Autor Téma: Dostal jsem dudlík ale...  (Přečteno 55919 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #15 kdy: Září 30, 2007, 13:07:19 »
taky mam takovej na helloween, sice neni tak velkej aby se nevesel do pusy, ale neni z toho spravnyho materialu, a po stranach jak je lisovanej, tak ma nebezpecny ostry hrany, to je dobry tak na rozrezani pusy.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #16 kdy: Srpna 29, 2008, 09:15:07 »
Hele dudlík není problém koupit normálně přímo. Je malí dá se lehce schovat a myslím,že i stud při jeho kupování je mnohem menší než u plenek !! Já plenky ještě nezkusil bydlím totiž v menším městě a tam plenky pro dospělé nejsou k dostání  :cry: No a kdy by byly neměl bych odvahu si je jít koupit !! A je tu další problém kam je schovat.............
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #17 kdy: Února 17, 2011, 15:36:02 »
Pospicham, mazelka/segra... na me ceka se svym urvanym smradem v aute. Rve, protoze jsme ztratili/zapomneli dudlika. Tohle jsem pouzil nejmin dvakrat a bylo po debilnich otazkach.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bulpitel

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 304
  • Karma: 0
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #18 kdy: Února 19, 2011, 21:17:13 »
uplne samozrejme ucinne. a aku vyhovorku v blizkom okoli kde cloveka poznaju ?   Darcek kamaratke spoluziacke co ma novorodena miminko. kupoval som tak flasu v lekarni.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #19 kdy: Února 21, 2011, 15:19:40 »
Jéé, kde je ten pocit, kdy jsem měl z dudlání taky dobrej pocit. Dnes mám pár velkejch dudlíků, ale už je nepoužívám. Jeden je tak velkej, že mě z něj bolí pusa a dýl než hoďku se to fakt nedá, pak mam NUK5, ten je zase moc malej a vypadává a pak mam jeden kterej má kryt stejně velkej jako klasickem dudlík pro děti, ale má velkej cumel, ten mám asi nejradši. Všechny je mám ve své fotogalerii kam už jsem teda taky dlouho nic nedal :D...asi to napravím až budu mít něco nového na sebe :D...a už se to blížííí :D.

Kup přes net. Der Nucki koenig...tam sem kupoval já, ale zase na druhou stranu musim říct, že s tim byly docela problémy. Na jeden sem čekal tři měsíce. Nakonec teda přišel, ale už sem se bál že nepřijde. Je to domácí výroba, ale vcelku kvalitní. Akorát se mi u toho největšího dudlíku odlepilo poutko. To veliký bílý, bylo tam docela chatrně přilepený, ale tak to je maličkost to přilepit zpět. Druhý dudlík od nich drží doteďka, ale nejsem nijaký náruživý dudlák :D.

Nemohl jsem upravit příspěvek. Hlásilo mě to že tohle nemohu udělat. Tak si to spravte ;).
« Poslední změna: Února 21, 2011, 17:52:50 od Bibinko »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #20 kdy: Února 24, 2011, 11:53:52 »
Citace: "sinsemillis"
Jéé, kde je ten pocit, kdy jsem měl z dudlání taky dobrej pocit.

To uz te to nebavi ? Nebo mas vycitky svedomi  :twisted:  Me este furt jo, ale jak kdy. I kdyz... ted, posledni asi dva tejdny pokud nejsem venku, nejim, nebo nekourim, tak si svyho dudu vezmu. Ono me to zas casem na nejakou dobu prejde.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #21 kdy: Února 25, 2011, 12:14:28 »
Čoveče asi nebaví. Výčitky svědomí už jsem ohledně ABDL hodil za hlavu :). Vím že se to se mnou potáhne celej život, a že pleny na konec budu muset nosit kvůli tomu že jsem starej, teda jestli se toho stáří vůbec dožiju. S mým bohémským stylem života asi težko  :lol: . Když si dudlík chci vzít, tak spíš řešim, že kdyby mě někdo navštívil v pokoji/bytě, tak si asi neuvědomim že ho mám buď v puse, nebo na krku na šňůrce a bude průser :). Bydlím se spolubydlícími a kdykoliv mi kdokoiv může přijít do pokoje. Třeba i bez zaťukání. Za pár dní se budu zase stěhovat do svého baráku (po velice špatné zkušenosti se spolubydlícími) a tam si budu moci dělat co chci. Ženskou momentálně nemám, tak si to zase užiju i s dudlíkem v puse :D. A vůbec si musim poštěžovat na dnešní holky. To je prostě peklo si najít holku. I když neví že mám rád tuhle zábavu, tak ani v metru ani v hosdpodě PROSTĚ NIKDE  holky nedávají vstřícné signály k ničemu. Čumej do země, absolutní nezájem. Ani flirt, prostě nic. Fakt vůbec nevím čím to může být, ale vím že se to zhoršuje. A nejsem sám, kdo má tenhle pocit. A to nejsem vyloženě vošklivej a starej člověk, prostě to jde od desíti k pěti dneska. Mám teda převážně zkušenosti z Prahy, tak to bude asi tim. Na venkově je to o ničem jiným ze zkušenosti. I to je důvod proč jdu z Prahy a už tu nikdy nechci bydlet. Ne to neosobní babylon. Hnus humus. Na vydělání peněz ok, ale po práci vypadnout pryč a pápá  Praho.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #22 kdy: Února 25, 2011, 20:22:30 »
Ja moc dobre vim, proc jsem otamtad vypad. Nejradsi bych to mesto srovnal se zemi. A to jsem rodilej prazak a bydlel jsem tam do svych 24.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline car136

  • Email nefunguje
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #23 kdy: Května 07, 2011, 23:11:09 »
Zdravím všetkých. Aj ja mám dudlík a som s ním maximálne spokojný. Dudlanie ma upokojuje a v noci sa s dudlíkom vynikajúco spí. V podstate som sa nikdy neodnaučil od dudla. Samozrejme ako malý som s ním musel prestať,ale ta túžba vo mne zostala. Ako 14 ročný som raz zobral tajne sestrinmu malému dudlik a chcel som doma tajne dudlať. Samozrejme mi ho mama našla a na druhý deň sme boli kúpiť už môj vlastný. A tak odvtedy som na dudlíku závislý. Celé roky som si myslel,že som jediný na svete s touto "zaľubou" a aj som sa hanbil sám pred sebou,ale túžba po dudlovaní bola silnejšia. Posledné 4 roky som sa snažil od toho odnaučiť,ale...........nepodarilo sa. Zmenil som prácu a domov chodím moc psychicky unavený, zle som spával, v noci som chrápal, no proste to išlo stále k horšiemu. A tak som sa odhodlal a pred mesiacom som si zase kúpil dudlíky. Spánok sa ihneď zlepšil a aj po práci doma spokojne dudlem a je mi fajn  :)  Vie o tom len moja sestra,nakoľko mi mama medzitým zomrela. Som slobodný,mám 33 rokov. Na verejnosť sa neodvážim ísť s dudlíkom. Slovensko je veľmi konzervatívne v tomto smere a určite by na mňa pozerali ako na idiota, ale pri tom je zaujímavé,že cigareta v puse nikomu nevadí. Keby sa tí ľudia zamysleli,koľko stojí krabička cigariet a aké svinstvo do seba dávajú,tak by určite zmenili nazor na dudlík u dospelého. Viem, že už s dudlovaním nikdy neprestanem, asi nie som úplne AB,lebo plienky nemám. Tak toľko o mne.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #24 kdy: Května 09, 2011, 14:43:39 »
car136

Tak to jsme na tom skoro stejne...

Coby spunt jsem mel dudlika skoro do tri let.

Kdyz mi bylo asi 5, tak slohnul segrin dudlik, byl nalezen rodicema, ale nejak si to nedali do souvislosti, asi si mysleli, ze za moji postel ho strcila nechtene moje segra pri nejakym nasem hrani.

O asi 4 - 5 let pozdeji jsme nasli se segrou dudlika nekde venku a pakrat jsme si hrali na mama - mimco, mooooc se mi to libilo.

No a ve 12 - 13 jsem si poridil uz svyho dudlika, od ty doby jsem toho sice parkrat nechal, ale neco me donutilo se k tomu zase vratit, dokonce jsem ty svy zasoby i nekolikrat zlikvidoval, abych si za par mesicu poridil jiny. Ted to mam tak, ze pokud muzu, tak si ho vezmu, ale nemam fyzicky navyk.

Pliny ? No leda ze by se nasla nejaka dobra zenska a zabalila me, ja sam na to kaslu, ale jako treba prvek nejaky BDSM hry bych se tomu vubec nebranil. Ve stredu me neco takovyho ceka, tak pak poreferuju.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline svycarsko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 187
  • Karma: 1
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #25 kdy: Května 09, 2011, 20:49:43 »
Dudlíka dudlám strašně rád. Už jsem si pořídil i gumové pleny. Vše je fajn, ale holka prostě s touto zálibou nejde najít nebo jen hodně špatně.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #26 kdy: Května 10, 2011, 20:09:32 »
Jj, je to sebevrazedna mise. Nicmene nic neni nemozne. Pracuju prave na jedne, ktera o sobe tvrdi, ze je AB, tak uvidime. Jinak tady ji nenajdete, uz jen proto, ze neumi cesky, to kdyby mi ji nekdo chtel zkusit vyfouknout...
« Poslední změna: Května 10, 2011, 21:29:40 od Bibinko »

Offline car136

  • Email nefunguje
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #27 kdy: Května 31, 2012, 10:08:31 »
Ja milujem dudlík,ale nebolo tomu vždy tak. Ako som už spomínal, dudlovať som začal v 14 rokoch. Keď som mal 29 tak som s tým chcel prestať. Za tie roky som si nejako moc neužil dudlík. V noci som s ním nevedel spať,cez deň to bol problém, lebo u nás doma boli okrem mna a mamy aj ďaľší ľudia a ja som sa hanbil. Keď som s tým "skončil" tak mi dudlovanie ani nechýbalo. Ale nastali v mojom živote dosť veľké zmeny, hlavne rýchla a nečakaná smrť mamy, sťahovanie, zmena zamestnania po takmer 11 rokoch a iné. Terajšie zamestnanie je pre mňa moc stresujúce. Prišli problémy so spaním (s chrápaním), s častou bolesťou hlavy. Lekárka mi začala dávať čoraz silnejšie lieky atď....... Medzitým u mňa začala silnieť túžba po dudlíku. Stále som sa tomu bránil-hanbil som sa. Raz som náhodou našiel odkaz na túto stránku, otvoril som ju a bol som milo prekvapený koľko ľudí v dospelosti dudluje,že nie som jediný na svete. :D  :D  :D  Tak som sa zrazu rozhodol a kúpil som si dudlíky, dokonca som si objednal aj NUK5 z http://WWW.NUKSHOP.CZ  Neverili by ste ako mi to pomohlo. :)  V noci som prestal chrápať, spánok je kvalitnejší a prestal som užívať silné lieky na ukludnenie. Dudlík si užívam ako nikdy predtým. Jasné,že to nie je liek,ale už ta predstava,že večer po práci si dám doma dudlík je krásna. Zatiaľ o tom vie len sestra,nemám odvahu to povedať viacerým. Dudlujem asi mesiac, ale som veľmi rád,že som s tým začal a už neprestanem.................
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Dostal jsem dudlík ale...
« Odpověď #28 kdy: Července 28, 2012, 15:11:06 »
Skoda ze jsem tu svoji ex nepresvedcil k dudlani, misto toho sjizdela diazepam. Ale aspon jsem to zkusil, no. Ale ted nedavno jsem byl s jednou ABDL zenou dva mesice v kuse, fakt vynikajici dovolena.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Ako sa vyraba dudlik!!!
« Odpověď #29 kdy: Prosince 11, 2014, 10:59:23 »
Ja by som rad vedel ako sa vyrabaju dudliky moc ma to zaujima neni neake vydeo alebo dokument o vyrobe dudlika..Strasne by som chcel vydet dokument ako sa vyraba dudlik v čechach ...Napiste mi ak poznate neaky odkaz alebo dokument o tom NICOLAS_JAVUREK@azet.sk
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »