenom trošičku mokrý  :-[  ;)

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #6 kdy: Července 09, 2016, 22:37:26 »
a kolik si měl na sobě plínek?

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #7 kdy: Července 11, 2016, 09:15:54 »
Mě nedávno viděla nějaká bába. Měl jsem 2 Abri M4, takže docela balík a bavlněné kraťasy. Ty byly bohužel docela uplé, protože nemám na sebe nic XXXL ;-) Chvátal jsem zrovna na tramvaj a vzpomínám si na ten pohled, kdy vidíte, jak se jí honí v hlavě, že tady něco nesedí ;)) K mé docela štíhlé postavě to prostě asi byl kontrast :))

Offline Pusa

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
    • Absolutní nula
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #8 kdy: Července 13, 2016, 22:02:50 »
Ty pohledy, kdy jim šrotuje v hlavě, co to znamená  ;)
Jsem absolutně nadšený.

Offline Pocurane plinky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 61
  • Karma: -2
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #9 kdy: Září 13, 2016, 11:52:24 »
Mi to je jedno jestli mě vidí že mám na sobě plínky když jdu někam ven tak si vezmu pořadný balík plínek aspoň tak 6 látkových zavinovačku a jednorázovku s největší savostí v M a přesto ještě gumové kalhotky a myslím na to že by jsi mě mohla nějaká paní nebo slečna všimnout a chtěla by mě přebalit někdy se obleču tak ať to jde vše vidět nějaké foto mám i ve fóru jaké máte na sobě dnes plenky a tak chodím i ven a na nákupy😘
Honza 👶

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #10 kdy: Září 15, 2016, 13:13:08 »
Nedávno jsem potkal v obchodě kámoše. Jelikož mě dlouho neviděl, přátelsky mě poplácal po zadku. Měl jsem na sobě zrovna nacucanou Abri M4. Doufám, že si toho nevšiml, ale tak zvláštně se na mě podíval..

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #11 kdy: Září 15, 2016, 14:10:39 »
Vsiml :)


Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #12 kdy: Září 15, 2016, 20:27:44 »
Třeba ne. Teda snad ne ;-)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #13 kdy: Září 15, 2016, 22:05:13 »
Pokud se dotknes, tak to je jasny...

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Videl vas niekto? A chceli ste to?
« Odpověď #14 kdy: Září 16, 2016, 12:19:23 »
Jasný pro nás, ale pro někoho, kdo s tím nemá žádné zkušenosti a neví čeho se dotýká ... těžko říct, takže třeba ne