abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > Dudlíky, lahvičky, kousátka a šidítka

Dostal jsem dudlík ale...

(1/7) > >>

Anonymous:
zdravím, nedávno jsem měl narozeniny a dostal jsem z legrace k nim dudlík. Nějakej malej prostě nic moc. Nicméně se mi asi hodinu ještě zabalenej válel na stole a já tak nějak ho otevřel, chvilku si s ním hrál a potom jsem si ho střil do pusy, cítil jsem lehké vzrušení že dělám něco zakázaného. Nemůžu si pomoct ale moc se mi to zalíbilo. Rád bych si sehnal větší. Zkusil jsem i plenky a v nich sem také našel zálibu. Nicméně bych se chtěl zeptat které dudlíky na českém trhu lze či je nejlepší koupit a za kolik a ze stránky der-nucki koenig, jaké jsou ceny, spokojenost a kvalita. Také jsem narazil na výrobek značky NUK velikost 5. Trochu se mi nelíbí jak jsou ty dudlíky tvarované, to že je hlavička takový splasklá. Rád bych nějaký klasický, krásný velký dudlík :) to je tak vše. Těším se na vaše rady :)

Anonymous:
nekomu se libi mit v puse dudlik ale ja nejsem zastancem dudliku a proto ho nepouzivam

Anonymous:
Mám zato že větší dudlík na českém trhu nezeženeš!!

nobdx:
Velky dudliky sezenes v nemecku, ale je to silena cena.

sambal:
V česku rozhodně neseženeš. No pár jich bylo, ale už nejsou...  :rollyes:

Jinak hledej největší velikost čílslo 3, buďto od Nuk, který má anatomicky tvarovanou savičku (právě takový ten placatý tvar), nebo od MAM. Pokud chceš savičku klasickou kulatou (což mně osobně se vůbec nelíbí, protože se špatně drží v puse a vypadává) tak se dají koupit v každém supermarketu dudlíky českých výrobců. Cena je několik desítek koruk.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi