Autor Téma: Re:Překvapení po schůzce 6  (Přečteno 15567 krát)

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Překvapení po schůzce 6
« kdy: Března 17, 2016, 03:29:12 »
Povídky jsou pěkné, o to nic, jen bych chtěl mít jistotu, že jsi opravdu žena. Jestli můžeš a chceš, napiš, jak často a kdy býváš oblečená v plence, a taky, jestli do nich používáš nějaké (a jaké) pomůcky. Předpokládám, že svou plenku máš ráda pročůranou, a tak napiš, jak onanuješ. Jsi-li opravdu žena, máš ráda v zadnici anální kolík? A co klystýr, používáš? Jsem muž, a tak moje partnerka si ode mne nechá po proniknutí penisu do zadnice načůrat do střev mou moč, cítí to uvnitř a mívá přitom orgasmus Potom to jde zpátky a ona to pustí na mne, a to zase mívám orgasmus já.  Používáme igelitovou fólii na posteli, abychom nemuseli tolik ráno uklízet. A co pití moči, zkoušela jsi? Já ženskou moč miluji, ale opravdu jen ženskou, chutná a voní jinak...
Napiš prosím něco, díky.

Offline Monicka777

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 3
Re:Re:Překvapení po schůzce 6
« Odpověď #1 kdy: Března 17, 2016, 08:57:07 »
Povídky jsou pěkné, o to nic, jen bych chtěl mít jistotu, že jsi opravdu žena. Jestli můžeš a chceš, napiš, jak často a kdy býváš oblečená v plence, a taky, jestli do nich používáš nějaké (a jaké) pomůcky. Předpokládám, že svou plenku máš ráda pročůranou, a tak napiš, jak onanuješ. Jsi-li opravdu žena, máš ráda v zadnici anální kolík? A co klystýr, používáš? Jsem muž, a tak moje partnerka si ode mne nechá po proniknutí penisu do zadnice načůrat do střev mou moč, cítí to uvnitř a mívá přitom orgasmus Potom to jde zpátky a ona to pustí na mne, a to zase mívám orgasmus já.  Používáme igelitovou fólii na posteli, abychom nemuseli tolik ráno uklízet. A co pití moči, zkoušela jsi? Já ženskou moč miluji, ale opravdu jen ženskou, chutná a voní jinak...
Napiš prosím něco, díky.
Nevím proč by ti měla dokazovat, že je žena. A to na co se jí ptáš je její věc. A aji kdyby to žena nebyla, tak povídky jsou hezký a at pokračuje v psaní dál.

Offline Nsmot

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Re:Překvapení po schůzce 6
« Odpověď #2 kdy: Března 17, 2016, 12:29:05 »
Povídky jsou pěkné, o to nic, jen bych chtěl mít jistotu, že jsi opravdu žena. Jestli můžeš a chceš, napiš, jak často a kdy býváš oblečená v plence, a taky, jestli do nich používáš nějaké (a jaké) pomůcky. Předpokládám, že svou plenku máš ráda pročůranou, a tak napiš, jak onanuješ. Jsi-li opravdu žena, máš ráda v zadnici anální kolík? A co klystýr, používáš? Jsem muž, a tak moje partnerka si ode mne nechá po proniknutí penisu do zadnice načůrat do střev mou moč, cítí to uvnitř a mívá přitom orgasmus Potom to jde zpátky a ona to pustí na mne, a to zase mívám orgasmus já.  Používáme igelitovou fólii na posteli, abychom nemuseli tolik ráno uklízet. A co pití moči, zkoušela jsi? Já ženskou moč miluji, ale opravdu jen ženskou, chutná a voní jinak...
Napiš prosím něco, díky.

Sorry ale tohle je hodně přes čáru ne ?   :D :D :D Sorry ale zní to dost zoufale, když se sem někdo registruje a uvidí přímo tenhle tvůj komentář ... tak vezme nohy na ramena.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:Překvapení po schůzce 6
« Odpověď #3 kdy: Března 17, 2016, 13:28:40 »
Nema smysl se vyjadrovat, user uz dostal varovani v minulosti, nyni ma preventivniho banana na 3 tydny. Je mi fakt u zadi co ho k tomu vedlo, nicmene tipuju, ze jde o stale stejneho rejpala jako v minulosti.

Takovyhle nesmysly tu proste nebudou.

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re:Re:Překvapení po schůzce 6
« Odpověď #4 kdy: Května 22, 2016, 22:05:26 »
Plně s Tebou Rauliku souhlasím, i když pravda je,že teď tu nemohu být každý den. Děkuji za pochopení.