Autor Téma: Moje nejlepší prázdniny 7  (Přečteno 12805 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Moje nejlepší prázdniny 7
« kdy: Března 30, 2016, 14:23:08 »
                                     Moje nejlepší prázdniny.

7.hraní doma,návštěva,potrestání za neuposlechnutí,silvestr.

Prášek musel opravdu zabrat.Probudil jsem se druhý den jako poslední a to dokonce až když volala maminka.Telefon dřív než já zvednul Jiřík.

,,Ahoj mami,já a Péťa už sme vzhůru a Vlastík se právě také vzbudil.Na noc měl ortézu a vzal si prášek na spaní“ ohlásil jí do telefonu.

Maminka mu něco říkala a on jenom kýval hlavou a pak jí odpověděl.

,,Dobře maminko,uděláme to jak říkáš.Zjistíme jak je na tom a podle toho se rozhodneme.Budeme čekat tebe i návštěvu“ odpověděl ji Jířík.

,,Ahoj kluci tak jak jste se vyspali.Teda ten prášek zabral a já spal pěkně tvrdě až do rána.Kdo má ještě přijet Jiříku?“ pozdravil jsem kluky a zeptal se ho.

,,Ahoj Vlastíku,no to je dobře že jsi spal až do rána.Maminka říkala,že má přijet na otočku Péťova maminka a jeho teta.Ta se bude chtít podívat na tvoji nohu.Pokud tě to moc nebolí tak  po přebalení do čistých a suchoučkých plínek můžeme jít na chvilku ven.Pokud tě to začne bolet tak máme jít hned domů a ty máš při hraní sedět.Maminka přijede hned po práci,má raní tak by tu měla být kolem páté“ odpověděl mi on.

Rozepnul si fusak a totéž  udělal u Péti.Potom oba přistoupili ke mně a rozepli můj fusak.Pomohli mě vstát s postýlky.Když sem se posadil,tak v plenkách pěkně začvachtalo.Cítil jsem,jak se moje kakání všude rozlezlo.Tak jako každé ráno,byly moje plenky použité zcela naplno.Hodně jsem se divil,jak je možné si tak rychle zvyknout na plínky a přestat ovládat svoji potřebu na kterou jsem byl několik let naučený.Pomalu sme sešli do koupelny.Tady Péťa přistoupil ke mně,sunadal mě ortézu a rozepnul mi dupačky na zádech.Sundal je ze mě a rozepnul mi kalhotky s plínkama.Stáhnul mi vše,sundal separační plínku s kakáním a hodil jí do záchodu.Opřel mě o umyvadlo a začal mě žínkou umývat zbytky od kakání.Když jsem byl čistý,tak mě řekl ať si sednu na pult na podložku.Hend potom začal stejným způsobem svlékat a rozbalovat Jiříka.Když ho umyl,tak Jiřík obsloužil jeho.

Já vše sledoval z pultu a byl to super pohled.Kluci postupně stáli předemnou nejdřív v oblečení,potom plínečkách a nakonec nahatí.Jiřík když svlékl a odbalil Péťu kterého důkladně očistil,tak přistoupil k pultu.Dal si pod nohy stoličku a vylezl na ní.Jemně mě položil na pult a přichystal si plínky které mu mezitím podal Péťa.Vše srovnal a položil na gumové klahotky.Já nadzvednul zadeček a když je vložil podemě tak jsem se zase položil.On vzal mastičku a začal mě všude důkladně mazat vrstvou krému.Když byl hotový,tak mi protáhnul plínky mezi nohama a ujistil se,že mi míří pindík dolů.Plínky urovnal na bříšku a zapnul mě kalhotky.

,,Tak jo jsem hotovej a teď sem vlezeš Jiříku ty“ řekl jsem mu a slezl z pultu.

On se na něj hned položil.Pokrčil nohy v kolínkách a čekal až pod něj položím čisté plínky.Péťa mě  je mezitím pro něj připravil.Ty už i složil a podal mi je i s kalhotkama.Jiřík  sám nadzvednul
zadeček a já pod něj položil suché a čisté plínky.Velmi mě to vzrušovalo.Dokonce sem cítil,jak mi pindík začíná tuhnout v plínkách.Začal jsem ho všude důkladne mazat.Moje pocity byli ještě silnější.Dokonce sem se přitlačil trochu víc na pult.Když jsem Jiříkovi roztáhnul od sebe kolínka a začal mu protahovat plínku mezi nohama tak už jsem to nevydržel.Pindík se mi v plínkách  několikrát zaškubal a já cítil úžasný pocit.Začalo ze mě stříkat semeno.Poprvé jsem ucítil tu slast při vyvrcholení.Nasměroval jsem Jiříkovi pindíka dolů a zapnul mu plínky.

,,Tak jo a jako poslední jde na řadu Péťa“ prohlásil jsem a nechal Jiříka slést z pultu.

Péťa na něj vylezl a já ho taky pěkně zabalil do plínek.I uněj jsem musel nasměrovat pindíka správným směrem.Jinak by čůral nahoru a byl by hned mokrý na celém břiše.Když sem mu protahoval plínky tak se od Jiříka ozvalo vzdechnutí.Když sem se na něj otočil,tak rychle sklopil oči,ale ve tváři byl červený jako rak.Bylo mi jasné,k čemu došlo.

Když byl Péťa zabalenej,tak slezl z pultu.Uklidili sme vše jak má být a odešli do pokoje kde jsme se oblékli do bodíčka a punčocháčků.

,,Tak jo kluci,sedněte si do stoliček a já přinesu snídani“ prohlásil Péťa a odešel do kuchyně.

,,Musím se ti přiznat Jiříku,že dnes mě to přebalování dostalo.Až se mi zamotala hlava a vše šlo do plínek“ přiznal jsem semu já.

,,U mě to bylo také tak Vlastíku“ odpověděl mi on.

Za chvíli přinesl Péťa lahvičky s mlíčkem a na talířku vánočku.Pěkně sme se nasnídali.

,,Tak co Vlastíku?Troufáš si jít ven s tou nohou?A nezkoušej se přemáhat.Sice se tváříš,že se nic neděje,ale v očích ti to poznám hned“ optal semě hned po snídani Péťa.

,,Jo můžeme vyrazit,jsem v pohodě.Koukneme zda už je protažená cesta až k nám a případně přichystáme parkoviště ať může maminka v klidu zaparkovat.Potom to uděláme u tebe no a pak se uvidí kolik zbude času na sáňkování“ odpověděl jsem mu já.

Slezl sem ze  židličky a hned se vydal k předsíně následovaný klukama.Sundal jsem oteplovačky a začal do nich soukat Jiříka.Na nohu dostal ješte zimní ponožky a po nich už boty.Zapnul jsem ho.On vzal mojí kombinézu a oblékli mě s Péťou společně.Jako posledního sme s Jiříkem oblékli Péťu.Po nasazení rukavic a čepiček sme šli ven.Hned jsem vyděl,že cesta protažená je,ale hned před vjezdem máme od pluhu hromadu sněhu.Došel jsem do kůlny pro lopaty a dali se s klukama do díla.Během chvilku bylo vše uklizené a i odhrnutý sníh z parkoviště.Když sme uklidili i u Péti,tak ještě zbyl čas na sáňkování.Chtěl jsem jít s klukama,ale Jiřík se rozhodl,že mě povezou na saních.Moc se mi nechtělo,ale přidal se k němu i Péťa.

,,Jen si Vlastíku sedni na ty sáně.Bude to pro tebe lepší“ řekl mi.

Já se nakonec posadil a jelo se na kopec.Stačili sme asi čtyřikrát sjet,když se objevilo velké auto.

,,Hele to je teta a jede sem teréňákem“ prohlásil Péťa.

Byli sme zrovna dole a ona zastavila.Otevřela dveře a vystoupila ven.Od spolujezdce vylezla Péťova mamnika.

,,Ahoj kluci,tak sme tady.Teď vás naložíme do auta a jede se na chatu.Já se podívám Vlastíkovi na nohu a pak se uvidí co bude dál“ řekla nám jeho teta na uvítanou.

,,No a já jdu rovnou k Pavlovi domů a zjistím co se stalo.Už delší dobu mám podezření,že nosí bojové boty kterou jsou zakázané.Pokud je u něj objevím tak bude mít pořádný problém“ řekla jeho maminka.

Všichni sme vlezli do auta a ona dala do kufru sáně.Byl jsem celkem rád,že sedím.Vyjeli sme na kopec a dojeli k chatě.Tady jsem se vydal pod dohledem Péťovi tety dovnitř.Klukům totiž řekla,že chce být semnou sama.V předsíni mě sundala overal a nasměrovala mě do pokoje.Tady mě položila na gauč a stáhla mi punčocháče.Hned jak vyděla bouli a modřinu na noze se zamračila.

,,No tak to vypadá děsně.Kouknu se na to,ale hned po novém roce tě bude muset maminka přivést k nám Vlastíku.Vůbec se mi to nelíbí.Do té doby budeš rozhodně nosit ortézu a chůzi omezíš na minimum“ řekla ona.

Opatrně mě vyšetřila a pak mi namazala nohu mastí.Dokonce mi nasadila ortézu a nechala mě sedět na gauči jen v bodíčku a plínkách.Odešla pro kluky a pomohla jim se svléknout.

,,Tak jo kluci,Vlastík musí mít na nohu naprostý klid.Když si budete hrát,tak ať sedí.Všechno mu podávejte a pomáhejte mu.Skutečnost je taková,že by normální bota neudělala takovou spoušť.Mám podezření na uvolnění šroubu.Řeknu jeho mamnice aby ho tady raději nosila a po návratu domů bude jezdit na vozíku.Teď chci slyšet od vás jak se to stalo“ řekla ona.

,,No my jsme sáňkovali na kopci když se najednou přiřítili kluci s Pavlem v čele.Všechny nás obklíčili a Pavel se nám začal posmývat.Potom strčil tady do Jiříka a chtěl se furt uněj přesvědčit jestli nosí plínky.No a Vlastík mu řek,ať dá pokoj a nechá nás být.Když se mu Pavel vysmál,že nezkrotí ani komára,tak ho vyzval na rovnocenej zápas.Ještě než začali,tak Pavel kopnul prudce Vlastíka až spadnul.Ten se na něj ryhle dostal a donutil ho se omluvit.Taky musel Pavel slíbyt,že nás nechá se svojí partou na pokoji.Už když sme se vrátili,jsem věděl,že jeho noha v pořádku není.Na noc měl ortézu a teď sme byli venku jen od rána“ řekl jí Péťa.

To už vešla dovnitř jeho maminka.V ruce nesla nějaké boty.

,,Tak už je mi to jasné,podívej se Jarko sama.Ty boty mají ocelovou špičku a jsou zakázané.Dám podnět na sociálku a na Pavlova otce si pořádně posvítíme u nás na oddělení“ řekla ona.

Ona totiž pracovala na policii.Ukázala nám boty,které opravdu měli lesklou špičku.To už se přiblížil čas oběda.Maminka Péti mě dokonce zvedla a posadila mě do židličky.Když nám společně s jeho tetou přinesli oběd a my se najedli,tak nastal čas na přebalení do čistých plínek.Toho se obě chopili a po chvilce sme měli všichni na sobě čisté plínky.Mě odnesli nahoru do pokoje a tam nás všechny uložili.

,,Tak jo kluci,teď budete pěkně spát.Až se probudíte bede tady už Vlastíkova maminka která přijede už dřív.Počítej stím Vlastíku,že dostaneš na zadek a ještě budeš jinak potrestán.Vy kluci dostanete taky trest,že jste nezabránili Vlastíkovi v pranici s Pavlem.Jinak je to od tebe,ale Vlastíku moc pěkné,že ses svého nového brášky zastal když ho Pavel napadnul.A to i za cenu trestu“ řekla Péťova maminka a odešla.

Po chvilce jsem usnul já i kluci.

Když jsem se asi tak po dvou hodinách vzbudil,tak sem slyšel zezdola víc hlasů.Bylo mě jasné,že přijela maminka.Měl jsem radost i strach.Radoval jsem se,že je zpátky,ale bál sem se trestu který mě stihne za moje poprání se s Pavlem.Za chvilku se vzbudili i kluci.Ještě dřív,než sme stačili spolu promluvit přišla nahoru maminka.

,,Ahoj kluci,tak jsem tady.Takže teď se půjde dolů.Tebe Vlastíku odnesu a dole budeš potrestán za neuposlechnutí mého příkazu.Menší trest dostanete i vy dva.“ prohlásila maminka.
 
Vzala mě z postele a vyzvala kluky ať vstanou.Když mě snesla dolů,tak jsem si všimnul,že uprostřed pokoje je zvláštní lavička.Měla dost divný tvar.Prostředek byl zvednutý nahoru a měl na sobě polštář a podložku pro přebalování.Na bokách se houpali řemeny.Maminka mě na to hned položila břichem dolů.Rychle mě přivázala,takže jsem se nemohl hýbat.Zadeček jsem měl vystrčený nahoru.Ona mi dala do pusy velký dudlík a přes halvu přetáhla pásek terým ho zavixovala.Nemohl jsem ho tedy vyplyvnout.Potom jsem cítil,jak mi rozepla bodíčko a stáhla ze zadečku plínky.Nevěděl jsem co se bude dít přesně dál,ale bylo mi jasné,že zřejmě dostanu na zadek.V tuchvíli mi na zadeček dopadla rázně vařečka.Hned jsem sebou škubnul bolestí,ale pouta mi zabraňovala pohybu.Chtěl sem začít křičet,ale dudlík který byl pevně uvázaný v puse mi zabránil mluvení.Místo slov,jsem jenom vydal jakési zahuhlání.

 Maminka mě dál rázně plácala na zadeček.To už jsem nevydržel a začal hrozně moc brečet.Můj zadeček byl za chvilku v jednom ohni.Samou bolestí jsem se po chvilce zcela nekontrolovatelně počůral.Jenže moje plenky už toho měli celkem dost a tak vše začalo téct na bříško a ven z plenek.Naštěstí byla podemnou ještě podložka a já jen cítil jak vše teče na ní.Zvlykal jsem a polykal slzi.Přál jsem si jen,aby už maminka přestala.Celou dobu mě sledovali samozřejmě kluci.Konečně výprask ustal.Maminka mě zvedla a odnesla do koupelny na přebalení.Zadeček mě natřela krémem,který ho příjemně schladil.

,,Tak jo,zasloužil sis Vlastíku výprask za to že ses popral.Abys nemohl chodit,tak dostaneš silné plenky.Vy kluci budete oba nosit o tři plínky víc“ řekla rázně.

Složila čtyři velké bavlněné a tři froté plínky a vše jsem dostal pod zadeček.Hned jak mě na ně položila,tak jsem cítil jak jsou plínky tlusté.Mezitím jsem už přestal brečet a tak mi maminka vyndala z pusy dudlík.Ona potom protáhla ten šílenej balík mezi myma nohama a zapla extra velké kalhotky.Nemohl jsem nohy skoro dát k sobě jak byli plínky silné.Když byla hotová,tak už jen mi stáhla bodíčko a posadila mě na kraj stolu.Postupně přebalila i kluky a pak mě odnesla do pokoje a posadila do židličky.Dala nám všem svačinu a po ní mě přenesla nahoru do pokoje ať si tam hrajeme.

,,Tak jo kluci,teď si tady hrajte až do večera.Já zatím nachystám pohoštění na večer.Pak se budeme koukat na pohádky a počkáme do půlnoci na přelom roku.Zítra ještě budeme na chatě a pozítří se vrátíme domů.Musíte se všichni připravit na školu,hlavně Jiřík a Vlastík kteří nastupují na novou“ řekla maminka a odešla.

Seděl jsem na zemi a Péťa mezitím vyndal hračky.

,,To je mi líto Vlastíku,že jsi vlastně kvůli mně dostal tak hrozně moc na zadeček.To muselo fakt bolet“ řekl mi Jiřík se smutkem v očích.

,,Z toho si nic bráško nedělej.Můžu si za to i sám,měl jsem poslechnout a Pavla nevyzívat na zápas.Docela to bolelo,ale podstoupil jsem to rád.Hlavně,že Pavel dá pokoj až sem přijedeme v létě tak nebude už otravovat“ odpověděl jsem mu já.

Hráli sme si až do večera.Já mohl jen sedět a to ještě s nohama pořádně od sebe.Jediné co ještě šlo,bylo se překulit a lést po čtyřech jako malé dítě které ještě nechodí.Za nějakou dobu pro nás přišla maminka.Po umytí a výměně plíneček,nás posadila na gauč a koukali sme se na pohádky.Přitom nám dávala různé dobrůtky a také lahvičky s pitím.Chvilkama jsem pospával,až se přiblížila půlnoc.Připili sme si na zdraví do nového roku limonádou a potom už se šlo spát.Maminka nám ještě vyměnila mokré plínky a po přání dobré noci odešla.

,,Tak dnes to byl dlouhý den co kluci?Jsem zvědavej jaká bude nová škola“ řekl jsem já.

,,Jo to byl Vlastíku.A o jaké škole to mluvíš?Ty už nebudeš chodit na tu svojí?“ ozval se Péťa.

,,Ne nebude Péťo.Oba budeme chodit do speciální školy.Říkala to maminka“ odpověděl mu Jiřík.

Popřáli sme si doubrou noc a po chvilce už kluci spali.Ani mě se spánek nevyhýbal a já usnul jako miminko.

Pokračování příště.

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Moje nejlepší prázdniny 7
« Odpověď #1 kdy: Března 31, 2016, 10:59:55 »
To potrestání jsem si představoval trochu sofistikovanější, než je jen obyčejný výprask. Jinak dějově pěkný příběh. Nešlo by jej před odesláním prohnat nějakým textovým editorem a provést kontrolu pravopisu pro odstranění těch nejhorších kiksů? 

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Moje nejlepší prázdniny 7
« Odpověď #2 kdy: Března 31, 2016, 22:38:41 »
Moc moc krásný příběh ,dokonce už došlo i na výprask. Už se nemůžu dočkat co bude v nové škole a v dalším pokračování. Děkuji a pokračuj vtak užasným příběhu dál.